ŻYD HARTMAN DO POLAKÓW: „Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci”

Hartmanowi zastrzelili psa. On wie, że zrobił to „polski cham” i zapowiada zemstę

bc100083e25e43e3b92677dc578ff0abFot. YouTube

— Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. — A  jak  nie  na   was, to  na  wasze  dzieci

— autorem tych przepełnionych nienawiścią słów jest Jan Hartman, znany zwolennik tolerancji i przeciwnik homofobii.

Hartman poinformował na swoim blogu, że ktoś zabił jego psa. Szkoda zwierzęcia, ale to, co wypisuje ateista i filozof po raz kolejny pokazuje, jak bardzo nienawidzi Polaków i nimi gardzi.

— Ty chamie, polski chamie!

— grzmi Hartman.

Całość czytaj tutaj; http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/235384-hartmanowi-zastrzelili-psa-on-wie-ze-zrobil-to-polski-cham-i-zapowiada-zemste
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, MOWA NIENAWIŚCI, NAZIZM, POlska w likwidacji, ŁAMANIE PRAWA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „ŻYD HARTMAN DO POLAKÓW: „Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci”

 1. pranktube pisze:

  nie zgodzę się z tym

 2. piesnalewakow pisze:

  Ścierwo żydowskie z Bnal Britch nie pierwszy raz grozi i opluwa mas Polaków . Deportowac śmiecia . nie ma prawa żaśmiecać naszej ziemi

  • nika pisze:

   masz rację ! jego ziemia w Izraelu ,kiego ch…ja siedzi w Polsce?! wy…dalać !

   • Luka pisze:

    Ludzie. On był pod wpływem emocji. Pokażcie mu że Polacy to nie chamy. Nie piszcie że ma wyp…

   • RobertR pisze:

    Wydaje mi się że prof zw. dr habiltowany mistrz geniusz inż. mgr hartman powinien umieć panować nad emocjami. Panowanie nad emocjami to cecha ludzi dorosłych, nie koniecznie super inteligentnych lub wybitnie wykształconych 🙂

 3. pancio pisze:

  Obyś musiał do końca swych dni co piątek w…. boczek…z polskiej świni:)

 4. UWAGA Polacy ujawnił się drugi Beria.

 5. Jacky pisze:

  Ty żydowski chamie!

 6. posejdon pisze:

  Zawsze powtarzam i powtarzał będę. Dobry Żyd to ten dwa metry pod ziemią.

  • nika pisze:

   ja dodam jeszcze, dobry niemiec to martwy niemiec ! i to byłby już komplet 🙂

 7. Vasko75 pisze:

  Jak widzę takie szmaty to dochodzę do wniosku że cyklon wcale nie był Be. I że jak niebawem nastąpi powtórka z rozrywki to ci którym sadzono drzewka w Yadwaszem będą na nich wieszać synów tych, których wcześniej uratowali/

 8. Widzisz Hartman ,prędzej czy póżniej z żyda wychodzi fałsz ,obłuda i chamstwo ,a psa prowadzi się na smyczy i w kagańcu .Nie przestrzegałeś prawa i pewnie myśliwy go zastrzelił ,a może się pomylił?

 9. djkey11 pisze:

  Co on k…. robi w Naszym przez dziadów,pradziadów rozlewanej krwi kraju????

 10. anonymus pisze:

  A już myślałem że zastrzelili tego psa Hartmana 🙂 a to tylko biednego psa będącego własnością Hartmana 😦

 11. Cygan pisze:

  Ty śmiećiu je…ny

 12. marq pisze:

  mógł się hitler bardziej postarać, teraz panoszą się po świecie i wszystkimi gardzą 😡

  • RobertR pisze:

   Jestem pewien tego że żyć bez Boga się nie da. prof h twierdzi, że jest ateistą. Dlatego myślę, że Ja dzisiaj się za niego pomodlę.

 13. ennio pisze:

  Zapraszam go. Jestem ciekaw czy dalej będzie pluł jadem jak mu zęby wybiję.

 14. RobertR pisze:

  Skoro profesur hartman jest taki inteligentny to dlaczego nie nauczy się pisać postów w taki sposób aby nie wywoływały w każdym Polaku złości i agresji. Taka sama sytuacja tyczy się jego wypowiedzi, otóż bardzo często widać podczas wywiadów lub rozmów z dziennikarzami jak w środku się „gotuje”. Bardzo często hartman robi sobie wycieczki „intelektualne” obrażające kontrrozmówcę. Być może pan hartman jest zwolennikiem hasła „ważne żeby o mnie mówili – dobrze, źle, nie ważne, byle mówili”, chce tym sposobem zdobywać popularność i zwalczać swoje kompleksy.

 15. destroyerOFfouls pisze:

  Nikt nie pomyslał, że gwiazdor hartman sam mógł zastrzelic psa i zrobić awanture by o nim mówiono. Poza tym to taki szkodnik co ciagle chce wszystkim oznajmiac jacy Polacy we własnym kraju są źli i dlatego żydzi są lepsi więc może niech Polacy wygina bo żydom sie należy. Serio, tak odbieram tego obcego z innej galaktyki.

  We Francji złapano żyda, który wieczorami czy nocami malował antysemickie hasła i potem dzwonił na policje ze skargą.

  To jedyny naród, jaki z własnych klesk, przegranych i tchórzostwa robi przedstawienia oraz krzyk medialny, bo niby im się nalezy za to odszkodowanie. Normalnie groza naszych czasów.

 16. Warsiawiak pisze:

  …Żydzie!
  Gdyby nie Polacy którzy ukrywali Żydów podczas okupacji nie było by cię na świecie !!!

 17. Hartdog pisze:

  a jakiej masci był ten pies ? Hartdog ?
  aaaaaa w sumie co za różnica ?
  pies ci mordę lizal zydzie parszywy.
  Ciesz sie, ze ci dziadka nie spalili w tym polskim obozie koncentracyjnym, bo byś profesorem od chamstwa nie został .

 18. Zaniepokojony Obywatel pisze:

  Jawnie nawołuje do nienawiści do Narodu Polskiego sugerując unicestwienie go teraz lub w przyszłości żarty się skończyły śmierć psa nie usprawiedliwiać go do takich wpisów jest dorosłym mądrym człowiekiem i powinien za to odpowiadać karnie i cywilniak z wniosków prokuratur , prywatnych kancelarii prawnych w końcu to darmowa reklama dla nich i patriotyczny obywatelski obowiązek .Karanie takich ludzi jawnie anty-Polskich ma obowiązek każdy obywatel stoimy wszyscy na straży i nie powinno się pozwalać na jawne działania wrogów i zdrajców ojczyzny którzy działają wyraźnie na szkodę i nie są tak na prawdę jej obywatelami w dodatku za nasze pieniądze z budżetu .

Możliwość komentowania jest wyłączona.