„Spalone wsie za Żydów” – Film o brutalnych represjach okupanta niemieckiego na Polakach za pomaganie żydom

———————————————————————————————————————————————————–

„Historia przemilczana” — Film o brutalnych represjach okupanta niemieckiego na Polakach za pomaganie żydom i o podłym manipulowaniu opinią światową w celu obciążenia Polaków winą za holokaust.

Z komentarza: „gdyby to żydzi mieli narażać swoje życie dla ratowania Polaków, nie przetrwałby żaden Polak” (cytuję słowa  żydówki z wykładu, który polecam poniżej) —  szkoda że tak mało mówi się o tym, że  w żydowskim prawie narażenie swojego życia dla ratowania nawet drugiego żyda, — nie mówiąc już o goju — było zakazane.

Polecam wykłady na youtube Pani Ewy Kurek, — byłam zdumiona, gdy usłyszałam o wynikach jej badań, — ona zajmuje się relacjami polsko żydowskimi  od 30 lat. Gdyby to prawo żydowskie było powszechnie znane, — roszczenia żydów, że za mało Polaków zginęło za nich — brzmiałyby co najmniej niestosownie;  polecam jej wykłady — wystarczy wpisać Ewa Kurek youtube — a cytat pochodzi z wykładu „Umrze śmiercią naturalną każde kłamstwo” – Ewa Kurek

Zobacz:  “Brunatne żniwa” – Żydzi w mundurach nazistowskich Niemiec

„Holokaust” – FAKTY | https://forumemjot.wordpress.com/auschwitz/

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, FILMY - MUZYKA, HISTORIA POLSKI, Holokaust, II Wojna Światowa, JUDAIZACJA POLSKI, MOWA NIENAWIŚCI, NAZIZM, POlska w likwidacji, Psychomanipulacja, Roszczenia żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.