Niemiecki serial szkalujący Armię Krajową zwyciężył w konkursie w Nowym Jorku

Międzynarodowa nagroda Emmy Award przyznawana jest produkcjom telewizyjnym spoza Stanów Zjednoczonych. W tym roku została wręczona 42. raz.

Laueatami Emmy Award były m.in. tak popularne seriale jak “Murphy Brown”, “Rodzina Soprano”, “MASH”  czy  “Przystanek Alaska”.

wpolityce.pl / Kresy.pl | Za: Kresy.pl (26 listopada 2014)

Im bardziej antypolskie, tym lepsze.  — „Nasze matki, nasi ojcowie” z nagrodą  Emmy

W Nowym Jorku rozdano Międzynarodowe Nagrody Emmy za produkcje filmowe. W kategorii „mini-serial” zwyciężył film „Nasze Matki, Nasi Ojcowie”  –  serial szkalujący żołnierzy Armii Krajowej.

Nagroda Emmy (Emmy Award) przyznawana jest za produkcję telewizyjną, między innymi dla najlepszego aktora i aktorki dramatycznego, komediowego, drugoplanowego, za najlepszy serial, film telewizyjny czy scenariusz.  — To najważniejsza spośród nagród telewizyjnych – określana jest często mianem  “telewizyjnego Oscara”.  — Po raz pierwszy została przyznana w roku 1949.

W tym roku nagrodę odebrali twórcy niemieckiego serialu  „Nasze Matki, Nasi Ojcowie”.  — Serial ten szkaluje Polaków – żołnierzy AK.

— W filmie zabijają oni Żydów i wyglądają niemal jak opryszki.

Wolność sztuki, słowa i prasy zwyciężyła nad prawem do godności i dobrego imienia

– komentuje przyznanie nagrody mecenas Piotr Duber, który złożył wniosek do prokuratury niemieckiej o wszczęcie postępowania o zniesławienie Armii Krajowej i jej żołnierzy w związku z filmem oraz materiałami prasowymi z nim związanymi.

Prokuratura niemiecka odrzuciła ten wniosek, ale nie powinno to zakończyć naszych starań o obronę dobrego imienia naszych bohaterów

– czytamy na portalu  wpolityce.pl.

Według byłego ministra kultury i dziedzictwa narodowego, Kazimierza Ujazdowskiego —  to władze publiczne w Polsce i TVP, także prezes Juliusz Braun ponoszą odpowiedzialność za promocję filmu, który szerzy kłamstwo i uderza w poczucie sprawiedliwości oraz dobre imię Polski.

Polityk uważa, że Państwo Polskie powinno było podjąć kroki prawne w tej sprawie.

Przeciwko emisji serialu w Polsce (zdecydowała się na to właśnie TVP) protestowały szeroko patriotyczne media i środowiska niepodległościowe.

W akcję przeciw promocji kłamstw historycznych włączył się również Kościół – m.in. biskup Piotr Libera.

I oto dzisiaj polska telewizja publiczna kupuje za grube pieniądze od Republiki Federalnej Niemiec film, w którym partyzanci z AK nie potrafią mówić po polsku; w którym polskimi oddziałami dowodzą zwyrodniali watażkowie; w którym upowszechnia się wizerunek Polaka jako skrajnego antysemity.

To jest oglądnie się wstecz naszych współczesnych polskich liberałów, to jest brak wierności władz naszych publicznych mediów…

Panowie z zarządu TVP! `Unsere Muetter, unsere Vaeter` naprawdę nie są `Naszymi Matkami, naszymi Ojcami`!”

– podkreślał bp Libera.

Hierarcha dodawał, też, że „naszymi” byli i pozostaną: generał Nil, rotmistrz Pilecki, ojciec Maksymilian Kolbe, generał Anders, Zofia Kossak i zamordowana w Katyniu podporucznik pilot Janina Lewandowska.

To, że nie macie rzekomo pieniędzy na robienie filmów o nich, że fundujecie nam inne filmy, w których Niemcy są rycerscy i targani wątpliwościami, a Polacy wyszukują w lesie Żydów za pomocą węchu,

—  to jest wasze nieodpowiedzialne oglądnie się wstecz, to jest wasz brak wierności

– wołał biskup płocki.

kra
Źródło: wpolityce.pl
Za: Polonia Christiana – pch24.pl (2014-11-26)

KOMENTARZ BIBUŁY:  — Nagroda Emmy przyznawana przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Telewizyjnej (Academy of Television Arts & Sciences)  — jest typowym produktem żydowskiej metody inżynierii społecznej, kształtującej i kontrolującej gusta masowych odbiorców – oglądaczy telewizji.

Dzisiejszy zarząd tejże “Akademii” (poniżej) składa się z wielu osób, których same nazwiska zdradzają swą przynależność etniczno-religijną.

O innych – można się domyślać, bowiem tak “skrupulatna” Wikipedia i “przepastny internet”  — jakoś milczy w tym zakresie wiedzy.

Co jest zresztą charakterystyczną cechą niemal wszystkich osób piastujących najważniejsze funkcje najbardziej znanych firm, państwowych urzędów, instytucji itp.,  — bowiem podawane “bio” –  jeśli jest dostępne – ogranicza się często do kilku zdań, a wiedza powszechna o osobach zarządzających strukturami państwa czy największych korporacji, rozpoczyna się i kończy na wyliczeniu skończonych szkół i zdobytych nagrodach.

Nie dziwmy się zatem, że żydowskie media promują produkcje, które służą ich interesom i uwypuklają ich nienawiść.

Polska zawsze była obca Żydom – pomimo, że ich przyjęła, chroniła – lecz syjonizm wzmógł tą chorobliwą nienawiść.  — (Nienawiść wzmagającą się wraz ze stopniem udzielanej im pomocy i czynionego im dobra – co jest cechą szatańskiej reakcji na Prawdę i Dobro.)

Przyznana nagroda jest jedynie konsekwencją tego,  co w 1996 roku powiedział Israel Singer, przewodniczący Światowego Kongresu Żydów:

Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów.

Nigdy na to nie zezwolimy. —  Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem.

Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.

Obecny Zarząd Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Telewizyjnej (Academy of Television Arts & Sciences)

 • Bruce Rosenblum (Chairman & Chief Executive Officer)
 • Kevin Hamburger (Vice Chair)
 • Frank Scherma (Second Vice Chair)
 • Marcelino Ford (Secretary)
 • Susan Nessanbaum-Goldberg (Treasurer)
 • Joetta Di Bella (Los Angeles Area Vice Chair)
 • Kevin Beggs (Chair’s Appointee)
 • Nancy Josephson (Chair’s Appointee)
 • John Landgraf (Chair’s Appointee)
 • Mark Pedowitz (Chair’s Appointee)
 • Brian Robbins (Chair’s Appointee)
 • Bob Bergen (Governors’ Appointee)
 • Lucia Gervino (Governors’ Appointee)
 • Sharon Lieblein (Governors’ Appointee)
 • Robert Swartz (Governors’ Appointee)
 • Jerry Petry (Television Academy Foundation Chairman)

Za; http://www.bibula.com/?p=78049 / Aktualizacja: 2014-11-26 10:25 am

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, FILMY - MUZYKA, JUDAIZM - ŻYDZI, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.