Polska jest 52. stanem Stanów Zjednoczonych – dr Jerzy Jaśkowski ► POLECAM!!!

Od chwili, gdy jeden z najważniejszych ministrów tego wesołego baraku nad Wisłą ogłosił publicznie, że Polska istnieje formalnie, pojawiło się parę ciekawych artykułów w prasie zagranicznej.

Co prawda, dla śledzących od co najmniej 25 lat sytuację w kraju, nie ulegało to wątpliwości, ale co publiczne, i to przez ministra od jawnych i tajnych operacji, to publiczne, i już obecnie nikt nie powinien mieć wątpliwości, że pojęcie „Polska” istnieje jedynie na papierze.

Przecież taki minister — to jest jeden z nielicznych przedstawicieli rządu znających i jasne i ciemne strony medalu. Jak wiadomo, kurs nauki historii nie tylko nie uległ zmianie po 1990 roku, ale jeszcze bardziej został okrojony.

Te wszelkie wydmuszki od propagandy WUML-owskiej nadal zajmują swoje „honorowe” miejsca w „nauce”, vide prof. Zygmunt Bauman, i nic nie wskazuje, by coś się miało zmienić.

Nie ma wiec podstaw, by sądzić, że zakres nauki uległ zmianie.

Wszak to właśnie tak zwane uczelnie najbardziej protestowały przeciwko lustracji. 

O tym, że taka sytuacja nie przeszkadza także innym, świadczy postawa tak zwanego episkopatu, — któremu także to nie przeszkadza.

Wszak to episkopat bronił się przed lustracją jak ksiądz Kordecki z Częstochowy.

Piszę celowo o tzw. episkopacie, ponieważ nie wiadomo, kto naprawdę jest biskupem, a kto tylko pracownikiem na etacie biskupa.

— A że nikt z tego koła nie protestuje przeciwko takiej sytuacji, oznacza, że jest ona wszystkim wygodna.

Dlatego też opowiada się różne baśnie na temat ostatnich 300 lat historii, zgodnie z instrukcjami otrzymywanymi z ośrodków zagranicznych.

Proszę na spokojnie przemyśleć:

1793 – powstanie kościuszkowskie przeprowadzone za 50 000 franków otrzymanych z Paryża – strata kilkudziesięciu tysięcy najbardziej wartościowych młodych ludzi;

1795 – tzw. Legiony Dąbrowskiego – kolejna strata paru tysięcy ambitnych obywateli;

1805-1815 – kolejne kilkadziesiąt tysięcy najbardziej dojrzałych obywateli wymordowano; — ci co nie wyginęli, musieli uciekać z kraju;

1831 – powstanie listopadowe za podpuszczeniem angielsko-pruskim, strata 55 000 ludzi;

1846-1848 – prowokacje służb specjalnych zwane Wiosną Ludów – strata koło 20 000 osób;

1863-1865 – powstanie styczniowe z podpuszczenia prusko-angielskiego – strata 100 000 obywateli;

1904-1905 – służba w armii moskiewskiej na Kaukazie, udział w wojnie japońskiej itd. – strata kilkudziesięciu tysięcy Polaków;

1914-1918 – strata od 1,5 do 2 milionów obywateli;

1918-1920 – wojny bolszewickie – strata koło 200 000 samych mężczyzn;

1939-1954 – strata kilkunastu milionów obywateli;

1990-2014 – celowo wywołana emigracja ekonomiczna, czyli strata 3 milionów obywateli.

Do tego trzeba dodać tzw. samoistne aborcje, powodowane między innymi szczepieniami DiPerTe.

Dane demograficzne z początku lat 60. ubiegłego wieku mówiły, że w 2000 roku Polska będzie liczyła 55-60 milionów mieszkańców.

Wielcy tego świata przestraszyli się i w 1970 roku tzw. Klub Rzymski opublikował Raport, w którym podał możliwość wzrostu ludności w Polsce do liczby 15 300 000.

Polskę, jak wiadomo, reprezentowały wybitne umysły, — takie jak na przykład Kołakowski, — oficer Informacji Wojskowej biegający z TT po Uniwersytecie.

Policzmy, jak te kobiety miały „nadążyć z porodami” po takiej hekatombie ofiar?  — Nie wspominam o stratach materialnych.

Proszę zauważyć, że tzw. inteligencja, — od uczelni poczynając, — w ogóle nie zabiera głosu w tych demograficznych kwestiach i ich wpływie na rozwój państwa.

Natomiast wszelkiej maści partyjki cały czas trąbią o konieczności męstwa przeciw Moskalowi, —  czyli przygotowują do kolejnych strat.

