Intronizacja Chrystusa Króla jako katolicka odpowiedź na liberalizm, masonerię i modernizm – Edward Wesołek FSSPX

(Wykład wygłoszony podczas VI Kongresu dla społecznego panowania Chrystusa Króla Wrocław. 19. IX 2015 )  — Niestety — na skutek protestów Polonii z Chicago… otumanionej   bardzo   aktywną   tam   rozgłośnią   toruńską — Radio Chrystusa Króla … usunęło ze swojej strony nagrany z wykładu ks. Edwarda Wesołka film video — emjot

JPII” z żyd. lożą B’nai B’rith, 1984_radtrap.wordpress.com

Watykan, 18 kwietnia 1983.  

  Jan Paweł II przyjmuje na audiencji głównych   przedstawicieli   wysokiej   żydowskiej   masonerii   B’nai B’rith, a 22 marca 1984 roku   —  przyjął tę samą masońską sektę żydowskiego Talmudu,

—   która  przedstawia Chrystusa   jako czarta i  działa  oczywiście w celu zniszczenia Kościoła katolickiego i chrześcijańskiej religii!

  Ks. Luigi Villa  (był on pomocnikiem o. Piusa, kapucyna z Pietrelciny, zmarł niedawno) powiedział:

Na pewno zauważając widoczne zasady, które bardzo cechowały jego posługę od czasu kiedy był biskupem i arcybiskupem w Krakowie, można powiedzieć,  —  że Jan Paweł II był masonem.

Te zasady, —  to wolność religijna, ekumenizm i kolegialność, które również powtarzają te z masońskiej propagandy rewolucji francuskiej: “wolność, równość i braterstwo”.

Podczas beatyfikacji Kwietniowych Męczenników   — Jan Paweł, jak zawsze, wspierał i bronił zasad rewolucji francuskiej, twierdząc, że

“ten historyczny ruch (rewolucja francuska)   — był zainspirowany uczuciami religijnymi (wolność, równość, braterstwo) i dążeniem do niezbędnych reform…”

Ponadto widząc go stale głoszącego “prawa człowieka”, niektórzy zauważyli jego poważną niechęć do nieuchronnych “praw Boga”, które powinno się głosić, jednocześnie i z większą siłą!

†††

Pewna część ludzi słyszała o jakiejś masonerii, nic właściwie o niej nie wiedząc.  

I tych, którzy nic nie wiedzą jest z całą pewnością więcej, niż połowa, niewielki   procent   wie   więcej   o   masonerii,   ale   jeszcze  nie tyle, ile trzeba wiedzieć.   — Jakiś promil wie o niej wystarczająco dużo, aby liczyć się z jej działaniem.

Czytaj dalej…

Ten wpis został opublikowany w kategorii CHRYSTUS KRÓL - INTRONIZACJA, CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA, Jan Paweł II, KOŚCIÓŁ KATOLICKI W POLSCE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, ŚWIĘTA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.