Waldemar Łysiak: Liberum veto!” – UKRAINA | Całkowicie kłamliwy przekaz polskich mediów na temat dzisiejszej Ukrainy

aidar„Ajdar”

Całkowicie   kłamliwy   przekaz   polskich mediów na temat dzisiejszej Ukrainy (same prawie łgarstwa i przemilczenia), będący permanentnym robieniem „laski” post-majdanowcom (jest to zresztą ostatnio również główną perwersją polityki zagranicznej III RP) — karygodnie zderza się z przekazem   mediów   zagranicznych,   — i nie chodzi mi tu o media ruskie, lecz o zachodnie.

Niżej krótka (z braku miejsca) lista tych propagandowych oszustw:

  • Rosnąca   liczba  zachodnich służb specjalnych (także zaoceanicznych, m.in. służby kanadyjskie), i co za tym idzie tamtejszych mediów, potwierdza — wbrew   mitologii   lansowanej   przez   dzisiejszy Kijów  

—  że majdańska   ,,noc   snajperów”   (prawie   100  zastrzelonych) nie była robotą ludzi Janukowycza, tylko „banderowców”.

  • Nie jest prawdą, że „rewolucyjny Majdan” był spontanicznym buntem ludu.

—  Nakręcili go agenci USA, bo Obama, którego Putin ograł w Syrii jak przedszkolaka, chciał się zemścić.

Szefowa   amerykańskiej   grupy operacyjnej, Victoria Nuland (Nudelman),   wydała   5 mld dol. —  na stworzenie w Kijowie „piekla, które ugodzi Putina”,

—  i   złożyła na ten temat raport (dane Departamentu Stanu), podkreślając m. in. udział batalionu przebierańców z IDF (siły zbrojne Izraela) — jako „demonstrantów” walczących przeciw siłom porządkowym Janukowycza.

  • Nie jest prawdą, że zastąpienie Janukowycza „rewolucjonistami” (Jaceniukiem i Poroszenką) było zastąpieniem układu oligarchicznego systemem demokratycznym.

Andrzej Talaga:

„Rewolucja obaliła stary reżim, lecz zastąpiła go równie kleptokratycznym układem (…) Bez zniwelowania tej destrukcyjnej siły Ukraina nie będzie demokratycznym państwem prawa, ale nadal dzikimi polami”  (2014).

  • Gloryfikowani przez Salon „bohaterowie” donieckich walk z „separatystami” —  to ochotnicze formacje „Azow”,  „Ajdar” i podobne,

— których  członkowie noszą na hełmach swastyki (jak pokazała niemiecka telewizja ZDF), —  a na mundurach naszywki będące kopiami klamer hitlerowskich pasów, i o Putinie mówią: ,,Ten parszywy Żyd udający Ruskiego!”.

  • W styczniu ulicami Kijowa maszerowały rzesze Ukraińców, wzywając do przywrócenia skasowanego przez Janukowycza tytułu „bohatera narodowego Ukrainy” Stenanowi Banderze, —  zbirowi, co wydał swej UPA ludobójczy rozkaz:

— „Zabijcie każdego Polaka między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia!”.

Marek A. Koprowski:

„Dzisiejsza  państwowa doktryna Ukrainy i nowe podręczniki ukraińskie   przedstawiają Banderę, jako ojca narodu, a UPA jako główny czynnik państwowotwórczy” (2015).

  • Zupełną   hucpą   (mówi się o takich: „wystrugana z banana”),  jest teza większości   naszych  mediów, — że Putin zaatakuje Polskę, jak tylko połknie całą Ukrainę.

Społeczeństwo jest w ów głupi sposób straszone, by oklaskiwało prokijowskie prysiudy władz.

—  Tymczasem   marzenie   Putina   (i   to trudne do realizacji, przynoszące mu   duże kłopoty gospodarcze i polityczne) —  stanowi jedynie wasalizacja rosyjskojęzycznego Doniecka, plus korytarz do Krymu.

Moskwa nie wysuwa wobec Polski żadnych roszczeń terytorialnych,

—   zaś   Ukraińcy  nawet w swych periodykach tłoczonych na terenie Polski   żądają   od  nas  „zwrotu”   Przemyśla   i  13 powiatów!

