Zagrożona Polska ziemia – potrzeba natychmiastowej ustawy!

Zagrożona Polska ziemia – potrzeba natychmiastowej ustawy!

Od dłuższego czasu obserwujemy kreowanie przez polskojęzyczne media, nowych „Tribuni Plebis”. — Równolegle prowadzona jest celowa i bezwzględna polaryzacja społeczna. Polskie umysły cynicznie są zaprzątane sprawami błahymi, lub mało istotnymi w globalnym wymiarze Polskiej Racji Stanu.

Naród za sprawą służebnych mediów ekscytuje się wymianą miernych ministrów  ”rządu” PO – PSL , JOW-ami, lub intencjonalnie odgrzanymi ośmiorniczkami od ” Sowy i Przyjaciele „.

Proszę, zastanówmy się wspólnie, czy wyżej przytoczone działania nie stanowią medialnej przykrywki?

Czy nie został dokonany medialny gambit polityczny, polegający na poświęceniu kilku skompromitowanych pionków z PO celem wygrania przez naszych odwiecznych wrogów bitwy o wolny dostęp do POLSKIEJ ZIEMI?

Pytanie nie jest pozbawione sensu  biorąc pod uwagę fakt, — że w zarządzonym przez Bronisława Komorowskiego na dzień 6 września referendum, brakuje obecnie najbardziej istotnego ze względu na polski interes narodowy pytania:

”Czy jesteś za ustawowym ograniczeniem swobodnego zakupu przez obcokrajowców ziemi rolnej w Polsce do czasu, kiedy siła nabywcza obywateli Polski nie osiągnie 100% siły nabywczej obywateli takich  krajów UE jak np.: Niemcy , Szwecja , WB, Holandia, Austria „.

Przypominam, że od dnia 1 maja 2016 roku grozi Polsce niczym nie kontrolowany wykup ziemi rolnej przez obcokrajowców, — a do dnia dzisiejszego nie została uchwalona przez Sejm  żadna uchwała ograniczająca ten przyszły proceder.

Pozostały czas 10-miesięcy!

Jesienna kampania wyborcza z pewnością uniemożliwi uchwalenie ustawy ograniczającej  swobodny wykup polskiej ziemi rolnej, podczas trwania obecnej kadencji Sejmu.

Ukonstytuowanemu się po październikowych wyborach nowemu składowi  Sejmu Rzeczypospolitej, pozostanie niespełna 6-miesięcy na uchwalenie ustawy.

Rozmowy koalicyjne, przepychanki partyjne i osobowe, niezbędna długość procedowania ustawy, oraz możliwość zaskarżenia jej do Trybunału Konstytucyjnego, — może skutkować niemożnością terminowego wprowadzenia ustawy przed dniem 1 maja 2016r.

Istnieje również prawdopodobieństwo „przypadkowego” nieogłoszenia ustawy  w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej.

W  związku z powyższym wzywam  wszystkich Posłów i Senatorów Rzeczypospolitej, do natychmiastowego uchwalenia ustawy  ograniczającej możliwość swobodnego zakupu polskiej ziemi rolnej.

Proszę, o kierowanie się Polską Racją Stanu, a nie partykularnym interesem partyjnym i osobistym.

Autor:  Renata Krzeczowska

Czy wiesz, że Polska ziemia już jest wyprzedawana?

Czy wiesz, że Polska posiada niezmiernie bogate złoża naturalne, przeczytaj o nich:  Bogactwa naturalne Polski

23 czerwca 2015
http://www.piens.pl/zagrozona-polska-ziemia-potrzeba-natychmiastowej-ustawy/
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III RP, PAWEŁ KUKIZ - RUCH, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, POLSKOŚĆ, PRAWO, PROTESTY, PSL, Sejm, SLD, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, Woda, Ziemia, Zwierzęta, ŻYWNOŚĆ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.