91% zwolenników PO za siłową pacyfikacją strajku górników za pomocą wojska, lub oddziałów prewencji policji, dawniej ZOMO

Foto/Nie dla rządowego planu likwidacji kopalń/facebook.com

Sondaż OBOP PSP – 91% zwolenników PO za siłową pacyfikacją strajku górników za pomocą wojska, lub oddziałów prewencji policji, dawniej ZOMO.

Aż 91% zwolenników Platformy Obywatelskiej uważa, — że nie należy prowadzić żadnych rozmów ze strajkującymi pod ziemią górnikami, tylko wprowadzić do akcji wojsko i policję i protest siłą spacyfikować.

— Strajkujących górników zaaresztować, a prowodyrów postawić przed sądami w trybie przyspieszonym i skazać na co najmniej kilkuletnie wyroki bezwzględnego więzienia.

Jeśli  wśród  prowodyrów  strajku znajdą się członkowie opozycyjnej partii — (według nomenklatury prominentnych członków aparatu partyjnego Platformy Obywatelskiej tzw. „pisowskie śmiecie”), — to takim warchołom — według 98% zwolenników PO —  należy zaproponować paszport i emigrację w jedną stronę( tzw. “One way ticket”)

75 % zwolenników PO uważa — że Pani Kopacz ma niepowtarzalną szansę, aby raz na zawsze wyciąć ten ropiejący wrzód na zdrowej tkance społeczeństwa jakim jest sitwa górników  — i pokazać, że partia nie ugnie się przed żądaniami elementów wywrotowych, — niewykluczone, że sterowanych i hojnie opłacanych przez wrogów naszej Ojczyzny. —  Również z zagranicy.

Na dodatkowe pytanie ankietera

— czy osoba, jako zadeklarowany zwolennik PO byłaby za całkowitą delegalizacją partii  „pisowskich śmieci”, aż

  • 89% odpowiedziało zdecydowanie tak, a aż
  • 65% nie miało nic przeciwko, aby delegalizację przeprowadzić przy pomocy wojska i policji.

Sondaż przeprowadzono metodą CATI na podstawie 867 rozmów telefonicznych.

11.01. 2015
Za; http://statystyk.salon24.pl/625556,sondaz-obop-psp-91-zwolennikow-po-za-silowa-pacyfikacja-straj
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, PO, POlska w likwidacji, PSL, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, TOTALITARYZM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.