500+, Szydło gorsza niż Hitler – Krzysztof Cierpisz

islam500Laudetur Iesus Christus.

500+   to   subwencjonowanie   masowego   osadnictwa   żydów   i  muzułmanów w Polsce.

Zachowania tej nowej konfiguracji władzy   — Prezydenta i Premier — wzbudzają w nas coraz większą nieufność,

— a biorąc pod uwagę ostatnie przekazy związane z Dniem holokaustu – niekłamaną odrazę.

Duda i Szydło, choć odlegli od siebie,   — bo jedno w Oświęcimiu,   — a drugie w   Warszawie,   —   przedstawili     identyczne   mowy   –   pisane   jedną   ręką,   a rozpisaną na dwa głosy —  skierowane wobec gojów i zawierające identyczne imperatywy:

Duda poszedł po linii oskarżeń żydowskich mówiących o polskich obozach śmierci  —  (było ich państwo – tj. Polaków)  

— w których ginęli żydzi (wg. przekazu —  wyłącznie żydzi).

A   Szydło  podobnie,   — mówiąc o ofiarach i ich prawach   — mówiła w trzeciej osobie liczby mnogiej,   — a perorując o obowiązkach mówiła w osobie pierwszej liczby mnogiej.

— A i o strachu —  czy ewentualnym wstydzie —  też Szydło przemawiała właściwie,   — bo w osobie pierwszej mówiąc:  —  „…nie bójmy się prawdy”.

A czego to mielibyśmy się bać?

W   czasie   II WŚ byliśmy jednym narodem, który miał czyste konto i jedynym, który walczył na tylu frontach!

To Polacy ponieśli największą ofiarę krwi i zniszczeń materialnych.

Czego tu się bać?

Jaką bezczelnością musi się cechować wobec nas Beata Szydło   — skoro kieruje wobec nas te pouczająco-rugające słowa:  —  „….nie bójmy się prawdy”.

A nie ma tu wątpliwości,   — że są to połajanki Szydło wobec Polaków,

— bo przemawiającej na tle pomnika getta   —  pełnym symboliki żydowskiej i to tak dalece,   — że nawet znicze miały kolor kabalistycznego fioletu

— (tak  —  jak już bezustanne oświetlenie Pałacu namiestnikowskiego, którego ten trupi kolor musi wtajemniczonym żydom zwiastować trupi kolor twarzy obecnego lokatora – czyli rychłą śmierć Dudy).

Szydło jest arcy-bezczelna   —  z tym oszustwem programu 500+   —  bo gdyby taką nie była,  —  to musiałby być arcygłupią,   — a to wykluczone.

Szydło jest szkolona w żydowskich instytutach USA,   — nie tylko ideologiczne, — ale i mentalnie.

Widać to po jej oczach a’la Pawlak.

Śp. Krzysztof Kąkolewski utrzymywał,   — że jest to skutek treningu w służbach specjalnych, które uczą kłamać czy też kontrolować uczucia u swych szkolonych agentów.

I jest to o tyle prawdą, że agentów Mosadu łatwo rozpoznaje się po takim bezpunktowym wodzeniu wzrokiem, — a i pracownicy werbunkowi, przesłuchujący kandydatów do zatrudnienia,   — sprawdzają pracę oczu kandydata, tak aby wyłapać momenty fałszywych odpowiedzi.

I to widać u Szydło,   — jest ona całkowicie wyalienowana emocjonalnie i nie bardzo wiadomo to, czy ona wierzy w to, co mówi, czy ma jakąkolwiek empatię do odbiorców słów, którym rzuca je do słuchania.

Sama idea 500+,   — to najgorsza forma pomocy polskim rodzinom jaką można było wymyśleć – w tym najgorszym wariancie zaprezentowanym obecnie.

A to po pierwsze,   — ogólnie, dawanie rodzinie pieniędzy zamiast stabilnych warunków, w których rodzina ma prawo do stabilnego samodzielnego rozwoju,  —  to gorszy wariant pomocy w ogóle.

