Sprzedają PŻB i PLL LOT!!! – PiS – NA CO CZEKACIE?!!!! … AŻ NAS ROZKRADNĄ???? – RUSZYĆ TE PRZYKLEJONE DO STOŁKÓW DOOPSKA!!!!!!!

Teraz V Kolumna przymierza się do oddania we wraże łapska, super dochodowego przedsiębiorstwa,  jakim są PLL LOT!!!!!

Znajomy Aleksandra Kwaśniewskiego i Władymira Ałganowa znów chce kupić Polską Żeglugę Bałtycką w Kołobrzegu.  — Polen Line, której prezesem jest Jan Niezwiestny razem wystartuje w wyścigu o przejęcie PŻB.

Jak pisze portalmorski.pl,  — Ministerstwo Skarbu wartość każdej akcji Żeglugi obniżył z 10 zł do 3,90 zł za każdą!!!!!!

Resort Skarbu Państwa, którym kieruje Włodzimierz Karpiński chce sprzedać akcje polskiego przewoźnika promowego.  — Na ofertę ministerstwa odpowiedziało siedem podmiotów, z czego pięć —  to aktywni operatorzy promowi, lub firmy mające w swoich interesach działalność promową.

Jeden z zainteresowanych, —  konsorcjum Polen Line,  — kolejny raz przymierza się do kupna akcji PŻB. — Ostatnia taka miała miejsce dwa lata temu.

Na czele konsorcjum stoi firma Swedish House, zarejestrowana w Warszawie przy al. Szucha.

—  Żadne źródła nie podają nawet telefonów do tej spółki.

Wiadomo tylko, że prezesem jest Jan Niezwiestny  —  który zasłynął w latach 90-tych, wspólną wizytą z Aleksandrem Kwaśniewskim i Władymirem Ałganowem  w pensjonacie „Rybitwa” we Władysławowie!

V Kolumna, znowu sprzedaje kolejne, dochodowe przedsiębiorstwo naszej Ojczyzny, Rzeczpospolitej Polski.

Jak sprzedano dochodowy SPEC, fabrykę papieru Kwidzyn, Telekomunikację Polską czy STOEN germańcom.

Wszystkie firmy były POLSKIE i bardzo dochodowe!

Teraz V Kolumna przymierza się do oddania we wraże łapska, super dochodowego przedsiębiorstwa, jakim są PLL LOT!!!!!

PiS – NA CO CZEKACIE?!!!! KRZYCZEĆ WSZĘDZIE, PO CAŁEJ POLSCE, JAK NAS ROZKRADAJĄ!!!!!! RUSZYĆ TE PRZYKLEJONE DO STŁECZKÓW DOOPSKA!!!!!!!

——————————————————

komoruski 2014-12-15 (15:17)

Za; Atak na ośrodek pomocy w Makowie. Jedna osoba nie żyje – Wiadomości – WP.PL: KOMENTARZE: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Atak-na-osrodek-pomocy-w-Makowie-Jedna-osoba-nie-zyje ,wid,17104397,wiadomosc.html
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.