Żydzi wyłapywali i mordowali Polaków podczas kampanii wrześniowej 1939

Stosując tą samą broń,  jaką obecnie stosują syjoniści przeciwko Polsce i Polakom,   —  zacznijmy   głośno   na  cały świat pisać i mówić o zbrodni  Milicji Żydowskiej, która we wrześniu 1939r. w Zamościu

— po bitwie pod Tomaszowem   Lubelskim   — wyłapywała   ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich   — rozstrzeliwując ich na miejscu albo przekazując NKWD.

We wrześniu 1939 roku,  gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola,   — jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie

“Gdy   kolumna   szła   przez   miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami…”

screenhunter_1767-jan-31-16-37 1

Żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku,Krakowie.

screenhunter_1768-feb-01-12-12 2screenhunter_1768-feb-01-12-06 3————————————————————————————————————————————————-

W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w odświętnym stroju – cyt prof. Krzysztof Jasiewicz.

Albo, że   — całowali wjeżdżające czołgi sowieckie do Wilna lub z radością —nosili trumnę z napisem Polska   — we w Lwowie.

Albo mówmy o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939r. w licznych miejscowościach na wschodzie, o masowej kolaboracji żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście

— o czym pisali nawet żydowscy pisarze   — świadkowie tamtych dni   —

 • Emanuel Ringelblum,
 • Chaim Aron Kapłan
 • czy nawet sam Marek Edelman
 • jak również tysiące polskich świadków

I tak żydzi powiedzą,  — że to wyrwane z kontekstu, lub, że Polacy to antysemici więc nie są wiarygodni.

I tak   — jak w wypadku tego dzieciaka   — zrobią wszystko, aby pokazać, że to nie oni a swoi sami go zabili.

screenhunter_1772-feb-01-12-42 4++++++++++

screenhunter_1769-feb-01-12-14 5Żydowski capo kolaborujący z oficerem SS.

http://detektywprawdy.blogspot.com.au/2013/06/zydzi-wyapywali-i-mordowali-polakow.html

http://ruch-obywatelski.com/polska/zydzi-wylapywali-i-mordowali-polakow-podczas-kampanii-wrzesniowej-1939/

+++++++++++++++++++++++

Jak   Żydzi   witali   Niemców – równie entuzjastycznie jak Sowietów.

Później zaczęła się tragedia…

Wkroczenie Niemców w czerwcu 1941 r. do Międzyrzeca Koreckiego pan Julian zapamiętał równie dobrze jak Sowietów w 1939 r.

— W jakiejś mierze było ono podobne do ich wejścia do miasta. — Nowych okupantów witał ten sam kahał żydowski.

Materiał pochodzi ze strony KRESY.PL

– Byłem znowu na rynku   — i widziałem, z jakim entuzjazmem Żydzi witali Niemców 

– wspomina Julian Jamróz.

– Ci zbaranieli, byli zdziwieni i wściekli.   — Oficerowie zaczęli bić po twarzach i kopać starszyznę żydowską, a żołnierze wywracać przygotowane stoły.

— Zrobił się wielki lament – aj waj, szatan przyszedł

– można było usłyszeć z tłumu uciekających Żydów.

Polacy też byli przestraszeni.   — Okazało się jednak, że nie było tak źle.

Niemcy wprowadzili porządek i unormowali wszystkie sprawy. W sklepach ponownie pojawiły się towary. Ludzie odetchnęli, bo za Sowietów po najprostsze artykuły takie jak nafta, czy mydło trzeba było stać w kolejce.   — Jak ktoś nie piekł sam chleba, to też miał kłopot z jego kupnem.

— Niemcy zamknęli tylko szkołę i zamienili ją w koszary miejscowego garnizonu, składającego się z kompanii Wehrmachtu. 

Ukraińcy tolerowani przez Niemców od początku zaczęli się szarogęsić.

