KTO NAPRAWDĘ RZĄDZI POLSKĄ? – ELITY ŻYDOWSKO-POLSKIE

MareczekX5

Przesłany 29 lis 2011/ Film jest dokumentem przedstawiającym i zarazem demaskującym   znane   osoby  – zarówno te, które nadal czynnie uczestniczą w życiu publicznym,jak i te, które już odeszły, – mające żydowskie pochodzenie, a które działają w KONSPIRACJI, podszywając się pod „rodowitych”  Polaków.

—  Są to osoby, które tak na prawdę są Żydami posiadającymi polskie obywatelstwo.

Intencją   filmu   jest   poinformowanie  Narodu Polski o tym, aby wziął sprawy za Kraj w swoje ręce, a nie oddawał (nieświadomie) władzy Żydom, którzy z Polski chcą zrobić drugi Izrael!

Oglądnijcie do   końca, a   potem niech przyjdzie czas na refleksję, wyciągnięcie wniosków i DZIAŁANIE!

Żeby   POLSKA   BYŁA   POLSKĄ,  DLA   POLAKÓW   I   RZĄDZONA   PRZEZ POLAKÓW !!!

Dla   bardziej   zainteresowanych,  podaję linki do strony,   gdzie można zapoznać się – i tak z niepełną – listą Żydów (tych zakonspirowanych), i podszywających się pod POLAKÓW!

http://top1-1.com/zydzi-w-polityce-po…
http://wponline.freeservers.com/antys…
http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,552…

BARDZO WAŻNE,KONIECZNIE PRZECZYTAJ!
TO NIE JEST ŻART!
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/…

PROTOKOŁY MĘDRCÓW SYJONU, —  tu znajdziecie odpowiedzi na pytania, dlaczego żydzi chcą rządzić Światem,  i dlaczego jest tak,   jak jest!

http://www.zbawienie.com/pms.htm

·         Muzyka

·         Kategoria

·         Licencja

    • Standardowa licencja YouTube
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii "Solidarność", ANTYPOLONIZM, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, HISTORIA POLSKI, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, OKRĄGŁY STÓŁ, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.