Tysiące Słowaków na ulicach: „Nie jesteśmy Afryką” – Bitwa z policją.

słowacja-640x357Gorąco w Bratysławie. Ludzie wyszli na ulice chcąc zamanifestować swój sprzeciw wobec imigracyjnej polityki Unii Europejskiej.  — Zewsząd padały hasła nacjonalistyczne.  — Po bitwie z policją 140 osób znalazło się w areszcie.

Słowacja dawno nie była tak rozpalona. Obudziły się nastroje nacjonalistyczne, — coraz więcej Słowaków otwarcie sprzeciwia się przyjmowaniu imigrantów z Afryki do Europy.

Z tłumu dochodziły takie okrzyki jak

—  „Stop islamizacji”,Razem przeciw dyktatowi Brukseli”, „Słowacja dla Słowaków” czy „Słowacja to nie jest Afryka”.

Słowacka prawica nie chce przyjęcia 785 imigrantów z Afryki do swojego kraju.

Głośna manifestacja zebrała na ulicach około 15 000 ludzi. Część osób pojawiło się na blokadzie, aczkolwiek z domów wyszli głównie prawicowcy, — sympatycy skrajnej Partii Ludowej Nasza Słowacja

— oraz różnych organizacji sprzeciwiających się napływowi muzułmanów do Europy.

– Mamy wiele złych doświadczeń z muzułmanami. — Ten marsz to prawdopodobnie ostatnia szansa, by powstrzymać muzułmańską inwazję

– komentował jeden z uczestników manifestacji.

Nie obyło się bez awantur. — Doszło do bitwy z policją, w której stronę regularnie leciały kamienie i śmieci. W ruch poszły również koktajle Mołotowa.

W wyniku starć w areszcie znalazło się 140 manifestantów. — Część z nich obrzuciła butelkami muzułmańską rodzinę znajdującą się na pobliskim dworcu.

http://pikio.pl
Za; https://marucha.wordpress.com/2015/06/22/bitwa-z-policja-tysiace-slowakow-na-ulicach-nie-jestesmy-afryka/
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, ISLAM, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PROTESTY, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, UNIA EUROPEJSKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.