KAZIMIERZ ŚWITOŃ O OBRONIE KRZYŻA SATANISTACH I MAKSYMILIANIE KOLBE NA KONGRESIE USOPAL — 2011 W URUGWAJU

/ eugeniuszsendecki

Marzec 2011 – Kazimierz Świtoń, obrońca Krzyża na Żwirowisku mówi o obronie Krzyża w Polsce, satanistach rządzących w Naszym Kraju i roli jaką odegra wkrótce Święty Maksymilian Maria Kolbe w odzyskaniu suwerenności przez Naród Polski. Materiał dla TELEWIZJI NARODOWEJ zrealizował generał Grudniewski.

———————————————————————-

[Proszę zwrócić uwagę na nieprawdopodobny kontrast przebijający z tego filmu: drobny, szczery, — z płomiennym żarem w sercu — starszy człowiek  — już ś.p. Kazimierz Świtoń — i spasione towarzystwo polonijne „polskich patriotów” za stołem prezydialnym na tle Godła z orłem w koronie bez Krzyża… Kobylański, — ani nikt inny — nawet nie raczył wstać i podziękować…  — na stronie USOPAŁ do tej pory nie ma nawet wzmianki ani o chorobie, ani o śmierci i pogrzebie ś.p. Kazimierza Świtonia…  emjot]

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii "Solidarność", ANTYPOLONIZM, Auschwitz, HISTORIA POLSKI, I WOLNE ZWIĄZKI ZAWODOWE - K. ŚWITOŃ KATOWICE, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.