— Bo przypomina to sytuację złego rodzica, który zamiast zajmować się dzieckiem i jego problemami   — to daje mu zamiast tego 50 złotych, aby to dziecko sobie poszło i coś za to sobie kupiło.

— Jest to forma swoistego przekupstwa,   — aby rodzicowi nie przeszkadzać i również częste samo-oszukiwanie się dorosłego wobec dziecka.

Podobnie tu w tej skali narodowej, społecznej, wobec zaistniałego głębokiego i trudnego problemu demograficznego Polaków w Polsce.

Rząd nie ma tu jakiekolwiek planu systemowego wobec Polski i Polaków,

— więc przekupuje społeczeństwo za pomocą tego 500+, a których to pieniędzy nawet nie ma pod kontrolą,   — bo są one w rękach zagranicznych złodziei i rabusiów plądrujących Polskę.

A nie dość tego!

Skala   faktycznego   zapotrzebowania   finansowego może być nieobliczalna, — bo nie jest do tego wliczony czynnik żydowski i muzułmański,   — który ustawi się po pieniądze 500+,

— a będą tego miliony dzieci żydowskich i muzułmańskich —  a o czym na końcu.

System wypłat czy pomocy, oparty o strukturę społeczną, — ponadto wyeliminowanie z pomocy „rodzin pierwszego dziecka”,  

— a subwencjonowanie „rodzin wielodzietnych”   — jest nie tylko odwróceniem problemu, — ale sabotażem państwa i wielce prawdopodobnie exterminacją Polaków w Polsce z korzyścią dla przeważnie żydów i muzułmanów.

Pod względem metod wynarodowienia Polski z Polaków   — ta metoda 500+ może  okazać się skuteczniejsza niż zarządzenia hitlerowskie w Polsce w czasie II Wojny Światowej   — i o tyle Beata Szydło stanie się dla Polaków groźniejsza niż Adolf Hitler,

—  jeśli pomoc będzie kierowana do KAŻDEGO OBCEGO dziecka, — również możliwych   dziesiątek   czy   setek   tysięcy osiedlanych w Polsce uchodźców, — a nie tylko polskich dzieci.

Taka forma wypłat,   — wymierzona w obecną strukturę społeczną przy możliwym napływie wielkich mas imigrantów   — to koniec Polski,   — jest dla Polski śmiertelnie niebezpieczna.

Nie jest to żadna przesada czy spontaniczny antysemityzm.

Weźmy pod uwagę parę warunków tego 500+.

Bo system ten swoimi wypłatami najwyraźniej omija rodziny Polskie, a faworyzuje obecne żydowskie i muzułmańskie,   — a potencjalnie również te napływające w fali uchodźców.

Zauważmy, że w Polsce nie ma faktycznie rodzin wielodzietnych, poza nielicznymi rodzinami – „ideowo” wielodzietnymi, — rodzinami oligarchicznymi, — czy rodzinami o pewnej dozie wypadnięcia poza ogólny nurt społeczeństwa.

Normalna polska rodzina to 1-2 dzieci albo jedno dziecko   — (a nie jak kiedyś troje dzieci).

Czyli 500+ jest skierowane nie na normalną Polską rodzinę, — ale na polski margines   społeczny  —  (  zarówno   w  pozytywnym, jak i negatywnym sensie) — oraz na niepolaków.

Poza tym,   — danie 500+ na jedno dziecko mogłoby skłonić Polki do urodzenia pierwszego dziecka – ale o tym tylko tu napominamy tak na marginesie

Chociaż to arcyważne,   — bo właśnie ten szczegół mógł być faktycznym motywem wykluczenia tej części polskich małżeństw od prawa do pomocy na dziecko,

— które mogłoby się urodzić dzięki ekonomicznej lepszej perspektywie rodziców.

Normalnymi rodzinami wielodzietnymi – w ich własnej strukturze społecznej, a będącymi u nich w większości — są rodzina muzułmańska i rodzina żydowska.

Tam z założenia musi się rodzić wiele dzieci   — i wygląda na to, że to takie grupy są właśnie ukrytym celem programu Szydło 500+,   — a nie polska rodzina jednodzietna.

