Putin zaprasza Żydów do Rosji

Co za zbrodnia!!!  — NARODY EUROPEJSKIE POPIERAJĄ RODZIME PARTIE NARODOWE I ORGANIZACJE

— zamiast żydowskich!

—————————————————————————————————

putinzaprasza 1Prezydent Rosji Władimir Putin   — zaoferował europejskim Żydom emigrację do Rosji.  

— Jest to jego odpowiedź na rzekomą „falę antysemityzmu”, — która według działaczy żydowskich  —  rozprzestrzenia się w Europie.

Podczas spotkania na Kremlu z przedstawicielami Europejskiego Kongresu Żydów przewodniczący tej organizacji Mosze Kantor   — skarżył się Putinowi na zwiększenie liczby ataków na Żydów — i rosnące poparcie dla narodowych partii i organizacji w Europie.

Kantor powiedział,   — że w dniu dzisiejszym Żydzi są obiektem największej od drugiej wojny światowej dyskryminacji.

— Ubolewał także nad opuszczaniem przez Żydów Europy.

Doniesienia i raporty o „antysemityzmie” publikowane są przez organizacje żydowskie regularnie.   — Są one w wielu przypadkach wykorzystywane do osiągnięcia konkretnych celów politycznych.

Kantor powiedział,   — że Europejczycy odreagowują na Żydach pogarszającą się sytuację ekonomiczną.

Kantor mówił o

— „wyrastających jak grzyby po deszczu”

— prawicowych organizacjach we Francji, Grecji, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Włoszech i na Węgrzech.

Jego zdaniem   — stwarzają one zagrożenie dla społeczności żydowskich w Europie.

Powiedział także,   — że państwa europejskie nie są w stanie zagwarantować Żydom odpowiedniej ochrony.

Organizacje  żydowskie pokroju Europejskiego Kongresu Żydów od lat lobbują nad penalizacją niemal wszelkiej krytyki poczynań środowisk żydowskich — a także działań reżimu izraelskiego.

Kantor powiedział,   — że Żydzi uciekają z Europy nie tylko ze względu na strach przed zamachami terrorystycznymi,  —  ale także ze względu na wrogość Europejczyków wobec nich.

W   latach   80-tych   XX wieku,   — po otwarciu granic Związku Radzieckiego — tysiące   Żydów   rosyjskich   emigrowało   do   Europy  Zachodniej, USA oraz Izraela.

Według izraelskiej gazety Haaretz   — w latach 1989-2006 z byłego Związku Radzieckiego wyemigrowało ok. 1,6 miliona Żydów.

— 979 tysięcy z nich wyjechało do Izraela, — 325 tysięcy do Stanów Zjednoczonych   — a około 219 tysięcy do Niemiec.

Prezydent Putin zapewnił,   — że Rosja jest gotowa przyjąć Żydów opuszczających  kraje Europy Zachodniej i zapewnić im odpowiednie warunki.

Powiedział, że w okresie sowieckim opuścili oni Rosję   — ale teraz powinni do niej wrócić.

Europejski   Kongres   Żydów,   —   będący   wpływową organizacją polityczną — powstał w 1986 roku   — a swoją główną siedzibę ma w Paryżu.

— Swoje biura posiada także w Brukseli, Strasburgu, Berlinie i Budapeszcie.

***

na podstawie: rt.com
autonom.pl/?p=14733
Za; http://wirtualnapolonia.com/2016/01/25/putin-zaprasza-zydow-do-rosji/#more-50264

KOMENTARZE:  “Putin zaprasza Żydów do Rosji”

Valdi said

2016-01-25 @ 10:27

„Naszych” – też powinien zaprosić!.

To Żydy ZORGANIZOWALI inwazje ISLAMISTÓW na Europę ! said

2016-01-25 @ 11:26

KŁAMLIWĄ śpiewkę  ZŁODZEI żydziaków o ich „dyskryminacji” od 4000 tysięcy lat i to na całym Świecie wszyscy doskonale ZNAJĄ !

