Poroszenko nazwał Żydów budowniczymi Ukrainy |POLECAM!

710446 1————————————————————————————————————————————————————

Żydzi budowali Ukrainę.  

— Takie oświadczenie padło z ust ukraińskiego lidera Petra Poroszenki w środę, 23 grudnia (2015 R.), w czasie jego wystąpienia przed Knesetem, parlamentem Izraela.

—  „Żydzi jako naród bezpośrednio uczestniczyli w budowie tego kraju (Ukrainy — red.)”

—  oznajmił ukraiński prezydent.

Wyrażając wdzięczność Jerozolimie za możliwość wystąpienia przed Knesetem,   — Poroszenko przyznał, że odbiera ją, jako

—  „wyraz głębokiego szacunku i czci” — dla  —  „bratniego, przyjacielskiego wobec Izraela ukraińskiego narodu”.

Ponadto, w swoim wystąpieniu polityk określił Ukrainę mianem „twierdzy demokracji” na wschodzie Europy.

  „Tak jak Izrael   — Ukraina sąsiaduje z krajem, który odmawia nam prawa bytu,

— i tak jak Izrael   — Ukraina najbardziej dąży do pokoju”

— podkreślił  Poroszenko,   — oskarżając jednocześnie Moskwę o finansowanie terroryzmu w Donbasie i na Bliskim Wschodzie.

— „Przywiezione niedawno kompleksy rakietowe S-400 zdolne są wpłynąć w istotny sposób na równowagę sił w regionie i na zdolność do odparcia zewnętrznej agresji”

— zauważył Poroszenko,   — odnosząc się do faktu rozlokowywania przez Rosję systemu rakietowego S-400 Triumf na terytorium Syrii.

Ukraina została ogłoszona niepodległym państwem 24 sierpnia 1991 roku.

Wraz z uchwaleniem 24 sierpnia 1991 roku Deklaracji Niepodległości Ukrainy,   — swój byt zakończyła Ukraińska Radziecka Socjalistyczna Republika, wchodząca w skład byłego ZSRR.

W okresie istnienia ukraińskiej SRR,   — republice przekazano część terytorium   RFSRR,   Polski,   Rumunii,   Besarabii   i   Czechosłowacji.

— Do powołania ukraińskiej SRR,   — większość ziem dzisiejszej Ukrainy znajdowała się w posiadaniu Imperium Rosyjskiego

— zauważa Lenta.ru.

Państwo Izrael zostało założone w 1948 roku,   — po tym,  —  jak rząd brytyjski zrzekł się mandatu nad Palestyną.

—  Do tych ziem roszczą też sobie prawa palestyńscy Arabowie.

http://pl.sputniknews.com

***

Poroszenko oczywiście ma rację.  —  Projekt sztucznego stworzenia „narodu ukraińskiego” i „państwa Ukraina”   — jest od samego początku dziełem żydowskim.

Największy bohater Ukrainy, Stiepan Bandera, też był Żydem.

— O obecnych władzach nawet nie ma co wspominać.  — Jak świetnie Żydom udało się zbudowanie Ukrainy – każdy widzi…

Wiekszosci_mieszkancow_6571168 2GgxjfQK 3——————————————————————————————————————————————————–

Admin

Za; https://marucha.wordpress.com/2015/12/23/poroszenko-nazwal-zydow-budowniczymi-ukrainy/

 Watazka said

2015-12-24 (czwartek) @ 01:37:54

Zydy budowali Ukraine?
Tak. W czasie holodomoru kiedy wykonczyli bogatych rolnikow Ukrainy i spowodowali smierc glodowa .
Przerabiali calutkie zboze na wodke i sprzedawali po przystepnej cenie..

I za te wodke zbudowali.
Roszen.

I Dniepropietrowsk.

Teraz Petroszenko polecial do Izraela prosic o wsparcie. Bo mu cos to budowanie Ukrainy nie wychodzi.
Sam zas tak sie troszczy o te Ukraine zydowska, ze przenosi swoj biznes w ciche miejsca zeby nie placic podatkow w tej ukochanej Ukrainie.

Poroszenko przerzuca miliardy dolarow w zaciszne miejsce przez Belize i Paname: :

http://fortruss.blogspot.com.au/2015/12/poroshenko-billions-via-belize-and.html

Glock said

2015-12-24 (czwartek) @ 03:20:00

Pozwalacie im na wszystko GOIE   — A teraz mialczycie ze was NISZCZA.
Oni Ci pokazuja jak z nimi trzeba jechac.

Zabijaka Proszenko zachowuje się jak NIEWOLNIK Żydów

! said

2015-12-24 (czwartek) @ 06:55:29

Rozwydrzeni bezkarni syjonistyczni władcy Izraela żyjący z RABUNKU poszukają posłuszeństwa od wszystkich łącznie z uwasalnionym USA przez garstkę żydów, którzy drukują puste US $ i przymuszają cały Świat do ich dowartościowywania.
Głuptas mieszaniec żyda z ukrainką Poroszenko pojechał do Izraela ŚLINIĆ się przed ruskimi żydami w Iraelu i im naiwnie SCHLEBIAĆ, gdyż on jak widac wierzy syjonistyczny rząd światowy i tzw. Nowego Porządku Świata (NWO) od którego on próbuje wyłudzić łaskę oraz aprobatę dla swojej głupoty oraz bezradności.