Przejdę teraz do artykułu J.W. Deana z „Veterans Today” (13 września) pod podanym wyżej tytułem.

Autor zaczyna od pisma Ministra Spraw Zagranicznych, — czyli naszego maturzysty z Bydgoszczy, — z dnia 2 lutego 2014 roku:

„Popieramy radykalne działania Prawego Sektora i innych grup bojowników o demokrację i użycie siły przez demonstrantów są uzasadnione. (…) —  Ta pozycja jest uczciwa i my ją szanujemy”.

Autor pokazuje, jak

Polska została przejęta przez USA jako baza destabilizacji regionu.

„Polscy” politycy i „polskie” media przygotowują Polaków do roli mięsa armatniego w razie eskalacji konfliktu na Ukrainie.  — Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie skala tego zjawiska w Polsce.

Jak pisze J.W. Dean, cenzura w polskiej prasie wygląda dokładnie tak, jak to było w czasach komunizmu.  — Jednak tym razem, zamiast sowieckiej, mamy amerykańską okupację.

Nie jest to specjalnie dziwne, ponieważ

podano oficjalnie, że 99% „polskiej” prasy jest w rękach jednego niemieckiego wydawnictwa.

A z kolei w 2009 roku podano, że —  cała oświata i mass media niemieckie do 2099 roku są pod kontrolą amerykańską.

Nic, co kwestionuje politykę amerykańską, nie może pojawić się w Polsce w mediach głównego nurtu.

Nie ma także żadnego problemu, aby publikować największe bzdury na temat Rosji,  — z hasłami wzywających do wojny z Rosją włącznie.

Każdy, kto pisze inaczej, jest oskarżany o bycie agentem Putina i nazywany zdradziecką szumowiną.

— Te same hasła są realizowane przez dwie główne partie proamerykańskie: Platformę zwaną Obywatelską i Prawo i Sprawiedliwość.

Ta rusofobia jest napędzana przez całą armię pracowników tzw. kultury w kraju i za granicą.

Dziwnym trafem w tym samym czasie, we wszystkich mediach ukazuje się masa rozmaitego rodzaju piosenek, haseł negatywnie oceniających Rosję, oraz na gwałt powstają audycje i filmy o roli Sowietów-Moskali w niszczeniu Polski.

[ A wcześniej  tego te same media i władze nie widziały???  — Nie raził ich na ME marsz „kibiców” rosyjskich w bolszewickich mundurkach z sierpem i młotem, ani baner wywieszony na trybunach stadionu narodowego??? itd.itd…  —  O co chodzi…?  Prowokacyjna gra na uczuciach patriotycznych Polaków, żeby się w nią dali wciągnąć i raz na zawsze zrobić porządek z „tymi polaczkami” ????? … Boże uchowaj!!!   —  przyp. emjot]

Zły agent KGB Putin jest głównym celem kpin prozachodnich gazet i telewizji.

Ameryka jest pokazywana w roli Santa Clausa, czyli św. Mikołaja rozdającego prezenty, Myszki Miki czy Coca-Coli.

Żadnych informacji o mordowaniu przez drony ludności w Pakistanie, Afganistanie, Iraku czy Libii lub Jemenie i Somalii nie ma.

Podobnie jak nie było prawie żadnych prawdziwych informacji o wojnie w Jugosławii, za to cała masa dezinformacji o Serbach.

Jest oczywiście zupełnym zbiegiem okoliczności, że syn wiceprezydenta USA, Joe Bidena, zaraz po przewrocie „demokratycznym” na Ukrainie zasiadł w radzie nadzorczej Burisma Holdings,  — największego ukraińskiego producenta gazu.

Oczywiście jest także zupełnym przypadkiem to, że w tej samej radzie siedzi były prezydent Polski —  Aleksander Kwaśniewski-Stolzman.

A co, nie mogą zarabiać? Demokracja jest przecież najważniejsza.

A będąc członkiem rady dyrektorów największego koncernu gazowego, znacznie łatwiej walczyć o demokrację.

Kwaśniewski-Stolzman

Jak pisze J.W. Dean, propaganda antyrosyjska rozprzestrzenia się po całym kraju przez odpowiednich polityków, z „naszym” ministrem spraw zagranicznych Radosławem Sikorskim na czele – tym, co to podniósł swoją pozycję poprzez światową maksymę: —  „robił loda Amerykanom za nic”.

Polska występuje w roli podobnej, do roli Turcji, we wspieraniu działań Ameryki.

Tak jak Turcja walczy z reżimem panującym w Syrii, to dodatkowo walczy z reżimem panującym na Białorusi, — całkiem niezłymi kwotami koło 100 000 000 zł —  oraz ze złym czekistą Putinem.