Ale czy w Polsce są żydzi, są muzułmanie?

— To strachy na Lachy, można by powiedzieć.

W Polsce ich fizycznie nie ma,   — ale to i tak jest bez znaczenia, bo aby dostawać ten zasiłek to:

– Nie trzeba zamieszkiwać w Polsce, aby dostawać 500+.

– Nie trzeba mieć polskiego obywatelstwa,  —  a wystarczy prawo pobytu w Polsce (o tym decyduje Merkel).

Czyli adresatami pomocy są automatycznie żydzi,   — którym Kwaśniewski dał obywatelstwo   — i ich obecna liczba może dochodzić do miliona.

— A biorąc pod uwagę kalkulator holokaustu,   — ilość ich dzieci uprawnionych do 500+ też będzie pomnożona przez sześć.

Muzułmanów nie ma,   — ale będą,   — bo carte blanche w wykonaniu Kopacz została zaakceptowana przez Szydło,

— a dysponentem wpisów do tej karty jest idiotka Merkel — (według niemieckich psychologów jest mało poczytalna).

Muzułmanie   są dużo bardziej autentycznymi żydami niż żydzi i oni oszukiwać kalkulatorem nie muszą.

Zamiast mnożyć holokaust przez sześć — mnożą swoje „nioski”, które regularnie zapładniają co jakieś dwa – trzy lata,   — a przy tym mają ich średnio dwie do czterech — i na wszystkie „owoce” tego spermomiota trzeba płacić.

W Szwecji – poza Persami – nie ma żadnych związków monogamicznych wśród muzułmanów!

W krajach skandynawskich czy w Anglii taki muzułmanin nigdzie nie pracuje,   — kopulowanie w haremie to zajęcie przyjemne, ale wyczerpujące.

Dobrze, że dzięki szwedzkim czy brytyjskim odpowiednikom 500+ takiego stać na wszystko,   — bo dzięki temu ma on siły się mnożyć i mnożyć,   — a tambylcy mają tylko podatki płacić i płacić, i do baby to taki już sił nie ma.

Czy ekonomiści rządu Beaty Szydło policzyli te miliony muzułmańskich i żydowskich dzieci, które są już teraz i będą w najbliższej przyszłości uprawnione do tych gigantycznych zasiłków?

Z całą pewnością nie.

Ale   oni   nie   muszą liczyć,   — to tylko bankierscy lichwiarze policzyli i gotowi są dać kredyt, — kredyt pod zastaw.

— W każdym razie nikt tego głośno nie mówi i może właśnie ten obcy beneficjent – lichwiarski i osiedleńczy  —  jest głównym motywem tego 500+.

Podobno architektem tego całego projektu był Morawiecki.

Nasi mędrcy — x. Skarga, Koneczny, x. Trzeciak, Teodor Jeske-Choiński, Nowaczyński,

— ostrzegali przed żydami i nakazywali usuwać ich z życia publicznego, podobnie do wielkich świętych Kościoła;   — św Atanazego, św Chryzostoma.

Papież Benedykt XIV przerażony sytuacją w Polsce wydał w połowie XVIII w. nawet specjalną encyklikę o nadmiernej roli żydów w Królestwie Polskim — http://gazetawarszawska.com/kosciol-swiety/1733-benedykt-xiv-a-quo-primum

Do Polaków te nauki nie docierają. Kto nie słucha mędrców, ten słucha głupców.

Morawiecki   jest   żydem,   należy  usunąć go z rządu,   — a jeżeli to możliwe,—  to oddać pod sąd za sabotaż Państwa i zamknąć.

Trzeba   szykować   się   do   nowych   wyborów    —  i usunąć tę żydowską szajkę PO i PIS.

In Christo

02-II-2016

Krzysztof Cierpisz

Za; http://gazetawarszawska.com/pugnae/3201-500-szydlo-gorsza-niz-hitler

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, Bieda, FINANSJERA ŚWIATOWA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, UNIA EUROPEJSKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.