Białystok przyjmie 120 migrantów? Wszechpolacy protestują

1d6515bbbb4bd2407b4d2c5dfd0bd654 Migranci w Chorwacji. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. ria.ru

Zgodnie z wynikami przetargu, do Białegostoku może trafić grupa 120 imigrantów. — Działacze Młodzieży Wszechpolskiej sprzeciwiają się temu i organizują protest.

Urząd do spraw cudzoziemców ogłosił wyniki przetargu dla firm, które zdecydowały się przyjąć do Polski migrantów i zapewnić im opiekę.

Według podanych informacji, — w przypadku Białegostoku jedyną, — a według uzasadnienia najkorzystniejszą ofertę zgłosiła firma   BiaVita Polska.

Jak podaje portal wspolczesna.pl,   — 120 migrantów miałoby trafić do Zajazdu „Budowlani”.

Jak podano,  —  jeżeli liczba zakwaterowanych nie byłaby wyższa niż 70, — dzienna stawka za zakwaterowanie jednej osoby miałaby wynieść 59,91 zł brutto.   — Jeśli byłoby ich więcej – wówczas byłoby to 39,74 zł brutto, zaś  składka żywieniowa wynosiłaby 1,72 zł na osobę.

Białostocka Młodzież Wszechpolska w odpowiedzi na te informacje zapowiada zorganizowanie protestu pod siedzibą BiaVity.

— Jednym z jego organizatorów jest prezes MW i poseł Kukiz’15, Adam Andruszkiewicz.

Organizatorzy mają realne podejrzenie, że na skutek nowej umowy do Białegostoku trafią islamscy imigranci.

— „Na to nie będzie naszej zgody”

– zapowiadają.

Ich zdaniem, nikt nie pytał w tej kwestii o zdanie mieszkańców miasta.

Obawiają się również o dzieci i kobiety, w związku z informacjami o przestępstwach dokonywanych przez imigrantów na zachodzie Europy.

„Nie mamy żadnego obowiązku przyjmowania nielegalnych islamskich imigrantów!”

– piszą organizatorzy wydarzenia   — „Białystok: NIE dla ośrodka islamskich imigrantów!”   — na Facebooku.

Poinformowano również,   — że będą zbierane podpisy pod petycją, mającą zablokować powstanie ośrodków dla migrantów w regionie.

Wspolczesna.pl / facebook.com / Kresy.pl

Zobacz także

Imigranci ponownie gwałcą? Francja: młodzi mężczyźni zgwałcili kobietę, nagranie zamieścili w sieci

emisja.contentstream.pl 2

Kolejne anty-imigranckie zamieszki w Holandii stłumione przez policję

emisja.contentstream.pl 3

Duńska policja pada ofiarą dżihadu

9a4c15bfc7c336be15be06e80e3e19cc 4 ————————————————————————–

Komentarze

perun:

12.01.2016 20:06
Wreszcie jakiś głos rozsądku w polskiej prasie. — Uważam, że ścisła współpraca państw środkowoeuropejskich w dzisiejszych realiach geopolitycznych jest bardzo wskazana, a być może nawet konieczna, jeśli nasze kraje mają zachować jakąkolwiek podmiotowość.

Oczywiście taki sojusz nie może być rozumiany jako amerykański taran rozbijający Rosję, czy też klin wbijany między Rosję a Niemcy, — lecz jako rodzaj pośrednika między Wschodem a Zachodem.

— Polityka tak utworzonego bloku powinna cechować się asertywnością w stosunku do Niemiec i Rosji.

Jednak żeby ten scenariusz się zrealizował, — Polska musiałaby zrezygnować z uprawiania polityki „jagiellońskiej” nastawionej na konfrontację z Rosją, — a to niestety nie jest chyba możliwe z uwagi na serwilizm polskich elit w stosunku do USA i banderowskiej Ukrainy.

mopveljerzyjj:

16.01.2016 06:51
=== Prawda jest tym, co dostaliśmy w spadku i jest naszym dziedzictwem, które oddamy następnemu pokoleniu.

Mówić prawdę jest naszym obowiązkiem wobec samych siebie i wobec innych;  —  To honor, obowiązek i nasz zapis dla przyszłych pokoleń.

Jest to część naszego prawowitego dziedzictwa. === ,,Eurokołchz to nie żadne „imperium in statu nascendi”, — lecz narzędzie USA do kontroli i dyscyplinowania jego państw — [opłacanych przez USA i ,,rządzonych” przez ich marionetki] — a sprawowanej przez Niemców

— (,,kordynator” wszystkich poczynań na Eurokołchoz to marionetka USA Merkel i członek CFR w jednej osobie).

Czy Polacy patrząc w wiarołomny i obłudny Zachód, jak w święty obraz, chcą podzielić los Indian Amerykańskich ?

Czy skatoliczałym Polakom zostało jeszcze trochę własnego rozumu, żeby zacząć myśleć samodzielnie, a nie wierzyć w różne fałszywe proroctwa, wymyślane dla stadnych owieczek, aby je ogłupić i aby chadzali za fałszywymi pasterzami ? ===== http://wolna-polska.pl/wiadomosci/glos-winnetou-los-indian-przestroga-odwrocmy-sie-od-zachodu-ratunek-na- wschodzie-2016-01

jaro7:

20.01.2016 13:36
Jedna z najmądrzejszych wypowiedzi od lat.  — Problem jest taki że polskie władze albo wchodzą komuś w 4 litery  — ,albo machają szabelką.  — Brak jest PRAGMATYZMU.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, III RP, ISIS, ISLAM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, UNIA EUROPEJSKA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.