Jak zacytowałem pismo Ministerstwa Spraw Zagranicznych, — Polska popiera neonazistowski Prawy Sektor.

Autor podaje, jak to widać także na YouTube, że ambicje i działania prawego sektora przewyższają brutalnością nawet swoich idoli z nazistowskiego (niemieckiego)  Sonderkomando Dirlengawera.

Ironią tej sytuacji jest fakt, że Polska szkoli ludzi, którzy oddają hołd człowiekowi [Banderze], który w czasach II wojny światowej zaczął oczyszczać (mordować) Ukrainę z Polaków.

Wypada przypomnieć, że za mordy ludności cywilnej na terenach okupowanych, zgodnie z konwencjami międzynarodowymi, jest odpowiedzialna strona okupująca, —  w tym konkretnym przypadku, za mordy i działalność UPA, odpowiedzialna jest III Rzesza i jej spadkobiercy.

Przypomnieć należy, że szkolenie przyszłych upowców odbywało się w latach trzydziestych: Bandera w Gdańsku, a Mielnik w Wiedniu.

Szkolenie obejmowało: — zarządzanie tłumem, cele identyfikacji, taktyka przywództwa, — zarządzenie behawioralne w stresujących warunkach, ochrona przed gazami policji, budowa barykad i zajęcia strzeleckie i kursy snajperskie.

Kursy prowadzone w Legionowie dla „studentów” w 2013 roku, miały ten sam zakres.

Nazwisk oficerów, szkolących przyszłych neonazistów za pieniądze polskiego podatnika, na wszelki wypadek nie ujawniono.

Tzw. „polska elita” to bardzo obliczalna i cyniczna grupka destabilizująca Ukrainę i Białoruś.

Sytuacja byłaby niebezpieczna, gdyby Polska była krajem suwerennym, a nie poligonem doświadczalnym USA.

Jak podał prezes Narodowego Banku Polskiego, — a wcześniej specjalny Komisarz w Iraku, — Marek Belka, członek CFR:

„Polska jako kraj praktycznie nie istnieje”.

Minister wie, co mówi.

90% banków w Polsce jest zagranicznych i ponad 70% dużych przedsiębiorstw.  — A to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Już teraz Polacy są robotami we własnym kraju, ale poprzez odpowiednie obniżenie poziomu edukacji i wprowadzeniu grantów na uczelniach, jeszcze to do nich nie dotarło.

Wśród polityków rosyjskich istnieje przekonanie, że nie ma żadnego sensu prowadzenie rozmów z Polską, — lepiej od razu dzwonić do Waszyngtonu.

Zakres podporządkowania poszczególnych instytucji państwowych, służb specjalnych, tego, co pozostało z wojska i różnych środowisk politycznych Stanom Zjednoczonym, sprawia, że moje wcześniejsze ostrzeżenia o „okupacji USA”  — okazały się prawdziwe.

To jeszcze nie jest okupacja o charakterze wojskowym, — ale od dłuższego czasu zarządzanie mediami i decyzjami politycznymi (plus służbą zdrowia).

Wytworzony klimat polityczny sprawia, że ludzie, którzy w II Rzeczypospolitej, czy w Polsce Ludowej siedzieliby na ławie oskarżonych za zdradę stanu, nadal cieszą się nie tylko swobodą, ale uchodzą za elity.

Jak podaje J.W. Dean, — głównym celem V kolumny amerykańskiej w Polsce jest promocja amerykańskich i zachodnich wartości, propagowanie nienawiści do Rosji.

Strategia ta jest widoczna na co dzień gołym okiem.

Codziennie politycy i piewcy mediów zachęcają do dostarczania broni na Ukrainę.

Ostatnio nawet Minister Spraw Wewnętrznych pochwalił się, że za darmo nie tylko odda, ale i przewiezie sprzęt policyjny.

Nie byłoby w tym nic złego, gdyby wcześniej nie narzekano, jak mało sprzętu posiada krajowa policja i jak w związku z tym trudno walczyć z przestępstwami, mniej, lub bardziej zorganizowanymi.

Przykład z własnego doświadczenia z FRECH:  — mieliśmy 3 kradzieże, złodziei schwytano, ale policja gdańska przez 4 lata nie może przesłuchać świadków, a prokuratura gdańska opracować aktu oskarżenia.

Cały czas głoszone są ostrzeżenia o możliwości napaści Rosji na Polskę.

Nawet generałowie, którzy już dawno zatracili wiedzę o technice wojskowej (np. broni elektromagnetycznej czy antymaterii), zabierają głos w sprawach politycznych i nawołują do uzbrojenia i posłania ochotników na Ukrainę.

Ukraińscy neonaziści spełniają podobną rolę jak Al-Kaida i inne tego rodzaju organizacje islamskie.

