MOCNE przemówienie premier Beaty Szydło!

Proszę  wysłuchajcie  i rozpowszechniajcie  na maile  —  gdyż ciągle nie mamy jeszcze mediów

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Bieda, III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „MOCNE przemówienie premier Beaty Szydło!

 1. mgrabas pisze:

  mocne? raczej mocno demagogiczno-manipulanckie
  pis da 500 zł na dziecko? najpierw je ukradnie nam wszystkim w podwyższonych na ten cel podatkach i kradzionych przez ZUS subkontach emerytalnych, do których Polacy nie mają dostępu!
  obniży wiek emerytalny? nie obniży, co najwyżej przywróci do wieku z przed podwyższenia peowskiego
  opodatkuje hipermarkety i banki? jeśli już to najwyżej na 2%, za co hipermarkety i banki sobie odbiją w cenach o ile w ogóle zapłacą jakikolwiek podatek, bo wystarczy że hipermarket zwolniony od podatku przez pierwsze pięć lat zmieni nazwę, to znów nie będzie musiał płacić ani złotówki, podczas gdy sklepy polskie płacić muszą podatek 20%!
  pis nie jest prokorporacyjny i prokoncernowy? a pisowski chłoptaś Duda to jakie ustawy już podpisał? choćby tylko wziąć pierwszy z brzegu przykład – nie sprzyjające żydowskim firmom farmaceutycznym – na przymusowe szczepienia Polaków?
  pis to jedna wielka loża masońska służąca interesowi światowego żydostwa, przebierająca się w katolicyzm i pilnująca na pierwszym miejscu interesu państwa okupującego Palestyńczyków i napadającego za pomocą bandyckiego NATO na wszystkie niezależne od banksterów kraje

 2. Pingback: Ja i syn mamy jutro 17 grudnia eksmisję z mieszkania I co robić? – świąteczna paczka od PO-SLD dla mieszkańców Sosnowca | forumemjot dla Polski

Możliwość komentowania jest wyłączona.