DZISIAJ WAS OKRADLI !!! na waszych oczach.. — PIĘKNY SPEKTAKL POPIS W SEJMIE – do Pawłowicz – sprzątaj babo — do Kaczyńskiego siadaj kurduplu — A WSZYSTKO PO TO ŻEBYŚCIE NIE ZAUWAŻYLI JAK WAM 300 miliardów zł ukradli

Sala Moniuszki Scena Teatr Wielki - Opera Narodowa 900px 1… piękny spektakl !!  …sam Bogusławski by pozazdrościł …  KUNSZTU WYKONANIA !!!

NO   I   PODCZAS  SPEKTAKLU  UKRADLI  WIDZOM  —   CZYLI NAM   —    300 MILIARDÓW ZŁ  +  45%  POWIERZCHNI KRAJU …..

Z DEDYKACJA DLA TYCH KTÓRZY PATRZĄ A NIE WIDZĄ !!!

NAJPIERW WSTĘP: tu link do info o kradzieży lasów państwowych

http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/18/pilne-dzis-18-12-2014-o-godzinie-129-lasy-panstwowe-poszly-pod-mlotek-wraz-z-nimi-45-terytorium-polski/

tu link do spektaklu grupy artystycznej z Telaviwu ” POPIS”

„posłowie zaczęli obrzucać się wyzwiskami, a wystąpienia co chwilę przerywały salwy śmiechu i gwizdy.

Nieuczestniczący w konflikcie posłowie reagowali na awanturę jak widownia w cyrku. 

Awantura zaczęła się od tego, że Andrzej Rozenek widząc jak Krystyna Pawłowicz konsumuje posiłek na sali plenarnej, przyrównał Sejm do wyszynku, baru mlecznego”

Jarosław Kaczyński postanowił, że nie poinformuje marszałka Sikorskiego w jakim trybie zabiera głos. —  Udawał, że nie słyszy pytań, dopóki Sikorski nie wyłączył mu mikrofonu.

– Siadaj kurduplu! – krzyknął jeden z parlamentarzystów Twojego Ruchu do Jarosława Kaczyńskiego.

– Rzeczywiście —  jestem niewysokiego wzrostu, ale są na sali niżsi”

http://pikio.pl/cyrk-w-sejmie-pawlowicz-jadla-na-sali-niech-posprzata-do-kaczynskiego-siadaj-kurduplu-video/

NO I PODCZAS SPEKTAKLU UKRADLI WIDZOM  — CZYLI NAM 300 MILIARDÓW ZŁ + 45% POWIERZCHNI KRAJU …..

BRAVO DLA AKTORÓW 

A TERAZ COŚ CO MUSICIE PRZECZYTAĆ , COŚ CO WAM NAP……. NA BLOGU LAT 4 Z OKŁADEM 

Określenie „scena polityczna”, używane przez różnych publicystów na opisanie polskiego światka polityków i biurokratów, —  jest wyjątkowo trafne!

Czymże bowiem jest scena? Scena to miejsce w teatrze, na którym aktorzy grają napisane dla nich role, w sposób określony przez reżysera.

Jednego dnia aktor wciela się w rolę króla, w drugim dniu gra jakiegoś złoczyńcę, szeryfa, czy policjanta.

Współczesna teatralna widownia doskonale zdaje sobie sprawę, że ogląda na scenie fikcję: — aktor grający króla nie jest przecież prawdziwym królem, zaś grający gestapowca nie jest prawdziwym gestapowcem, on tylko udaje, że jest tym albo tamtym.

Ale nie zawsze tak było.

Zwożeni do teatrów – tuż po wojnie – widzowie „z awansu społecznego” często brali teatralną fikcję za rzeczywistość,  — i nie raz i nie dwa chcieli wymierzyć sprawiedliwość aktorowi grającego esesmana, czy jakiegoś burżuazyjnego krwiopijcę!

Polska „scena polityczna” niczym nie różni się od tej teatralnej.

Jeden aktor gra na niej premiera, drugi prezydenta, jeszcze inni jakiś ministrów, sekretarzy i podsekretarzy stanu, dyrektorów generalnych i zwyczajnych, marszałków, wojewodów, itp, itd.

