nie pal Jędruś DUDA NAZIstowskich płomyków

chanuka_duda— czyli żartobliwa dywagacja nt. istoty symboliki,  — tudzież jej braku w kontekście wymówienia się z Marszu Niepodległości przez reprezentanta „jedynego obozu patriotycznego”, „wielkiego katolika” oraz sojusznika bojowników walki o „globalną demokrację”

***

dla  porządku przypominam: —  Andrzej Duda ucieka 11 listopada 2015 r. do Białej Podlaskiej

— … Jak zapowiada Kolarski,   — prezydent Duda weźmie udział w mszy świętej w archikatedrze warszawskiej,   — następnie w Belwederze wręczy najwyższe odznaczenia państwowe.

W godzinach popołudniowych Andrzej Duda uda się do Białej Podlaskiej na lokalne uroczystości.

— „Będzie uczestnikiem lokalnej imprezy ku czci niepodległej Rzeczpospolitej.   — To było jedno z kilkuset wydarzeń, na które pan prezydent został zaproszony.   — Mógł skorzystać tylko z jednego.

Cala uroczystość to oddolna inicjatywa, która pokazuje lokalną wspólnotę, angażuje społeczność”

– powiedział Kolarski…

PAP, za http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,prezydent-duda-nie-wezmie-udzialu-w-marszu-niepodleglosci,184588.html

zatem w pogardzie mając nawet tradycje „Zjuka” — idola PiSowskiego Andrzej   Duda   nie pójdzie niczym Piłsudski przez Warszawę na czele Narodu Polskiego.

Oczywiście mam tu na myśli Naród Polski*   — w rozumieniu klasycznym, a nie administracyjnym —  wszak nie każdy Obywatel IIIRP czuje się częścią lub nawet sympatykiem Narodowości Polskiej ;)))

— w tych okolicznościach przyrody mnie osobiście nasuwa się refleksja dot. rzeczy, z których NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE WYKRĘCI SIĘ „ostatnia nadzieja Polaków”,   —  wymodlona przez tysiące w gruncie rzeczy poczciwych i prawych sympatyków PiS oraz odbiorców multimedialnych fundacji Lux Veritatis.

— otóż moim zdaniem Andrzej Duda bardzo chętnie zapali świece chanukowe w warszawskim centrum życia politycznego czyli Sejmie III.RP   — wyzwolonym niedawno z okowów tuskistowskiej watahy…

— co jak, co,  —  ale zakładam iż tradycje ŚP. Lecha Kaczyńskiego i powinności wobec teściów oraz sojuszniczego USreala   — aktualny prezydent uszanuje ;)))

zatem — ironicznie drwiąc z poprawności zięcia klanu Kornhauserów — upominam głowę państwa,  —  aby nie brał udziału w uroczystości w gruncie rzeczy nazistowskiej, — czyli szowinistycznej i ludobójczej,  —  co poniżej — wykorzystując esej Davida Duke’a   —  postaram się udowodnić:

Nasi wszech-dominanci, którzy kontrolują masmedia lubią udawać, że Chanuka to po prostu jakaś dobrotliwa wersja Bożego Narodzenia, — tyle tylko że judaistyczna (sic!).

— a   przecież —  zgodnie   z   logiką   aprobowaną  zwłaszcza przez AGORAntów — Chanuka okazuje się rzeczywiście świętem szowinizmu, rasizmu i separatyzmu,   — zaprzeczającym tak obecnie modnej w środowiskach rodaków Michnika ober-TOLERANCJI.

Chanuka upamiętnia masowe mordy na Grekach i Syryjczykach, a także Żydach,   — którzy ośmielili się zasymilować i być tolerancyjni dla siebie wbrew fundamentalizmom   — wyraźnie widocznym nawet dzisiaj w okupowanej Palestynie.

Właściwie jest to wyraźny religijno-polityczny symbol, — a nawet ostrzeżenie dot. radykalnej nietolerancji dla asymilacji z nie-Żydami!

ERGO   —  wg współczesnej logiki globalnego POprawiamu — niby takie niewinne ogniki rozpalane regularnie w „naszym” Sejmie

— mogą zostać uznane za przejaw czci wobec reakcyjnego nazizmu Machabeuszy — skierowanego przeciwko wielonarodowemu imperium Seleucydów, propagującemu tolerancję i multi-kulti nad Jordanem ok. 2 wieku pne.

Wg subiektywnych źródeł greckich —  Król  Seleucydów  Antioch IV Epifanes (215 pne – 164 pne),   którzy doświadczali regularnych problemów z izraelskim terroryzmem w granicach swojego imperium,   — błędnie założył, że ukróci zło poprzez zatrudnianie przedstawicieli owych szowinistów w instytucjach administracji greckiej i promowanie multi-kulturalnych małżeństw tzn. mieszanych grecko-hebrajskich.

