Bronisław Komorowski brał udział w tajnych pertraktacjach dotyczących ROZBIORU POLSKI w roku 2015.

Rozbiór Polski – Zmiana konstytucji, nowa ustawa, sprzedaż ziem Polskich

Wypłata odszkodowań za pożydowskie mienie za pieniądze ze sprzedaży lasów

„Jak wynika z ujawnionych dokumentów, w 2009 roku ambasador Victor H. Ashe zaraportował do Departamentu Stanu USA, że pieniądze na pokrycie kosztów restytucji rząd zamierza zdobyć sprzedając „państwowe nieruchomości oraz lasy”.

„Komorowski stwierdził, iż premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, […] by »dołożyli się do rekompensat«, sprzedając państwowe lasy i nieruchomości.”

— jeśli tajny plan wyprzedaży tak ogromnej własności publicznej, narodowej i następnie wypompowania tych pieniędzy za granicę nie wyczerpuje znamion przestępstwa i zdrady stanu, to co je wyczerpuje?

więcej całosc w linku
https://miziaforum.wordpress.com/2015…

Zobacz:

Już w 2009 Platforma planowała skok na Lasy. Komorowski chciał je spieniężyć, by wypłacić odszkodowania za mienie pożydowskie

Bronisław Komorowski brał udział w tajnych pertraktacjach dotyczących ROZBIORU POLSKI w roku 2015.

Notatka ambasadora USA w Polsce Ashe’a – na stronie WikiLeaks

Komorowski i rząd Tuska chcieli sprzedać polskie lasy, by zapłacić za mienie pożydowskie. Dlaczego Komorowski ucieka od wyjaśnień?! — TO JEST ZDRADA STANU!!! — DO DYMISJI NATYCHMIAST I PROKURATOR GENERALNY DO ROBOTY!!!

Stanisław Michalkiewicz – „Wszystko się może zdarzyć” /m.in. jak Komorowski i Tusk chcieli sprzedać polskie lasy, by zapłacić za mienie pożydowskie. (01.01.2015)

Kasprowy Wierch w rękach spółki z Luksemburga

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PO, POlska w likwidacji, USA, ŁAMANIE PRAWA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.