To co faktycznie ŻYDY kombinują to wyjaśniła żydowska zakłamana gnida Abe Faxman

WXRzegP 2Żydy też WYPOWIEDZIELI wojnę Niemcom w 1933 roku:

jewsdeclarewar 3

Powrót żydów do Rosji to SAMOBÓJSTWO Rosji !

„Владимир Путин позвал европейских евреев в Россию” :

  • W przeddzień rocznicy wyzwolenia więźniów obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, która na świecie obchodzona jest jako dzień pamięci ofiar Holokaustu, — Putin tradycyjnie spotyka się z żydowskimi działaczami społecznymi.   — Tym razem na Kreml, oprócz przedstawicieli federacji społeczności, zaproszono działaczy z Austrii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Hiszpanii, Francji, Belgii i Łotwy.

Oto BEŁKOT Kantora w obecności Putina:

– Wieści mamy dla Ciebie niepokojące – bez wstępów zaczął Kantor – Położenie Żydów w Europie jest najgorsze od czasów ii wojny światowej…

– Wiem – niektórzy boją się założyć jarmułkę, ukrywają swoją narodowość, ale nie sądziłem, że jest aż tak źle…

– Gorzej, niż można przypuszczać – smutno westchnął gość – antysemityzm w Europie rośnie o 40% rocznie.   — Z Francji, gdzie mieszka duża społeczność, emigruje więcej, niż z Ukrainy, gdzie trwa wojna domowa.   — Uciekają nie tylko z powodu ataków terrorystycznych, boją się pojawiać na ulicach.

– W okresie społeczno-kryzysów gospodarczych Europy, tradycyjnie atakuje wirus antysemityzmu,   — dlatego Żydzi opuszczają kontynent! – zawołał Kantor. [ ha, ha, ha …. h*… żydom w d*pe ! ]

– Niech do nas przyjeżdżają, odparł Putin, – niech wracają.

– To nowa fundamentalna idea – uśmiechnęli się na wniosek gospodarza spotkania goście – podniesiemy ją na najbliższym kongresie, — bo w Rosji mieszka druga pod względem ważności nasza społeczność.

– Żydzi czują się już zmęczeni historią Holokau$tu i czekają na konkretne działania! – dodał Kantor.

[ Widzicie jak śmierdziele żyd bezczelnie OSZUKUJĄ Putina w żywe oczy, że JAKOBY żydy są ZMĘCZENI holokau$$$tem,   — a to przecież ONI SAMI żydy *U*WY kłamcy ROBIĄ wielką kasę na tym pisaniu o holocau$$$cie i WYMUSZANIU forsy od różnych frajerów za te wymyślone  MITY holocau$tu,   — no to JAK mogą być żydy „zmęczeni” ??? ]

PS.

Żydy wszędzie UKRYWAJĄ swoją narodowość, ZMIENIAJĄ nazwiska charakterystyczne dla lokalnych tubylców   — ze STRACHU, aby się UKRYĆ w lokalnym tłumie, który OKRADLI ci wstrętni retoryczni ZŁODZEJE żydy !

Lubomir said

2016-01-25 @ 11:43

Sojusz rosyjsko-izraelski ma się całkiem dobrze.   — Podczas gdy cały świat wyzbywał się pomników związanych z epoką Lenina i Stalina, — w Izraelu w miejscowości Netanya — Wladymir Putin dokonał odsłonięcia pomnika Armii Czerwonej.

— Było to 27 czerwca 2012 roku. — Podobieństwo do Gubernii Kaliningradzkiej wydaje się spore.  Duch tej samej epoki zmaterializował się podobnie.

почему в россии правят жиды ? said

2016-01-25 @ 11:47

Бей жидов, спасай Россию !

victor said

2016-01-25 @ 12:58

Polski nie pobija… — Ponad milion Ukraincow…  — A ile Zydow na ktorych nie ma danych…

— Wiadomo natomiast, ze dzis Polski nie stnaowi 95% chrzescijan… A juz tylko 75 proc.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, FINANSJERA ŚWIATOWA, HISTORIA WSPÓLCZESNA, Holokaust, III Wojna Światowa?, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL), POLITYKA, Rosja, Roszczenia żydowskie, UNIA EUROPEJSKA, ZSRR. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.