Terroryści coraz bliżej Polski! Białoruś i Finlandia zmagają się z agentami dżihadystów

mid_39950© Raqqa Media Center/Planet Pix via ZUMA Wire

Białoruskie służby zatrzymały w pobliży granicy z Polską dżihadystę z Państwa Islamskiego.   —  Poszukiwany był międzynarodowym listem gończym.

— Z kolei na terytorium Finlandii funkcjonariusze aresztowali dwóch islamistów, którzy zapewne brali udział w masakrze irackiego wojska, — gdy podczas egzekucji strzelali w tył głowy.   — Ogółem zginęło wówczas około 1 700 osób.

Urodzonego w Czeczenii dżihadystę aresztowano w Brześciu, tuż przy granicy z Rzeczpospolitą Polską.   — Białoruska stacja telewizyjna ONT poinformowała:

— „W Brześciu w wyniku wspólnej operacji Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego   (KGB)   i   OMON-u   — zatrzymano mężczyznę urodzonego w Czeczenii.

28-latek był poszukiwany międzynarodowym listem gończym jako uczestnik nielegalnej formacji zbrojnej.   — KGB podejrzewa go o związek z radykalnym ugrupowaniem Państwo Islamskie”.

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III RP, ISIS, ISLAM, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.