Żydo-reżim skryty za „antysystemowym” parawanem

Żydo-reżim  przerażony wizją znikomej frekwencji wyborczej został zmuszony do ukrycia swojej syjonistycznej mordy za „antysystemowym” parawanem  – i   to  jest nasz, Polaków,  — cały wyborczy sukces.

6998969

Nie  kosmopolityzm, nie internacjonalizm, nie liberalizm, ale narodowy punkt   widzenia   winien   zawsze   cechować  myślenie o państwie, o narodzie, o społeczeństwie.

Spoglądając z takiego punktu widzenia na aktualną prezydencką kampanię wyborczą winniśmy wyciągnąć wniosek, że dla Polaków, dla polskiej strony narodowej, wybory są już zakończone.

— I po raz pierwszy od 25 lat osiągnęliśmy jednak, — mimo, że bardzo skromny, —  to dość spektakularny, polityczny sukces wyborczy. Sukces tym cenniejszy, ponieważ uzyskany przy braku narodowej organizacji. Sukces po części wystukany na klawiaturze w Internecie.

Żydo-reżim przerażony wizją znikomej frekwencji wyborczej, — a więc całkowitą utratą pozorów posiadania jakiejkolwiek legitymacji do sprawowania   władzy,   którą   zapewnił   mu nielegalny przecież stan wojenny  w   1981 r., —  został w końcu zmuszony do ukrycia swojej syjonistycznej mordy za   „antysystemowym”   parawanem.

Żydo-reżim  i jego media wykreowały grono kandydatów, którym dozwolono w kampanii wyborczej stosować nie tylko anty-okrągłostołową retorykę, ale także retorykę antyżydowską.

Co ciekawe, antyżydowskie wypowiedzi kandydata na prezydenta, Żyda, G. Brauna, nie wywołują wściekłych ataków powszechnych żydo-mediów i nawoływań do ścigania za   tę   piekielną   zbrodnię, za „mowę nienawiści”. [No właśnie! – admin]

To powszechne żydo-media nadały tej grupie kandydatów określenie „antysystemowi kandydaci”, — co według speców od żydo-reżimowej socjotechniki   — winno  zachęcić  Polaków  do  udziału  w  wyborczej  hucpie.

Ilu z nas wykaże się politycznym infantylizmem i da się oszukać żydo-reżimowym specom trudno przewidzieć, zresztą zobaczymy już niebawem.

Jeśli nie potrafimy dostrzec socjotechnicznego zabiegu z „antysystemowym” parawanem,  — to  spróbujmy   chociaż odpowiedzieć sobie na pytanie,

—  czy   jest możliwa sytuacja, w której reżim traci władzę w zorganizowanych i kontrolowanych przez siebie wyborach?

A  żydo-reżim  IIIRP dysponuje nie tylko mediami i konstytucyjnymi agendami władzy, ale także służbami specjalnymi.  — ABW kontroluje zarówno ludzi i strony internetowe.

W 2014 r., —  jak podaje żydowska gadzinówka Michnika, — ABW pobierało dane abonentów telefonicznych oraz bilingi rozmów aż 176 tys. razy – tak żydo-system dba o własne „być albo nie być”.

— Tylko ktoś wyjątkowo politycznie niefrasobliwy może się łudzić, że wyborczą kartką dokona zmiany.

Bez silnej narodowej organizacji, bez narodowych mediów, nie może być mowy o jakimkolwiek wyborczym sukcesie.

— Czy posiadamy taką organizację? – NIE. Czy posiadamy takie media? – NIE.

Każda próba stworzenia autentycznej, polskiej, narodowej organizacji jest niszczona przez agenturę żydo-reżimu, a na własne narodowe media po prostu nas nie stać.

— Zresztą, czy żydo-reżim dopuściłby do funkcjonowania takich mediów – ? – wątpliwe.

Pozostaje nam na razie prowadzenie z żydo-reżimem medialnej wojenki partyzanckiej przy pomocy Internetu i oczywiście z zastosowaniem BOJKOTU wyborów organizowanych przez reżim.

Dariusz Kosiur
http://wps.neon24.pl.neon24.pl

Źródło: https://marucha.wordpress.com/2015/05/06/zydo-rezim-skryty-za-antysystemowym-parawanem/

maj 7th, 2015

Za; http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=16641

Ten wpis został opublikowany w kategorii III RP, JUDAIZACJA POLSKI, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Żydo-reżim skryty za „antysystemowym” parawanem

  1. Pingback: Bojkot obecnych antydemokratycznych wyborów w Polsce do czasu porządnej naprawy całej ordynacji | Wolne Wybory

Możliwość komentowania jest wyłączona.