Skandal! Prawy Sektor rekrutuje w Polsce. Oferuje 1000 dolarów miesięcznie

4f91220092c3e82a2aa5a2abcb3———————————————————————————————————————————————————–

Ukraińskie nacjonalistyczne ugrupowanie Prawy Sektor — zachęca Polaków do walki w Donbasie przeciwko Rosji – ustalił Super Express.

—  Za walkę oferuje 1000 dolarów miesięcznie, — zapewniając broń dla każdego ochotnika.

Informację o rekrutacji, Prawy Sektor rozsyła do polskich organizacji paramilitarnych drogą mailową. — Sprawa została już zgłoszona do Służby Kontrwywiadu Wojskowego i do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

— Sława! Bracia Żołnierze Polacy,   — ja chce wam proponować współprace. — Prawyj Sektor otwiera oddziały w Polsce.

— Możecie pracować dla nas 200 dolarów miesiac w Polsce 1000 / jeśli wy pojedziecie walczyć z ruskiemi do Donbasu.   — Dajmy broń dla każdy ochotnik.   — SBU ma listę agentów Putlera w Polsce, jesli chcecie sie nimi zajac kontakt telefon +38 (097) 4168468. Walcz z nasz wspólny ruski wróg!

Artem Stepanow [pisownia oryginalna]

—  maila o takiej treści otrzymało w Polsce kilka organizacji paramilitarnych —  ustalił Super Express.

Sprawa informacji o rekrutacji została już przekazana do Służby Kontrwywiadu Wojskowego i do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Jak wynika z przepisów prawa,   — obywatel polski, który chce służyć w obcej organizacji wojskowej, musi uzyskać zgodę od polskich władz (ministra obrony narodowej

– w wypadku osób będących byłymi żołnierzami zawodowymi lub ministra spraw wewnętrznych i administracji – w wypadku pozostałych osób).

Za służenie w obcym wojsku bez zgody władz, grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Prawy Sektor to ukraińska organizacja nacjonalistyczna, która od 2014 roku jest także partią.

Sprzeciwia się rosyjskiej polityce oraz Unii Europejskiej. — Na stronie interneretowej organizacji, można znaleźć apel nacjonalistów o zjednoczenie wobec agresji Rosji.

Jesteśmy jednym narodem niezależnie od naszej narodowości:

— Ukrainiec, Rosjanin, Żyd, Tatar krymski, Gruzin, Ormianin, Polak, Bułgar, Grek czy każdy inny.   — W ten straszliwy czas wszyscy musimy się zjednoczyć

  — czytamy na portalu.

SE.PL

Opublikowano: czwartek, 10, grudzień 2015 / Za; http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/3590-skandal-prawy-sektor-rekrutuje-w-polsce-oferuje-1000-dolarow-miesiecznie

Komentarze  

#8 gienek 1356 2015-12-11 16:25

W POLSCE MIESZKA I PRACUJE OK 500 TYS UKRAINCOW — W WIEKSZOSCI SA TO NCJONALISCI NARODOWCY — ONI ICH DZIECI RODZINY SA ZORGANIZOWNI POD WZGLENDEM NARODOWYM I MAJA WSPULNY CEL

— LATWO MOZNA ICH POZNAC PO TYM CO MOWIA O POLSCEI POLAKACH W TELEWIZJI W RZADZIE SADOWNICTWIE I PROKUTATURZE .

ZAWSZE WYRAZAJA SIE ZLE O POLSKIEJ RACJI STANU HISTORJI TARADYCJI KULTURZE — MAJA OLBRZYMI WPLYW NA ZMNIEJSZENIE BEZPIECZENSTWA KRAJU

— MAJA SEKCIARSKIE MAFIJNE PODEISCIE JAK ZYDZI — NAIPIERW SPRAWDZAJA JEDO KORZENIE — A POZNIEJ JAK WIEDZA ZE SA SAMI UKRAINCY — PROWADZA ROZMOWY — OBCYCH NIE ZATRUDNIAJA NIE TOLERUJA  — SA BARDZIEJ NIEBEZPIECZNI JAK ZYDZI I NIEMCY .

#7 Jarema 2015-12-11 13:36

bydlaki, — tak na marginesie to Ukraińcy wymordowali więcej Polaków i zgwałcili więcej Polek niż Sowieci.9 Sowietów nie popieram!!)

W przeciwieństwie do Banderowców Sowieci gwałcili, ale poza 1% nie mordowali ( azjatycka dzicz)

Pójdą tam walczyć, nasi polscy Ukraińcy wychowani w Polsce, — żrący polski chleb, wykształceni w naszych szkołach. — pobiegną niestety —  Panie Kaczyński, Łap Pan ich za mordę i za rzekę Bóg z nimi

#6 kamil Polakowski 2015-12-11 03:01

bedziecie widziec jak swinia niebo smiecie walczyc u was —  to Hanba i zdrada narodu Polskiego i okazanie pogardy pomordowanym przez was scierwa

#5 blue 2015-12-11 00:06

Ani jeden Polak nie powinien ginąć za Ukraińca.   — Mimo krzywd, doznanych w przeszłości ze strony Rosji, powinniśmy teraz zjednać się z nią, zamiast z nią walczyć.   — Putin nie ma żadnego interesu, żeby napadać Polskę, a zygając do niego, damy mu go na tacy.

#4 Kristo 2015-12-10 18:50

My z Rosja musimy sie zjednac a nie walczyc z nia.   — Tylko ona nam zostala a nie usa czy unia.   — Warto obejrzec na youtube dobry dokument pt. Zabijamy każdego prawego i sprawiedliwego bo zagraża naszym korporacyjnym interesom   — moze sie wielu z was oczy otworza.   — Tam jest wszystko dokladnie tak samo jak u nas w Polsce

#3 Stanislaw Mendelski 2015-12-10 12:46

— a gdzie wywiad wojskowy,  — a moze oni maja u nich swoich oficerow, przeciez Prawy sektor to najwiekszy wrog Polski,  — pisze to z cala stanowczoscia i oburzeniem.

#2 Andrzej Łukawski 2015-12-10 12:45

Normalnie masakra. — Są w Polsce jeszcze jakieś służby pilnujące żeby nie dochodziło do takich idiotyzmów..???

#1 Przemysławek 2015-12-10 12:44

Dlatego tak ważne jest wychowanie w duchu patriotyzmu i poszanowania dla historii!   — Kto nie zna prawdy o relacjach polsko -ukraińskich w XX wieku — może paść ofiarą niepolskiej agitacji!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, Rosja, Roszczenia wobec Polski, SS Galizien, UPA-OUN, Wojna informacyjna - dezinformacja, WYWIAD, Zbrodnie ukraińskie, ŁAMANIE PRAWA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Skandal! Prawy Sektor rekrutuje w Polsce. Oferuje 1000 dolarów miesięcznie

  1. Natalia pisze:

    Tragedia!!!Dochodzi juz do tego,ze pomiot galicyjski,zydowski pomiot proponuje Polakom hanbe ,oplacana przez Usrael.To wlasnie hucpa!!Wnuczkowie katow chca placic Polakom za morderstwa cywili w Donbasie.Za 1000 $ sprzedac siebie i kraj!!!!Bardzo watpie,ze znajdzie sie wiele,nawet za kase sprzedac Honor,Pamiec,Ojczyzne.A ci,co jednak pojada-znajda paskudna smierc.Pieklo na nich czekac bedzie!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.