Niestety, to co miało pomóc w zapobieganiu krwawej przemocy ze strony radykalnych fanatyków   — rozeźliło ich jeszcze mocniej.

— Im bardziej rozkwitała grecko-hebrajska asymilacja,   — tym bardziej wzrastał terror separatystyczny a zwłaszcza ze strony klanu Machabeuszy.

Niektóre źródła podają, że   —  niestety dla Selucydów — judejskich ekstremistów była większość…

W takich okolicznościach syn Judy Makabi   —  Matatiasz zebrał i uzbroił rzeszę swych zdesperowanych fundamentalistów i w skutek dość długiej rewolucji pokonał najpierw hebrajskojęzycznych zwolenników Antiocha, a następnie imperialne oddziały Seleucydów.

Kuluminacja owej szowinistycznej jatki nastąpiła, gdy Machabeusze triumfalnie wjechali do Jerozolimy i rytualnie oczyścili świątynię, przywracając tradycyjny kult tamże.

Według pradawnych opowieści,   — zwycięscy kapłani machabejscy znaleźli w świątyni tylko jeden malutki dzbanek koszernego oleju,   — wystarczający jedynie na jeden dzień podtrzymania płomyczków w menorah.

— Wówczas nastąpił cud rozmnożenia oleju   — i ogień rytualnej lampy utrzymał się bez przerwy osiem dni,   — co dało czas na wytworzenie kolejnych zasobów koszernego oleju koniecznego do wypełniania dalszych rytuałów, o które walczyli Machabeusze.

Duża armia Seleucydów, która została wysłana do stłumienia buntu powróciła do Syrii dopiero po śmierci Antiocha IV.

Ich   dowódca   Lizjasz,   ściągnięty   do  imperium sprawami wewnętrznymi, — zgodził się na kompromis polityczny, polegający na wolności religijnej w Judei — czyli „róbta se co chceta w tych swoich świątyniach

—  i spór zakończył… rezygnując ze stawiania posągów Zeusa nad Jordanem.

Ideologia multi-kulti została skutecznie zduszona, tamże 😉

Niemniej jedanak najbardziej istotną rzeczą jest to, — iż święto Chanuki właściwie czci separatyzm fundamentalistów judejskich i zwycięską kampanię przeciwko asymilacji hebrajsko-języcznej ludności tubylczej,  —  a nie jest symbolem dobroczynności i miłosierdzia,   — jak sugerują globalnie zidiociałe media;)))

Wobec ww. interpretacji — moim zdaniem nie może być tak iż — otwarcie rozmodlony wg Wyznania Katolickiego  —  prezydent Duda publicznie mógłby świętować najpierw brutalny przejaw braku tolerancji tudzież szowinistycznego rewanżyzmu,

— by wkrótce potem bez kozery łamać się opłatkiem w Duchu Miłosierdzia Chrześcijańskiego i pełni nadziei na Zbawienie poprzez Jezusa Chrystusa, Syna Bożego i Pana Naszego. AMEN!

– vide:

http://davidduke.com/menorah-lighting-white-house-lawn-celebrating-jewish-supremacist-hatred/

http://forward.com/the-assimilator/187990/a-bloody-beheading-for-hanukkah/

http://jwa.org/discover/throughtheyear/december/judith

___

*) Roman Dmowski – przywódca Narodowej Demokracji w 1888 r. opublikował własną koncepcję narodu, według tego polityka naród to:

— „niezależny od woli jednostki związek (…) sprawiający, że jednostka zrośnięta przez pokolenia ze swym narodem w pewnej szerokiej sferze czynów nie ma wolnej woli, ale musi być posłuszną woli zbiorowej narodu, wszystkich jego pokoleń wyrażającej się w odziedziczonych instynktach.

Instynkty te silniejsze nad wszelkie rozumowanie i panujące częstokroć nad osobistym instynktem samozachowawczym, gdy  nie są znieprawione lub wyrwane z korzeniami, zmuszają człowieka do działania nie tylko wbrew dekalogowi, ale  wbrew sobie samemu, do oddania życia, do poświęcenia droższych od niego rzeczy, gdy idzie o dobro narodowej całości.”

—  Cyt. Za: J. Kornaś, Naród i państwo w myśli politycznej Związku Ludowo Narodowego, Kraków 1995, s. 53-60.

NE24

Za; http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/2773-nie-pal-jedrus-duda-nazistowskich-plomykow

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, Dmowski Roman, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.