Dokonali pogromu Żydów, w trakcie którego splądrowali ich domy. W 1942 r. w Międzyrzecu zostało utworzone getto żydowskie, szybko zresztą zlikwidowane przez (nadzorowaną przez Niemców) policję ukraińską.

— W tym samym czasie tu i ówdzie słyszało się już o napadach na Polaków, które w 1943 r. zaczęły przybierać masowy charakter. 

Byłem wtedy ministrantem w parafii św. Antoniego, której proboszczował ks. Jan Pająk i uczestniczyłem w pogrzebach ofiar z okolicznych miejscowości, których było po kilka dziennie.

— Naoglądałem się tylu strasznych rzeczy, które wciąż śnią mi się po nocach.

Barbarossa_001_049.inddLudność ukraińska wita oddziały niemieckie

——————————————————–

Za; http://justice4poland.com/2016/02/01/zydzi-wylapywali-i-mordowali-polakow-podczas-kampanii-wrzesniowej-1939/

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, Bieda, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, Holokaust, II Wojna Światowa, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, Miejsca Męczeństwa Polaków, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, UPA-OUN, Zbrodnie ukraińskie, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Żydzi wyłapywali i mordowali Polaków podczas kampanii wrześniowej 1939

 1. falkonidas pisze:

  Reblogged this on .

  • koroniecki krzysztof pisze:

   No i nareszcie wiemy,że Żydzi sami sobie wymyślili i zorganizowali Holokaust i popełnili zbiorowe narodowe samobójstwo przy samarytańskim wsparciu tylko innych dobrych i współczujących im narodów.

 2. marek pisze:

  Znakomita większość teologów „religii Holocaustu” traktuje wydarzenia II wojny światowej w kategoriach ofiary całopalnej złożonej przez Żydów ze swych „najlepszych synów i córek”, zapowiedzianej w Torze (Starym Testamencie).
  Korban według przepowiedni, był elementem niezbędnym w otwarciu epoki mesjańskiej i utworzeniu nowego państwa żydowskiego władającego całą planetą.
  (Zobacz Weintraub, Ben. The Holocaust Dogma of Judaism: Keystone of the New World Order. Washington, D.C.: Cosmo Pub., 1995.)

  Według woli krwiożerczego boga Jahwe jest to oczyszczenie dusz grzesznego ludu. Żydzi muszą, wracając jako dusze do Ziemi Obiecanej być czyści, oczyszczenie musi nastąpić poprzez spalenie.

  No i zrobili to, co w języku naukowym nazywa się eugeniką, albo samooczyszczeniem rasy.

  „W roku 1934 szefem SD (Służby Bezpieczeństwa SS) był Reinhardt Heydrich, były oficer wywiadu marynarki wojennej, którego Gerald Reitlinger nazwał ‚prawdziwym architektem Ostatecznego Rozwiązania’ “. Hannah Arendt „Eichmann w Jerozolimie”, Wydawnictwo Znak, Kraków 1998,
  ISBN 83-7006-684-4, Wyd.II, str. 49
  „Tysiące pół-Żydów zwolniono od wszelkich ograniczeń, czym można było wytłumaczyć rolę odgrywaną przez Heydricha i Hansa Franka w SS oraz rolę feldmarszałka Erharda Milcha w lotnictwie Goeringa, wiedziano bowiem powszechnie, że Heydrich i Milch byli pół-Żydami, natomiast generalny gubernator Polski Hans Frank był przypuszczalnie stuprocentowym Żydem“. Faktycznie Hans Frank był synem przechrzczonego żydowskiego adwokata z Brambergu.
  Hannah Arendt str. 173
  A poza nimi paręset tysięcy żołnierzy Wehrmachtu, pochodzenia żydowskiego, oraz drugie tyle oddziałów pomocniczych składających się z węgierskich i fińskich Żydów.
  Nie mówiąc już o kolaborantach, jak Judenraty, policja gettowa itd itp.

Możliwość komentowania jest wyłączona.