  • Z międzynarodowych rozmów tyczących Ukraina Polskę bezwzględnie wyciepła   –   no   nie   tylko   dlatego,  że lokaja nie zaprasza się do stołu,

—  ale i dlatego, że sami Ukraińcy mają nas gdzieś (trudno szanować poplecznika, który usłużnie wycisza wołyńskie ludobójstwo).

Kijów   wręcz plunął nam w twarz, publikując niedawno listę sprzyjających   mu państw, —   gdzie mieniąca siebie „głównym adwokatem Ukrainy” Polska,  nie znalazła się nawet w pierwszej dziesiątce!

  • Salon przemilcza też okrucieństwo armii ukraińskiej walczącej z „separatystami”.

Antoni Mak:

—  „Oddziały  ukraińskie z premedytacją ostrzeliwują rakietami dzielnice mieszkalne, powodując ciężkie straty ludności cywilnej, i używają   cywilnych   mieszkańców   jako  żywych  tarcz” (2015).

***

Gursztyn  zaczął   swój   artykuł   od  groźby, twierdząc,  — że   każdy,   kto   jest dziś   antyukrainistą   —     „jest   albo  pożytecznym idiotą, albo poputczikiem,   albo   agentem  wpływu, albo zdrajcą”.

Identycznie   perorował   już   po   naszej —   (prawej)   —  stronie Marcin Wolski.

***

Panowie   —   nie   dacie   rady   zastraszyć  mnie takimi hasełkami!

Wy   widzicie polską rację stanu w pomaganiu nacji, —  która nienawidzi Polaków   bardziej,   niż   ktokolwiek   inny,   jak   świat   długi   i   szeroki (może tylko z wyjątkiem  post-ponarskich  Litwinów),

—  a w moim sercu kołacze się wobec tych zwyrodnialców krótka fraza mówiąca wszystko:  —  pieprzyć Ukrainę!

Nie   ma zgody na zakazy nazywania Zła złem,  — czyli piętnowania Ukraińców, podobne do salonowych zakazów piętnowania wszelakich dewiantów

—   sprzeciwiam   się   dławieniu   wolnej   patriotycznej   myśli,  panowie!

Waldemar Łysiak

„Do Rzeczy”, nr 12/2015 (fragment)
Tytuł oryginału „Liberum veto!”
http://mysl-polska.pl

Póki   co, jedynym zdrajcą [nie licząc całego rządu], który sam publicznie się   do tego  przyznał, —  jest niejaki Sakiewicz,

—  naczelny   „Gazety Żydopolskiej”,   —    który   otrzymał  medal od służb bezpieki obcego państwa, Ukrainy.

Jakie  to były zasługi – pomaganie w ostrzeniu siekier, —   czy donoszenie na Polaków nie dość entuzjastycznie oklaskujących złodziejski   team   Poroszenko-Jaceniuk-Kołomojski,   —  nie wiemy.

Ukraińska   Bezpieka   podziękowała   medalem   za   usługi   swego  polskiego agenta, red. Sakiewicza.

Admin

Za: „Pieprzyć Ukrainę!”; https://marucha.wordpress.com/2015/03/17/waldemar-lysiak-pieprzyc-ukraine/

Zobacz:

Донбассом ПРОКЛЯТ пАрАшенко! Смотреть до конца! Жесть! / Donbas: Przeklęty pArAshenko! Oglądaj do końca! |UWAGA! DRASTYCZNE OBRAZY!

Soros przyznał się publicznie do odpowiedzialności za zamach stanu i masowe morderstwa na Ukrainie.

Cześć I: Dlaczego powinniśmy przygotować się do wielkiej wojny cz.1 |POLECAM!!!

To,  co teraz się dzieje na Ukrainie ,  jest początkiem wielkiej wojny światowej,   pomimo,  że większość oficjalnych komentatorów, „analityków”   i środki masowego przekazu, —   wkładają wiele starań w to, aby przekonać wszystkich, że jest inaczej.

Wojna ta będzie długa i bezlitosna.  —  Dlaczego tak będzie, spróbuję wytłumaczyć w tym artykule.

O „wykonalności planu masowego ludobójstwa ludności świata”.

Cześć II : Dlaczego powinniśmy przygotować się do wielkiej wojny cz.2 |POLECAM!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, FINANSJERA ŚWIATOWA, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, POLITYKA, REWOLUCJE, Ukraina, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.