Jezusa spalimy, żyda nie pozwolimy

Nie masz prawa powiedzieć głośno, że nie popierasz laicyzacji społeczeństwa, nie godzisz się na profanowanie polskich symboli katolickich i narodowych i chcesz szacunku dla polskich Bohaterów Narodowych.

Natychmiast polecą w Twoim kierunku wyzwiska:  — kibole, naziole, faszyści.

Możesz za to powiedzieć, że jesteś czarnym gejem i najlepiej, żebyś był ateistą a twój ojciec narkomanem. Wtedy wszystko jest w jak najlepszym porządku.

poland-map-1-1451463 1

 Nie uważam mojego narodu za lepszy od innych, jak mi to usiłuje wmówić lewa strona.  —  Nie chodzę w kominiarce, z cegłą w kieszeni i nie morduję ludzi na ulicy z powodu odmiennego koloru skóry. Nie wykrzykuję haseł nienawiści w kierunku ludzi innych narodowości.  — Jednak taka łata została przyklejona zarówno mnie, jak i innym osobom określających siebie mianem nacjonalistów.

Polska w swojej tysiącletniej historii miewała różne okresy — lepsze i gorsze.

Zawsze jednak w momentach największej chwały, na czele państwa stawały jednostki wybitne, które nie chyliły czoła przed innymi narodami, tylko trzymały głowę wysoko.

Czy hołd ruski jest dla Putina powodem do dumy,  tak jak dla Tuska jego klękanie przed Merkelową?

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, EKUMENIZM, III RP, Jan Paweł II, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, POLITYKA, POlska w likwidacji, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.