Polska wyraziła gotowość sprzedaży broni Ukrainie

aa0Nie tak dawno premier Polski, Ewa Kopacz , oświadczała wszystkim, że Warszawa nie zamierza brać udziału w ukraińskim konflikcie.

Ale w praktyce dzisiaj prezydent Polski, Bronisław Komorowski, podczas spotkania z prezydentem Petro Poroszenko powiedział:  —  „Nigdzie nie słyszałem o jakimś embargo na  sprzedaż  broni  Ukrainie.  —  Jeżeli Ukraina będzie tym zainteresowana,  to oczywiście Polska jest absolutnie otwarta na rozmowy”.

Ale tutaj jeszcze maleńkie pytanie:  — czy ktokolwiek będzie monitorował i śledził,  ażeby Ukraina płaciła za broń?

W tej chwili kiedy w kraju zieje bezdenna czeluść w budżecie  — to wydaje się, że zapłata będzie problematyczna. — W odpowiedzi Poroszenko wyraził wdzięczność Komorowskiemu za zaufanie.

W tym czasie nie wolno zapominać wypowiedzi amerykańskiego senatora Johna McCaina o tym, że zrobi wszystko,  ażeby USA dostarczyły Ukrainie broń.

Przekład: RX  /
Za: http://www.anna-news.info/node/26802
Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-wyrazila-gotowosc-sprzedazy-broni-ukrainie-2014-12 | Data publikacji: 17.12.2014
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.