David Rockefeller przeszedł szóstą transplantację serca

Miliarder i filantrop David Rockefeller pomyślnie przeszedł szóstą transplantację serca w ciągu 42 lat, przy sędziwym wieku – 99 lat.

rockefeller3-1024x576——————————————————————————-

Transplantacja serca, która trwała 6 godzin, została przeprowadzona przez zespół prywatnych chirurgów w jego miejscu zamieszkania, w rodzinnym majątku, Pocanitico Hills, Nowy Jork. — Nie wydała się zmęczyć legendarnego biznesmena (czyt. żydowskiego ludobójcy, satanisty i iluminata/admin), znanego z jego dynamiki i przebiegłości (czyt. talmudycznej bezwzględności/admin).

Jego pierwsza transplantacja nastąpiła w 1976 r. po dramatycznym wypadku samochodowym, który doprowadził go do ataku serca.

— Był operowany wtedy przez 24 godziny, a już po tygodniu po operacji uprawiał jogging.

Po szóstej operacji David Rockefeller będzie odpoczywał przez najbliższe tygodnie w jego kompleksie na wyspie Vanuatu.

99-latek pozwolił na zdanie reporterom kilku pytań już 36 godzin po operacji, co świadczy o jego bardzo dobrej kondycji.

Rockefeller powiedział reporterom:

—  Za   każdym   razem,   gdy  dostaję nowe serce, —  jest to jak oddech życia, który przechodzi przez moje ciało.  — Czuję się żywy i ponownie zasilony energią.

Spytany o swój sekret na długowieczność, odpowiedział:

— Ludzie zawsze mnie o to pytają, a ja zawsze udzielam tej samej odpowiedzi: kochaj życie.  —  Żyj prostym życiem, baw się z dziećmi, ciesz się rzeczami, które masz, spędzaj czas z dobrymi, lojalnymi przyjaciółmi.

— Zarobiłem dużo pieniędzy w moim życiu, ale większość z nich rozdałem. Nie ma sensu posiadania czegoś, jeśli nie możesz się tym podzielić.

— Człowiek,   który   miał również dwa przeszczepy nerek —  w 1988 i 2004 r. jest nadal bardzo pozytywnie nastawiony odnośnie swojego zdrowia i ma nadzieję żyć nawet 200 lat,

—  powiedział żartobliwie i w dobrym duchu dziennikarzom.

———————————————————–

Źródło: http://www.conspiracyclub.co/2015/04/29/david-rockefellers-heart-transplant-age-99/

Tłum. Girion

Za: https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/04/30/david-rockefeller-przeszedl-szosta-transplantacje-serca/#more-1134

Kwiecień 30, 2015

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/david-rockefeller-przeszedl-szosta-transplantacje-serca-2015-04

Ten wpis został opublikowany w kategorii Eugenika - transplantologia, FINANSJERA ŚWIATOWA, JUDAIZM - ŻYDZI, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Transplantacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.