Polska i Polacy przedmiotem żydowskiej polityki

Polska z grona dziesięciu najbardziej uprzemysłowionych państw świata, stoczyła się w otchłań gospodarczego niebytu, gdzieś poniżej Bangladeszu, a tuż przed Somalią.

https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/09/stop-pedalstwu.png

tytuł oryginalny artykułu:

Lunatycy III RP

Kiedy to po „odzyskaniu wolności” w 1989 roku, Polska skierowała się w kierunku zachodnim, — piewcy tego politycznego manewru głosili jego bezalternatywność,  przy pomocy hasła:   —  „Unia albo Białoruś”.

Białoruś, była symbolem sowieckiego zacofania i nędzy. Jej stopa życiowa była o całą przepaść niższa od PRL-owskiej,   — podczas gdy unijny zachód wabił kolorowym luksusem.

—   „Jedynie słuszny system wolnorynkowy” gwarantował Polsce taką samą świetlaną przyszłość — głosili apologeci zachodniej orientacji politycznej.

Dziś Białoruś jest suwerennym, rozwijającym się państwem, z którym liczą się nie tylko Chiny i Rosja, ale również Unia Europejska, w której to stolicy odbywają się ważne międzynarodowe negocjacje, — a nie w „mocarstwowej” Warszawie.

Natomiast Polska z grona dziesięciu najbardziej uprzemysłowionych państw świata, stoczyła się w otchłań gospodarczego niebytu, gdzieś poniżej Bangladeszu, a tuż przed Somalią.

W   tym  miejscu widzę oczyma wyobraźni chór polskich „antykomunistów”, — którzy z obłędem nienawiści w oczach i pianą na ustach, zaprzeczają prawdziwości poprzedniego zdania.

Ale tak było!

W przeciwieństwie do obecnych „statystyk gospodarczych” — stanowiących propagandową wirtualną brednię dla zidiociałego motłochu,

— ówczesne kwoty produkcji, oparte były na faktach.

PRL dysponował ogromnym, choć przestarzałym, potencjałem przemysłowym, który stanowił filar sowieckiej potęgi militarnej.

Dawał on pracę i jakieś utrzymanie milionom polskich rodzin.

Gdyby w III RP został on zmodernizowany,  —  nasz kraj byłby dziś światową potęgą gospodarczą.

Miast tego   — cała realna gospodarka została w Polsce zniszczona,

— rozpoczynając niekończący się strumień emigracyjnego wychodźstwa i w konsekwencji dzisiejszą katastrofalną depopulację kraju — w obliczu inwazji Europy przez uciekinierów z basenu morza śródziemnomorskiego.

„Osiągnięcia” gospodarcze nie są ewenementem w III RP.

— Podobnie jest w każdej dziedzinie życia, zarówno materialnej jak duchowej.

Mało tego, — tempo degeneracji w Polsce,  —  a obecnie już w całej Unii — osiągnęło niespotykaną w historii dynamikę[i] [ii].

Wali się dosłownie wszystko.

I by poznać skalę tego zjawiska, niekonieczne trzeba studiować blogi „niszowych oszołomów”.

— Codzienna lektura samych tylko nagłówków prasowych zachodnich mediów głównego nurtu pokazuje skalę i tempo totalnego upadku.

Dosłownie każdy dzień owocuje nowymi brzemiennymi w skutki wydarzeniami.

Najnowsze,   — choć mało jeszcze znane zdarzenie, — to fakt bezpośredniego wkroczenia Rosji w konflikt syryjski.

W wojnie domowej na terenie tego kraju uczestniczą już bezpośrednio i „oficjalnie” Stany Zjednoczone i Turcja (po stronie „rebeliantów”), —  oraz Iran (po stronie rządowej).

Poniżej: stanowisko PiS-u w sprawie Syrii (i stanowisko IIIŻydo-RP) wobec bliskowschodniej polityki USA i Izraela

Według propagandy zachodniej,   — USA i Turcja atakują bazy kalifatu (ISIS[iii]) na terenie Syrii.

W rzeczywistości wspierają one kalifat poprzez lotnicze uderzenia wymierzone w jego przeciwników:   — Kurdów i armię syryjską.

