Kopacz całowała pierścień papieża, Piechociński „ukochał” dekalog. Ale zagłosowali za in-vitro. Nie pamiętają, czym jest ekskomunika

mid_36580Adam Chelstowski / FORUM

Ewa Kopacz kilka tygodni temu spotkała się w Watykanie z papieżem Franciszkiem.  — Przez lewicową prasę została skrytykowana za przyklęknięcie i ucałowanie Pierścienia Rybaka.

Czy głosując za ustawą o in-vitro pani doktor nie dostrzega schizofrenii w swym zachowaniu?

misiek-i-piersciec-rybaka_wirtualnapolonia.comA jak całował jej doradca, Kamiński…  — czy rząd IIIRP dostał błogosławieństwo od Franciszka dla in vitro? / wirtualnapolonia.com

— „Poprosiłam Ojca Świętego o modlitwę za Polaków i za Polskę i przywiozłam również pozdrowienia od Polaków”

– mówiła Ewa Kopacz wracając z Watykanu.

Kilkanaście dni później przeforsowała w Sejmie radykalnie lewicowy projekt ustawy o sztucznym zapłodnieniu.

Co premier Kopacz powiedziała po głosowaniu?

— Ta ustawa nie jest obligatoryjna, ale tym ludziom, którzy mają obecnie wielki problem…  — to jest zbawienie dla nich,  jest to szansa, by mieć kawałek swojego szczęścia.

Cieszę się, że są w Sejmie kobiety, które same mając dzieci zrozumiały, że nie mogą odbierać tego szczęścia innym.

— To jest wielki sukces polskiej wolności.

Wicepremier w rządzie Kopacz, Janusz Piechociński, kilka miesięcy temu mówił:

— lepszej konstytucji niż 10 przykazań człowiek nie wymyślił.

Ministrowi gospodarki w żaden sposób nie udało się  powiązać kwestii in-vitro z dekalogiem – zagłosował za lewackimi przepisami pozwalającymi niszczyć ludzkie życie.

Choć w Platformie nie obowiązywała partyjna dyscyplina podczas głosowania nad projektem o in-vitro, — klub niemal w całości poparł skandaliczny projekt.

Przeciw było zaledwie pięciu posłów.

— Nieformalnego lidera „frakcji konserwatywnej” w PO, — Marka Biernackiego, nie stać było nawet na taki gest – wstrzymał się od głosu.

Klub PSL podzielił się niemal równo na pół w sprawie czwartkowego głosowania.

— Przeciwko projektowi był m.in. Waldemar Pawlak, Eugeniusz Kłopotek, Franciszek Stefaniuk, Józef Zych i Eugeniusz Grzeszczak oraz 11 innych ludowców.

— Ale aż 17 posłów tego klubu projekt poparło – oprócz szefa partii  w tym niechlubnym gronie znaleźli się m.in. Stanisław Żelichowski i Jan Bury,

—  a także deklarujący się jako głęboko wierzący chrześcijanin [ewangelik, afrykanin — emjot]  – John Godson.

Przypomnijmy, — że w opinii prezydium Konferencji Episkopatu Polski,

— „przyjęty przez Radę Ministrów projekt ustawy o leczeniu niepłodności zawiera rozwiązania, które uniemożliwiają jakikolwiek udział katolika w pracach służących jego przyjęciu”.

Za odstępstwo od obowiązującej nauki Kościoła grozi tzw. ekskomunika latae sententiae,  — którą osoba zaciąga na siebie automatycznie, — bez potrzeby oficjalnej decyzji jakiegokolwiek biskupa.

Lewacki projekt w całości poparł także klub SLD, oraz byli posłowie Ruchu Palikota.

2015-06-25
Za: http://www.pch24.pl/kopacz-calowala-pierscien-papieza–piechocinski-ukochal-dekalog–ale-zaglosowali-za-in-vitro–nie-pamietaja–czym-jest-ekskomunika-,36580,i.html#ixzz3e6q7MJTV
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Eugenika, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, III RP, in vitro, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PO, POlska w likwidacji, PROTESTY, PROTESTY przeciw NWO, PSL, SLD, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, ŁAMANIE PRAWA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.