Polowanie na Polaków trwa – czyli banderowcy to nie naród! POLECAM!

Zobacz: Ukraińscy analitycy: Polska za rządów PiS pozostanie proukraińska, „kwestia Wołynia jest drugorzędna” / Opublikowano by

8d5ddc1c5fc69148c4da0ffd9c889330 Fot. 112.ua

Ukraińska agencja informacyjna Unian   — przedstawiła zbiór opinii ukraińskich politologów na temat przyszłego rządu PiS.

Wyraźnie widać, że życzą sobie utrzymania pro ukraińskiej i antyrosyjskiej linii zarysowanej przez rząd PO-PSL.   — Stwierdzają również, że  

—  „kwestię wydarzeń na Wołyniu”   — będą   podnosili  jedynie — „populiści sponsorowani przez Kreml”.

*****

Lubelska prokuratura nie potrafiła zatrzymać ukraińskiego gówniarza pokazującego „fucka” w obozie na Majdanku, policjanci nie widzieli genitaliów wymalowanych na polskiej fladze znalezionej przy Ukraińcu zatrzymanym w lubelskim akademiku (i wypuszczonym),

— ale za „znieważenie” nieistniejącego przecieżnarodu banderowskiego” polskiego narodowca umieją szargać po sądach!

Rusza proces  Zbigniewa W.    — oskarżonego przez lubelską prokuraturę o udział w incydencie, do którego doszło w maju na Arenie Lublin.

Podczas meczu rugby Polska-Ukraina   — na trybunach pojawił się wówczas transparent

— „Lwów odzyskamy – banderowców ubijemy”,

mający – zdaniem śledczych, — „podżegać do nienawiści na tle narodowościowym” oraz „znieważać inną narodowość”.

Nie udało się ustalić autorów napisu ani organizatorów akcji,   — zaś jedynego oskarżonego zidentyfikowano na podstawie nagrań monitoringu.

Kto był agresywny?

Sam  Zbigniew W. nie przyznaje się do winy wskazując, że jedynie przytrzymał łopoczący i przeszkadzający mu w oglądaniu meczu transparent, który do barierek przymocowały inne, nieznane mu osoby.

Kontrowersje budzi także klasyfikacja prawna czynu ze względu na fakt, 

—  że określenie „banderowiec” nie charakteryzuje przecież narodu, a pewną ideologię polityczną  —  (która, nota bene — zgodnie z tym samym kodeksem karnym – powinna być ścigana w Polsce jako totalitarna i nazistowska!).

Przez pół roku policja — (w tym specjalna komórka powołana w KMP do ścigania „przestępstw nienawiści”) —  nie zidentyfikowała jednak innych uczestników zajścia.

Na nagraniach kamer stadionowych widać jedynie żywiołowe reakcje polskich kibiców, którzy nie pozwalali zdjąć transparentu, — a także agresywne zachowanie próbujących go usunąć Ukrainek  

— (z których co najmniej jedna, brylująca następnie na łamach m.in. lokalnej mutacji „Gazety Wyborczej”   — była niegdyś czynną aktywistką ukraińskiego ruchu neo-nazistowskiego).

Równi i równiejsi?

Lubelskie środowiska kresowe wielokrotnie wyrażały już niezadowolenie z wybiórczej (nomen omen) – jak uważają – skuteczności działania miejscowych organów ścigania.

—  Ukrainiec który znieważył ofiary obozu na Majdanku bezkarnie wyjechał z Polski,   — a następnie równie niepokojony przyjechał znowu, wygrażając Polakom i śmiejąc się z wymiaru sprawiedliwości III RP.

Z komunikatów na temat uzbrojonego ex-studenta z Ukrainy zatrzymanego w jednym z akademików UMCS usunięto wszelkie informacje o posiadanych przez niego materiałach znieważających polskie symbole narodowe.

Tępi  się natomiast wszelkie przejawy uzasadnionej krytyki banderyzmu, pleniącego się w Polsce,   — a na Lubelszczyźnie w szczególności.

To nierówne, niesprawiedliwe traktowanie,   — nic więc dziwnego, że budzi ono oburzenie i skłania do bardziej emocjonalnego wyrażania w pełni uzasadnionych poglądów

– głosi stanowisko Powiernictwa Kresowego.

Bronią wrogów polskości

Powołanie „antynacjonalistycznej” komórki policji próbowano w lubelskim mediach uzasadniać zagrożeniem zewnętrznym,  

— jednak po kilkunastu miesiącach od ujawnienia widać wyraźnie, że chodzi nie o zwalczanie przenikania banderyzmu do Polski – ale o jego ochronę przed polskimi patriotami!

Podobnie zresztą wydają się wyglądać próby infiltrowania przez policję środowisk organizujących manifestacje przeciw niekontrolowanemu napływowi uchodźców

– zamiast sprawdzania, czy wraz z imigrantami nie docierają do naszego kraju islamiści.

Nie mamy więc do czynienia z ochroną bezpieczeństwa państwa – ale z bronieniem wrogów Polski i polskości!

Sprawa baneru, któremu można by zarzucić co najwyżej pewną prostoduszność   —  jest więc kolejnym przejawem wielokrotnie już opisywanego polowania na Polaków, prowadzonego przez lubelską prokuraturę, sądy i policję.

Absurdalne są same zarzuty i zastosowany paragraf, — dowodzący,

— że  prokuratura uważa banderowców za… grupę narodowościową, — co jest po prostu idiotyzmem nawet nie tylko prawnym, — ale po prostu merytorycznym i rzeczowym!

W dodatku niemal pewne wydaje się,   — że po prostu dopasowano złapanego do paragrafu,   — bo Zbigniew W.   to bez wątpienia patriota, instruktor bardzo zasłużonego Towarzystwa Gimnastycznego SOKÓŁ.

— Nie zebrano żadnych dowodów przeciw niemu, nie stwierdzono najmniejszego nawet związku z całą akcją — (o ile to w ogóle była akcja, a nie oddolny odruch jakiegoś zaniepokojonego ukraińskim nazizmem kibica-patrioty).

Mimo to można  spodziewać się,   — że podobnie jak i w poprzednich sprawach – lubelska anty-Iustitia podejdzie do postępowania z pełnym namaszczeniem,

— być może starając się wciągnąć do niego kolejne osoby i środowiska polskie.

Wymiar   nie-sprawiedliwości najchętniej takie sprawy jak ta — chciałby załatwić   jak najszybciej, — rozdzielając wyroki dla patriotów jak ciosy harapem,   — przy rytualnych jedynie psioczeniach na polski patriotyzm i nacjonalizm ze strony wiadomych mediów.

Fałszywie,  niesprawiedliwie, podle oskarżani tym bardziej więc nie mogą czuć się osamotnieni,  

— potrzebne jest nasz wsparcie   — i głośne powiedzenie NIE głupocie i podłości prokuratury — oraz antypolskim działaniom sądów i policji!

Pierwsza rozprawa Zbigniewa W. odbędzie się  w piątek 22. stycznia 2016 r. o godz. 8:30 w sali nr 3 Sądu Rejonowego Lublin-Zachód przy ul. Krakowskie Przedmieście 78 w Lublinie.

Konrad Rękas

22 sty 2015

Za; http://gazetawarszawska.com/pugnae/3127-polowanie-na-polakow-trwa-czyli-banderowcy-to-nie-narod

Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, PROTESTY, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, SS Galizien, UPA-OUN, Zbrodnie ukraińskie, ŁAMANIE PRAWA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.