Rewolucja w Islandii |POLECAM!!!

Muad’Dib Arrakis

Dlaczego    wszystko milczało o tym co się stało…  —  Prywatne banki z Wielkiej Brytanii i Holandii zrobiły z Islandii bezpieczną wydawałoby się „melinę” z której dokonywano gigantycznych wirtualnych i bardzo często niezgodnych z prawem operacji finansowych. — Banksterskie plany „uzdrowienia” gospodarki  zakładały obarczenie Islandzkich rodzin długami 3.5 mld $ na 15 lat oprocentowanymi na 5.5 rocznie.

Byliśmy świadkami przeogromnej presji dyplomatycznej przede wszystkim ze   strony  UK Holandii i instytucji EU oraz BŚ,  aby Islandia uznała i zaczęła spłacać długi zrobione de facto przez prywatne banki. —  Straszono zerwaniem kontaktów dyplomatycznych, więzi gospodarczych z EU itd. 

Dumny  naród wikingów nie ugiął się.   —   Wychodzi na ulice i żąda nowych wyborów i referendum.

Upokorzony ale mądry naród islandzki obalił swój socjalistyczny (!!!) rząd, który pod dyktando światowej finansjery zamierzał doprowadzić do formalnego bankructwa i finnasowego zniewolenia swojego narodu.

—   Model któremu się sprzeciwili Islandczycy jest aktualnie przerabiany w Grecji.   —   Dumni potomkowie Spartan nie potrafią się zorganizować i w efekcie płacą za nie tylko swój dług.

Przykład Islandii powinien jednak uświadomić nam,   —   że mimo wszystko w niektórych sytuacjach można pokojowo przeciwstawić się złemu systemowi i można zwyciężyć.

—   Historia o tym epizodzie na pewno nie zapomni.

Także my powinniśmy o tym pamiętać i przekazywać informacje tam gdzie tylko można,  —    aby uświadomić jak największą część społeczeństwa w jak bardzo „wolnym świecie” niezależnych informacji żyjemy.

Nie miejmy złudzeń — jak mamy mieć prawdziwe informacje w mediach

—   skoro   banki są bezpośrednio lub pośrednio właścicielami największych na świecie mediów ?

To po prostu niemożliwe. / Opublikowany 13.02.2013

——————————————————

KOMENTARZ DO:  Jedna odpowiedź na „Odezwa do Narodu Polskiego”: Maria pisze: 30/04/2015:

„Pytanie tylko, kiedy ci którzy piszą takie odezwy — zamierzają ruszyć i zacząć działać, —   protestować na skalę ogólnopolską,   —   by wzorem Islandii, zmusić pasożytów do odejścia.   —   Z samego tylko pisania nic nie wynika”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Bank Światowy, FILMY - MUZYKA, FINANSE GOSPODARKA, FINANSJERA ŚWIATOWA, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, ISLANDIA, Lichwa, MFW, POLITYKA, POlska w likwidacji, PROTESTY, SPOŁECZEŃSTWO, SPOŁECZNO-POLITYCZNE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Rewolucja w Islandii |POLECAM!!!

  1. Pingback: Bojkot obecnych antydemokratycznych wyborów w Polsce do czasu porządnej naprawy całej ordynacji | Wolne Wybory

  2. Pingback: BOJKOT reżimowych wyborów !!! | forumemjot dla Polski

Możliwość komentowania jest wyłączona.