Żydzi wiedzą, że NIC a NIC znaczącego w tej gównianej ukrainie NIE wybudowali za wyjątkiem kompleksów synagog,   — aby się gdzie mieli zbierac żydzi i tam knuc intrygi przeciw ukraincom. aby ich OSACZYĆ.

To właśnie to żydowskie podpuszczanie ukrainców doprowadziły tą sztucznie nadmuchana terytorialnie „ukrainę” do całkowitego ROZPADU jaki obserwujemy.

Takie żydowskie intrygi są nam znane od dawna. — Ciągle się powtarzają nawet w postaci ZAMACHÓW na WTC w New Yorku, — inspiracje zamachu na redakcję Charlie Chebdo we Francji,

— a z drugą inspiracje mieliśmy do czynienia całkiem niedawno w Paryżu, za co obwiniono arabów jako wykonawców, nie wnikając KTO jest inspiratorem.

Męszaniec kłamca Poroshenko jak widac już nie wierzy w Imperium Pax Americana,   — ale zaczyna bardziej wierzyc w to ca niby ma go zastapic, czyli Imperium Pax Judaica, które ma NIBY reprezentować pokój na żydowskich RABUNKOWYCH warunkach.

KŁAMCA zabijaka Poroszenko BEŁKOCZE o „twierdzy demokracji” na wschodzie Europy jakim jest jego totalitarna ultra nacjonalistyczna zabijacka dyktatura.

Dalej ten obłąkany psychol OSZUST bełkocze:

„Tak jak Izrael Ukraina sąsiaduje z krajem, który odmawia nam prawa bytu, i tak jak Izrael Ukraina najbardziej dąży do pokoju” — i to jest wielkim KŁAMSTWEM co bredzi ten pomyleniec Poroszenko, oskarżając jednocześnie Moskwę o finansowanie terroryzmu w Donbasie i na Bliskim Wschodzie.

Głupiec Poroszenko jeździ po całym Świecie i wygaduje te KŁAMSTWA i identycznie zabija Ruskich jak żydzi Palestynczyków, tak aby PRZYWŁASZCZYĆ sobie ziemie tych Ruskich, czyli IDENTYCZNIE jak ukraincy po wymordowaniu Polaków przywłaszczyli sobie POLSKĄ ziemie na POLSKICH Kresach Wschodnich.

Obecny malutki Izrael nie może rządzić światem, gdyż jest tak mały, a świat tak wielki. Tak więc albo Izrael ma się dramatycznie powiększyć terytorialnie, albo świat się ZMNIEJSZYĆ.

Wszyscy widzą, że ŻYDY forsuja tą drugą opcje, to znaczy, że ŻYDY usiłują świat ZMNIEJSZYĆ. To znaczy po przez awanturnictwo żydowskie Świat pchają, aby WYWOŁAĆ wojne nuklearna, tak aby część Świata ZNISZCZYĆ, a wtedy Świat się ZMNEJSZY i wtedy pozostali ŻYDY będą mieli możliwość w pełni kontrolować ten ZMNIEJSZONY Świat za pomocą awanturniczego Izraela i takim to sposobem żydy planują zostac władcą świata.

Izrael zostało założone w 1948 roku, po tym jak rząd brytyjski został ZMUSZONY do zrzekkniecia się mandatu nad Palestyną, czyli gdy IMPERIUM Brytyjskie Pax Britannica się ZMNIEJSZYŁO, na rzecz powstającego Imperium Pax Americana.

Mieszaniec żydowsko-ukrainski organizuje operacje FAŁSZYWEJ FLAGI i oszustw, które polegają na brutalnym atakowaniu ludności rosyjskiej po przez organizowanie aktów NAPADÓW przez ukrainców, co całkowicie nie pozwala uczciwie pracować ukraincom.

Dlatego, sam oszust Poroszenko i tą zgrają żydowskich i ukrainskich nacjonalistów, których on kołuje, oni wszyscy stali się NIEWOLNIKAMI drukarzy pieniędzy, czyli żydów tych zamieszkałych w Brukseli jak i Waszyngtonie.

Gdy Poroszenko zaczoł częściej jeździc do Brukseli i Waszynktonu to stwierdził, że to ci sami przed którymi on musi KUCAĆ, są też Żydzi z różnym obywatelstwem więc dla Poroszenki NIE było wielkim poświęceniem pojechać do Izraela i tam KUCAĆ i ślinic się uznając, że NAJLEPSZYM przyszłym największym CIEMĘŻCĄ nacjonalistów ukraińskich będzie państwo Izrael stworzone przez J.Stalina w 1948 roku.

Poroszenko (faktyczne żydowskie nazwisko Walcman) uznał, że jego pozycja i SZTUCZNIE stworzonego „narodu ukraińskiego i tez SZTUCZNIE nadmuchanego terytorialnie „państwa Ukraina” mimo wszystko będzie zależeć od Izraela, gdyż jak sam sam Poroszenko BEŁKOTAŁ w Izraelu , że „państwa Ukraina” od samego początku jest DZIEŁEM żydowskim.

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Solidarność", 13 grudnia Traktat Lizboński, 4 czerwca 1989, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, FINANSJERA ŚWIATOWA, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, II Wojna Światowa, III Wojna Światowa?, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, Kresy Wschodnie, POLITYKA, Ukraina. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.