Wszyscy oni – jak to aktorzy – nadymają się, stroją różne dygnitarskie miny, coś tam bełkoczą do mikrofonów i mizdrzą się do kamer, pyskują jeden na drugiego i skaczą sobie do oczu, gdy ich filmuje telewizja…

— ale tak naprawdę cała ta teatralna trupa, tylko gra role napisane dla nich przez scenarzystę, który zza kulis przedstawieniem reżyseruje!

Polski teatr polityczny rozpoczął swoją działalność przy tak zwanym „okrągłym stole”.

Wynajęci przez pana Kiszczaka aktorzy udający „opozycję demokratyczną”, (w rzeczywistości tajni agenci SB i Wojskowych Służb Informacyjnych),  — odegrali dość wiarygodnie spektakl dla gawiedzi mający ją przekonać, że oto komuniści – ot tak sobie – oddają władzę… demokratom.

Ponieważ z jakiś powodów na utrzymaniu takiej iluzji faktycznym władcom Polski (czyli służbom specjalnym III RP, w które przekształciły się SB i WSI) nadal zależy, 

—  więc przedstawienie trwa w najlepsze, zaś gawiedź bierze fikcję za rzeczywistość i nawet włącza się spontanicznie do teatralnej szopki, skacząc do oczu albo „PIS-dzielcom” (jeśli jest to gawiedź wykształcona i z wielkich miast), albo „PO-jebańcom” (jeśli gawiedź reprezentuje moherów ze wsi i miasteczek), — podobnie jak teatromani ze społecznego awansu, chcieli spuścić wpierdool aktorom grającym rolę różnych typków spod ciemnej gwiazdy.

W tym czasie, gdy ogłupiała publika emocjonuje się tandetnymi skeczami odgrywanymi na scenie politycznej przez przeróżnych obwiesi, reżyserzy tej tandety uwijają się jak w ukropie… w szatni, plądrując płaszcze pozostawione przez widzów.

Gdy już spektakl dobiegnie końca i publika uda się do szatni, ze zdumieniem odkryje, że ktoś im dmuchnął płaszcze, marynarki, futra i kożuchy.

— Co poniektórzy, gdy spojrzą w lustra odkryją, że w czasie spektaklu, gdy oni gwizdali na PIS-dzielców lub PO-jebańców, jakiś złodziejaszek pościągał im portki, litościwie pozostawiając ich w samych tylko gaciach!

I dopiero wówczas polska gawiedź uświadomi sobie, że specjalnie przygotowany dla nich spektakl teatralny pod tytułem „PIS-dzielcy naparzają PO-jebańcow, albo odwrotnie”,  — to tylko teatralna, tandetna farsa, zaś prawdziwe jest tylko to, że oto stoją oni wszyscy z gołymi dupami, ograbieni ze wszystkiego!

Jak podał Narodowy Bank Polski, rzeczywiste, sumaryczne zadłużenie polskiego państwa wynosi już… 3 biliony złotych,  — choć oficjalnie polski rząd przyznaje się do… 750 miliardów, resztę długów sprytnie zamiatając pod dywan!

Szanowny polski kmiocie, PIS-dzielcu, PO-jebańcu, bądź niezrzeszony:

już stoisz z gołą dupą tylko jeszcze tego nie zauważyłeś, zamroczony propagandą sączoną w mediach od rana do wieczora, ogłupiony i otumaniony w teatrze politycznych urojeń!

I  CO —  ŚMIESZNIE BYŁO WCZORAJ PODCZAS OBRAD ???

A MNIE NIE WESOŁO — MNIE WSTYD  — ŻE GUMA W MAJTKACH WŁADIMIRA PUTINA MA WIĘCEJ ROZUMU NIŻ 40 000 000 POLAKÓW

——————————————————————–

Ps. napisać kim był Bogusławski ? jeśli tak proszę upomnieć się w komentarzu pod artem.

sporządził mizia

Za; http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/18/wczoraj-was-okradli-na-waszych-oczach-piekny-spektakl-popis-w-sejmie-do-pawlowicz-sprzataj-babo-do-kaczynskiego-siadaj-kurduplu-a-wszystko-po-to-zebyscie-nie-zauwazyli-jak-wam-300-miliardow/
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Sejm, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, TOTALITARYZM, ŚRODOWISKO NATURALNE - EKOLOGIA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.