Tusk wziął pierwszą pensję 105 tys. zł. A ty ile zarabiasz?

635557051330855341Donald Tusk jest szefem Rady Europejskiej / AFP

We wszystkich noworocznych rankingach polityków został okrzyknięty największym wygranym 2014 roku. — Nic dziwnego – Donald Tusk (58 l.) nie tylko został najważniejszym człowiekiem w Unii Europejskiej, ale zarabia teraz na równi z wielkimi światowych salonów politycznych.

Właśnie wziął pierwszą pensję: — ponad 105 tysięcy złotych! — Do tego przeróżne dodatki na mieszkanie czy przeprowadzkę. — Szkoda tylko, że przez długich 7 lat swych rządów w kraju tak słabo zadbał o rodaków. Choć w kraju się poprawiło [komu się poprawiło??? – emjot], — wielu Polaków narzeka, że zarabia nawet mniej niż dekadę temu!

Grunt to dobrze zacząć nowy rok.

Z pewnością wyjątkowo dobrze zaczął go szef Rady Europejskiej, były premier Donald Tusk.  — Do kieszeni wpadła mu pierwsza pensja. I to jaka!

— Były premier za pierwszy miesiąc pracy na unijnym stanowisku zgarnął ponad 105 tys. zł! —  Ponadto na wynajem mieszkania dostał 3,8 tys. euro (ok. 16 tys. zł) miesięcznie, a na przeprowadzkę jednorazowy dodatek w wysokości 50 tys. euro (ok. 220 tys. zł).

O takich zarobkach i przywilejach zwykli Polacy mogą tylko pomarzyć.

— Gorzej, że wielu z nich zarabia dziś mniej niż dekadę temu.

 ===
02.01.2015
Więcej tutaj; http://www.fakt.pl/polityka/donald-tusk-zarobil-105-tys-zl-pensja-tuska-szefa-rady-europejskiej,artykuly,514147.html
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PO, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Tusk wziął pierwszą pensję 105 tys. zł. A ty ile zarabiasz?

  1. Marta pisze:

    ja – 1340zł a prowadzenie sekretariatu szkoły, pilnowanie uczniów, prowadzenie stron internetowych szkoły, pilnowanie i prowadzenie dokumentacji uczniowskiej prowadzenie SIO, zastępstw, robienie dekoracji i plakatów okolicznościowych itp, itd

Możliwość komentowania jest wyłączona.