Rezultatem tego jest zagrożenie pozycji Assada i możliwość upadku jego reżimu.

https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/09/syrd3m.jpg

6.09.2013 manifestacja poparcia dla prezydenta Syrii, Baszara el-Asada przed ambasadą USA w Warszawie. Przedstawiciele społeczności syryjskiej w Polsce z banerem ze strony Wierni Polsce Suwerennej

O ile na froncie ukraińskim, Putin wykazuje ogromną ostrożność i bezpośrednio nie angażuje swej armii,

— o tyle, musiał uznać,  — że ostateczny rozpad państwa syryjskiego i rozszerzenie się tam władzy kalifatu, jest nie do zaakceptowania, ze względu na śmiertelne zagrożenie jego działalnością terrorystyczną „miękkiego podbrzusza Rosji”.

Spójrz na ten rażący pokaz agresji i podżegania do wojny!

Bez niepotrzebnej reklamy,   — Rosja rozpoczęła budowę tzw.„forward operating base” [iv] pod Damaszkiem.

— Planuje rozbudowę morskiej bazy na syryjskim wybrzeżu.   — Sprowadzane są do Syrii rosyjskie myśliwce i bojowe helikoptery, piloci, doradcy wojenni, oraz żołnierze piechoty[v].

Podczas gdy Irańskie elitarne jednostki Quds[vi], od jakiegoś czasu walczą już po stronie Assada.

Zachód uważa, że (cytuję):

— The Russians and the Iranians reached a strategic decision:  — Make any  effort necessary to preserve Assad’s seat of power, so that Syria may act as a barrier, and prevent the spread of ISIS and Islamist backed militias into the former Soviet Islamic republics.

Opisana powyżej sytuacja spowoduje:

– jako minimum,   — intensyfikację działań militarnych w Syrii, — rezultatem czego będzie wielokrotny wzrost liczby uciekinierów do Europy, który ostatecznie ją zdestabilizuje;

– jako maksimum,   — bezpośrednie starcie NATO z siłami zbrojnymi Federacji Rosyjskiej i Iranu,   — a więc początek „pełnowymiarowej” III wojny światowej.

Co w tej sytuacji robią „elity” III RP?

Przygotowują składy amerykańskiego sprzętu wojennego na terytorium kraju,   — by uwielokrotnić prawdopodobieństwo rosyjskiego ataku rakietowego na nasz kraj!

Cóż w tym nowego?

Od samego zarania III RP,   — Jej „elity”  —  w porozumieniu „ponad podziałami”  — dokonują posunięć możliwie najbardziej szkodzących interesom Polski i Polaków.

— Natomiast z mównic sejmowych, gabinetów rządowych, ekranów telewizorów,  —  leje się na obywateli kłamstwo i dezorientacja.

Na nieszczęście,   — w tej haniebnej grze,   — bierze również udział kościół katolicki. […]

[Nie katolicki, tylko posoborowy, wojtyliański — judeochrześcijański — nie mający z katolickim nic, ale to zupełnie nic! wspólnego…  — przyp. emjot],

Nic więc dziwnego,  — że polskie społeczeństwo,  —  obok pełnej demoralizacji, — jest też dokumentnie ogłupione, nie mając nawet cienia pojęcia o otaczającej je autentycznej rzeczywistości.

Jednak wszystko ma swe dobre i złe strony.

W opisywanej sytuacji pozytywem jest fakt, — że Polacy żyjący w urojonej rzeczywistości, — nie pójdą śladem innych nacji i nie rozpoczną rewolucji.

Dzięki temu unikną dodatkowych nieszczęść z nią związanych.

Jeśli świat przetrwa, lub uniknie światowego konfliktu nuklearnego, — Polacy mogą mieć szansę zaczęcia wszystkiego od początku — i to być może z większą rozwagą.

[i] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/665719
[ii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/656536
[iii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/656536,koniec-iii-rp-koncem-polski
[iv] https://en.wikipedia.org/wiki/Forward_operating_base
[v] http://www.zerohedge.com/news/2015-08-31/russian-military-forces-arrive-syria-set-forward-operating-base-near-damascus
[vi] https://en.wikipedia.org/wiki/Quds_Force

autor:  Dr Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

za: https://marucha.wordpress.com/2015/09/04/lunatycy-iii-rp/#comment-511409

Za; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/09/07/polska-i-polacy-przedmiotem-zydowskiej-polityki/#more-4515

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, III Wojna Światowa?, Iran, ISIS, ISLAM, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, UNIA EUROPEJSKA, USA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, Wojna informacyjna - dezinformacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.