ISIS planuje ataki w Polsce na skalę 11 września w USA

isis_i_abw-684x310———————————————————————————————————————————————————–

“Państwo Islamskie zamierza przeprowadzić serię zamachów na terenie Polski”,

—  powiedział rzecznik prasowy ABW pułkownik Maciej Karczyński.

„Ataki mogą mieć skalę tego z 11 września w USA.   — Taka okazja może nadarzyć   się   już   w   tym  roku,   w Polsce”,

– dodał.

Były szef BBN generał Stanisław Koziej powiedział,   — że ABW nie posiada ani wiedzy, ani procedur,   — które umożliwiłyby przeciwdziałania przenikaniu do Polski agentów ISIS.

„Polskie służby są kompletnie nieprzygotowane na przeciwdziałanie akcjom   zaprojektowanym przez służby specjalne Państwa Islamskiego”,

– dodał Koziej.

AMNI – służby specjalne Państwa Islamskiego (ISIS)   — od dłuższego już czasu   planują   spektakularną akcję w Europie.

Dwa arabskie słowa oddają charakter tajnych służb kalifatu: — „amni” – czyli bezpieczeństwo   uzyskane   za pomocą szpiegów — i „muhabarat” – czyli wywiad i przygotowanie działań.

Wedle informacji docierających dziś z kalifatu   — służby specjalne Państwa Islamskiego są oczkiem w głowie kalifa Baghdadiego i jego sztabu.

— Mają podwójne dowództwo.

W Iraku – jak twierdzi francuski dziennikarz Samuel Laurent – podlegają człowiekowi   zwanemu   Abu Ali,   — natomiast w Syrii kieruje nimi premier Al Anbari.

Kalifat chce, w ten sposób, pobudzić do działania tysiące fanatycznych islamistów zamieszkujących w krajach Europy Zachodniej,

— a jednocześnie wysłać wyznawcom islamu jednoznaczny sygnał, — że kalifat ISIS   jest właśnie tym państwem, o którym mówi Koran.

W tym  celu ISIS musi przeprowadzić akcję, która jednoznacznie udowodni,

— że chrześcijaństwo jest w głębokiej defensywie i musi ustąpić przed nacierającym islamem.

——————————————————–

MARCIN SZYMAŃSKI

Opublikowano: poniedziałek, 05, październik 2015
Za; http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/3107-isis-planuje-ataki-w-polsce-na-skale-11-wrzesnia-w-usa
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „ISIS planuje ataki w Polsce na skalę 11 września w USA

  1. Pingback: Migranci trafią na badania do Podkowy Leśnej i Białej Podlaskiej | forumemjot dla Polski

  2. hyh pisze:

    rosjanie maja bron w sklepach , my mamy glupi rzad co boi sie swojego narodu i nieprzygotowana armie i policje do konfliktow i narod , ktory bedzie im sluzyl za zywe tarcze

Możliwość komentowania jest wyłączona.