Banderowcy powiesili kobietę W CIĄŻY i powstańca z Donbasu.

http://wirtualnapolonia.com/2015/05/22/banderowcy-powiesili-kobiete-w-ciazy-i-powstanca-z-donbasu/

Banderowcy powiesili kobietę W CIĄŻY i powstańca z Donbasu. Nagrali to telefonem komórkowym.

safe_image.php——————————————————————————

¡Bardzo drastyczny materiał!

http://news-front.info/2015/05/21/18-kazn-opolchenca-i-beremennoj-zhen shhiny-predpolozhitelno-batalonom-donbass/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, REWOLUCJE, TOTALITARYZM, Ukraina. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Banderowcy powiesili kobietę W CIĄŻY i powstańca z Donbasu.

  1. Cantemir pisze:

    To jest krótki dokument o jeńcach ukraińskich wziętych do niewoli : należaloby zwrócić uwagę na parę kwestii: 1) nie trzeba absolutnie tłumacza – obie strony doskonale się porozumiewają i to jest tragiczne ; 2) w pewnym momencie jeden z dowódców , bez żadnych brutalnych metod ,do których jesteśmy przyzwyczajeni w innych kontekstach ( Odessa , Mariupol ,i.t.d.
    ) zadaje pytanie niezwykle retoryczne: czy można z krzyżem na piersi iść i mordować kobiety , dzieci , starców , bombardować ,i z fosforem , palić ich domy, pozbawiać ich środków do jakiejkolwiek egzystencji? : EH ,LUDZIE! …;3) nic wam złego nie zrobimy …zmusimy was do odbudowania tego co zniszczyliście!
    Szkoda że ten ( z kobietą w ciąży powieszoną i sflimowana ) i podobne dokumenty nie otwierają dzienników telewizyjnych i nie znajdują się na pierwszych stronach gazet światowych – byłoby to bardzo szlachetne i pożyteczne jako przestroga jeśli chcemy aby coś ludzkiego jeszcze w nas przetrwalo …

Możliwość komentowania jest wyłączona.