Żydzi z PiS-u jednak przyjmą uchodźców

Polska jednak przyjmie tysiące uchodźców

3d3badad294d2bbf1d4b3d059cde8785fot. internet

Rząd PiS jednak wywiąże się ze zobowiązań poprzedniej ekipy rządzącej odnośnie przyjęcia uchodźców.  

 Rząd Beaty Szydło rozpoczął proces relokacji imigrantów do naszego kraju. Donosi o tym serwis Rmf24.

Rząd Ewy Kopacz zgodził się na przyjęcie 5082 uchodźców. 

— Przeciwko takiemu pomysłowy były praktycznie wszystkie państwa Europy Środkowo-Wschodniej    —  czyli Czechy, Węgry, Słowacja i Rumunia.

Teraz rząd Beaty Szydło zaakceptował tę kwotę,    —  choć przed wyborami PiS krytykował ten pomysł i opowiadał się za solidarnością z naszymi południowymi sojusznikami.

Warunkiem przyjęcia uchodźców ma być sprawdzenie ich tożsamości przed relokacją do Polski przez nasze służby    —  a także,  —  w miarę możliwości,  —  bliskość kulturowa uchodźców.

Oznacza to, że najpierw przyjmowani będą chrześcijanie.

***

Rmf24/KRESY.PL
04 stycznia 2016
Za; http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz%2Fpolska-jednak-przyjmie-tysiace-uchodzcow

Komentarze:

UPAdlina:

04.01.2016 21:44
i jak zwykle robią ludzi w wała po wyborach.    —  Znowu suki zdradzają Grupę Wyszehradzką!    —  Pamiętam jak kaczor grzmiał na POsrańców: ”

 —  Takie decyzje nie mogą być podejmowane bez konsultacji z narodem!!”.    —  A teraz……..proszę!

No nic biedaki nie mogą zrobić, bo rura kopaczka już to obiecała!!!!!!!!!!  —  To dobrze że nie obiecała,    —  żeby polskie terytorium stało się poligonem dla prób nuklearnych zachodu,    —  bo pewnie biedne PISiory też już nie mogły by tego anulować!!!!!

Co za obłuda i zakłamanie!! PO = PIS,  —  czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości??

Kłótnie o pierdoły to szopka dla lemingów, aby wierzyły w obóz rządzący i opozycję,    —  ale w kluczowych dla Polski decyzjach ci zdrajcy mają takie samo zdanie!!

Jedni i drudzy liżą pejsate dupy!!    —  Jedni i drudzy liżą usmańskie dupy!!    —  Jedni i drudzy liżą banderowskie dupy!!    —  Jedni i drudzy fundują nam w przyszłości poważny problem z tysiącami muslimów zainstalowanych w naszym kraju,   —   którym przyznają prawa, o których my możemy tylko pomarzyć, płacąc za to pieniędzmi z naszych podatków.

I założę się, że te pierwsze tysiące to tylko początek,    —  bo ci jeb..ni zdrajcy zgodza się na wszystko, co im rozkażą w berlinie, tel-awiwie czy waszyngtonie!!!!    

—  Mogę mieć tylko nadzieję, że naród ich kiedyś rozliczy za zdradę!!!!!!!!!!!!!!

jaro7:

04.01.2016 22:02
Już dawno pisałem że tak się stanie.   —  Tylko po co było machać szabelką jak i tak na końcu robią to co chce Merkel.

MP:

04.01.2016 22:48
w P I S rządzi opcja żydowska.   —  Takie chabad lubawicz.   —  Polacy w tej partii biegają za uzytecznych idiotów i za listek figowy czaSEM I JAKO GOJE SĄ OD RZECZY MNIEJ WAŻNYCH.

 —  Wszystko podlane sosem ”narodowo-katolickim”,krzyzem orłem i szabelką.   —  Dla nas zmienił się tylko bat.   —  Żydowskie operatory bata.

Ciekawe co na to będzie nadawać RADIO z TORUNIA.   —  a tak mimochodem  —  od czasu próby utworzenia PO-;PIS  

 —  WSZYSTKO było jasne,   —  a potem mieliśmy rok 2007 i podróże kaczyńskich za ocean  —  a w rezultacie rozwalenie koalicji z Samoobroną i LPR-em.

I ten dupek od służb co zamiast ratować resztki Polski i zamykać aferowiczów, podrzucał świnię A. Lepperowi z jakąś pieprzoną działką rolną na Mazurach.

 —  No i mamy jeszcze nasz milczący kościół katolicki i zamurowane ambony.   

—  Polacy muszą oddolnie wziąć sprawy w swoje ręce (wg. GRZEGORZA BRAUNA)

Leszek1:

04.01.2016 23:59

Leszek1:

05.01.2016 00:07
Juz mam dosyc rzadow, ktore wykonuja czyjes polecenia wbrew zywotnym interesom naszego kraju.

cyna:

05.01.2016 10:33
Poczekamy, zobaczymy na razie to informacje z RMF24, równie dobrze mogli by to ogłosic w TVN

tagore:

05.01.2016 11:41
Kolejna podpucha dla chórku ,ciekawe,   —  że wiarygodność źródła dla komentujących jest nieistotna. tagore

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Bieda, Eksmisje, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Żydzi z PiS-u jednak przyjmą uchodźców

  1. nnnn pisze:

    ” „Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przyznaje w odpowiedzi na interpelację posła Roberta Winnickiego, iż można było odmówić przyjęcia uchodźców, wykazując, iż stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Tego jednak nie uczyniono, potwierdzając decyzje poprzedniego rządu.

    „W myśl art. 5 ust. 7 Decyzji Rady (UE) 2015/1523 z dnia 14 września 2015 r. istnieje możliwość odmowy relokacji wnioskodawcy, w przypadku wystąpienia uzasadnionych powodów wskazujących, że dana osoba może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego lub porządku publicznego. Analogiczny przepis prawa został zawarty również w Decyzji Rady (UE) 2015/1601 z dnia 22 września 2015 r.” napisał przedstawiciel resortu w odpowiedzi na interpelację Winnickiego.

    Żeby zablokować relokację do Polski tysięcy imigrantów z innych krajów UE wystarczyło zatem ogłosić – zresztą zgodnie ze stanem faktycznym – iż każdy imigrant muzułmański jest potencjalnym zamachowcem czy gwałcicielem i rząd, po wydarzeniach w Paryżu, Kolonii i innych europejskich miastach, nie może ze względu na bezpieczeństwo obywateli wywiązać się z podjętych przez rząd Ewy Kopacz zobowiązań. Tymczasem rząd Beaty Szydło zrobił dokładnie odwrotnie.

    „Rząd nie podejmie żadnych działań mających na celu zakwestionowanie nałożonych na Polskę kwot uchodźczych ani ich zmniejszenie” napisało MSWiA w odpowiedzi udzielonej posłowi Robertowi Winnickiemu na złożoną interpelację w tej sprawie.” „

Możliwość komentowania jest wyłączona.