Prezydent Lech Kaczyński w Izraelu – Zdrada państwa i Narodu Polskiego

Nie dla ACTA !

Prezydent Lech Kaczyński zdradził żydom w Izraelu, — że Wojsko Polskie przebywa w Iraku i Libanie ze względu na interesy żydów z Izraela i wszystko jedno, kto w Polsce wygra wybory, bo i tak Wojsko Polskie będzie nadal stało na straży syjonistycznych interesów. — Taka jest istota tzw. demokracji w Polsce  —  Rzeczpospolita Polska ma służyć żydowskim interesom. Taki system władzy jest żydokracją.

Fragment nocnej audycji z Radia Maryja, podczas której dr hab. Jerzy Robert Nowak (prawdziwe nazwisko: Moritz Neuman) wypowiedział się krytycznie na temat Kancelarii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego: http://www.youtube.com/watch?v=DWd8eQ…

Polecam również inną audycję Radia Maryja na ten temat z „Aktualności dnia”: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php…

Oto posłanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego – do członków loży masońskiej, niedawno reaktywowanej w Warszawie, loży żydowskiej B’nai B’rith wygłoszone przez minister Ewę Junczyk-Ziomecką – [Warszawa, 9 września 2007 r.]: http://www.polskapartianarodowa.org/i…

[W „Wydarzeniach prasowych” zamieszczanych na oficjalnej stronie Prezydenta RP nie znalazła się informacja o spotkaniu minister Ewy Junczyk-Ziomeckiej ani tekst posłania.]

Dokumenty rejestracji sądowej loży B’nai B’rith w Polsce: http://www.polskapartianarodowa.org/i…

Powrót B’nai B’rith do Polski: http://www.polskapartianarodowa.org/i…

B’NAI B’RITH OTWIERA NOWĄ LOŻĘ W WARSZAWIE: http://www.polskapartianarodowa.org/i…

W Polsce, która prowadzi wojny na świecie w interesie Izraela, a Lech Kaczyński powiedział o tym otwarcie w Jerozolimie do żydów, ministrami zostało dwóch obywateli brytyjskich: Sikorski i Rostowski.

Sikorski kandydując na stanowisko prezydenta RP ujawnił, — że wysłał mail do brytyjskiego ministerstwa, w którym zgłosił, czy też wyraził zamiar zrzeczenia się obywatelstwa brytyjskiego.

— Nikt nie starał się uzyskać w Londynie potwierdzenia, żaden dziennikarz ani polityk nie szukał odpowiedzi, czy Sikorski dopełnił wszystkie formalności i czy rząd brytyjski pozbył się go z rejestru obywateli.

Rostowski także został mianowany ministrem w rządzie RP jako żyd i obywatel brytyjski  — a rozgłasza publicznie ukrytą wiedzę o wojnie, która ma być sprowadzona na uśpione w pokoju Narody Europy, żeby wprowadzić Nowy Porządek Świata.

—  Ten zaś zniesie dotychczasową niesprawiedliwość, jak zniósł Gierek rubrykę narodowość w paszportach, i nie będzie już kryptosyjonizmu, bo nie będzie już potrzeby ukrywać się przed goim.

A brytyjski żyd Rostowski używający w Polsce imienia Jacek, choć w brytyjskiej metryce wpisane ma dwa inne imiona, jest po prostu prekursorem tej Mesjańskiej Przyszłości Narodu, który Talmud uznaje za jedyny Naród na świecie,

—  gdyż reszta dla Chazara i kabalisty z czerwoną opaską na ramieniu,  to tylko bydło, które trzeba namówić co parę lat do tego, żeby poszło do urny wybrać sobie kapo i blokowego w systemie zniewolenia Narodu Polskiego.

Przesłany 21 lis 2011

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, FILMY - MUZYKA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.