Polska otwarcie popiera hitlerowski rząd na Ukrainie. — Polska nawet nie kwestionuje sensowności tego działania.

USA ożywia sytuację na Ukrainie kosztem głupiej i gospodarczo i politycznie zniszczonej Polski.

Autor twierdzi jednoznaczne, że — to nie USA, czy NATO, poniosą straty w czasie rzeczywistego konfliktu. — To polskie społeczeństwo będzie mięsem armatnim w tej grze.

Będzie to sytuacja podobna do 1939 roku, kiedy to pan Beck, na plecenie USA, zmienił o 180 stopni opcję i wdał się w wojnę z Niemcami, siłami polskiego społeczeństwa, — a samemu uciekł z kraju.

Nowy rodzaj wojny, który prowadzą Stany Zjednoczone, polega na walce za plecami.

Przejawia się to poprzez wsparcie finansowe wciąż drukowanego papierka, zwanego dolarem. Poprzez wykorzystywanie sojuszników i wprowadzanie destabilizacji kraju. — Widzimy to na każdym odcinku.

W przypadku Ukrainy, sojusznikami są neonaziści.

W Polsce, partie rządzące: PO i PiS.

Jak widać, jest to najbardziej skuteczna i najtańsza strategia.

Ocenę, czy „polscy politycy” są idiotami, dyletantami, czy chcą zniszczyć kraj, jak podczas II wojny światowej, pozostawia autor czytelnikom.

Podobnie wypowiadają się cytowani przez autora politycy innych krajów.

Co będzie z Polską?

„Nic nie będzie. Los państw Bałtyckich i Polski jest przesądzony. Zostaną zmiecione, NIC nie będzie.”

W 2009 roku Departament Obrony USA i Instytut Gallupa podpisały specjalne porozumienie, dotyczące badania opinii publicznej w różnych częściach świata,  — aby wykorzystać zdobytą wiedzę w kształtowaniu kampanii politycznych w tych krajach. Projekt ma na celu skuteczne obalanie rządów.

Zgodnie z założeniami „Programu 2020″, — kluczową pozycją jest tworzenie cyberprzestrzeni, za pomocą  Facebook  i  Tweeter.

Kto kształtuje opinię publiczną w Polsce?

– Wanda Rapaczyńska z CFR – były prezes Agora Publishing Polska, największy wydawca,

– Marek Belka z CFR – prezes Narodowego Banku Polskiego, zależnego od Konsorcjum Rothschilda,  posiadającego ponad 30% akcji,

– Andrzej Olechowski z CFR – agent wywiadu, założyciel PO, wiceprzewodniczący WSO.

Jim W. Dean nie wie, dlaczego Polska pełni rolę „powstańca – z przyzwyczajenia, czy z dezinformacji”.

Członkowie NATO,  którzy na swoim terenie nie mają baz NATO, są poza szarą strefą drugorzędności.

Jest jasne, że nie wszyscy członkowie NATO są sobie równi.

Pierwsza klasa to W. Brytania, Niemcy, Włochy. — Tylko te kraje będą bronione w razie ataku.

Pohukiwania aktorów polskiej sceny politycznej tyle są warte, co klaskania klakierów w teatrze. — Wojska polskie i krajów bałtyckich nie są w stanie obronić swoich krajów.

Polska praktycznie nie ma armii, — te leopardy kupione od Niemiec z 2 pociskami z lat 1970., — to dobre na defilady, ale nie do walki, podobnie jak 20 000 czynnych żołnierzy.

Reasumując, — Polska ma strukturę kraju kolonialnego:

– tylko 3 z ponad 60 banków są jeszcze polskie,

– wśród 100 największych firm, tylko około 30 jest polskich,

– firmy zagraniczne płacą o 400% mniejsze podatki, aniżeli w swoich krajach,

– emigracja – wyjechało ponad 2 000 000 ludzi,

– ponad 2 000 000 to stan bezrobocia,

– dług przekroczył 4 000 000 000 dolarów,

– 100 000 000 000 zysku wywożą ROCZNIE SPÓŁKI DO SWOICH KRAJÓW.

Widać wyraźnie, że statek „Polska” jest od dawna bez kapitana. — Stany Zjednoczone przejęły ster, w celu wywołania dochodowej wojny. — O tym pisałem w innym artykule.

Jeszcze jeden wniosek się nasuwa. —  Tak zwane „polskie służby specjalne” nie istnieją w formie ustawowej.

Od 1944 roku, kiedy to z bagnetami Dywizji Kościuszkowskiej przyszła Informacja Wojskowa, pracują one dla innych ośrodków, aniżeli krajowe.

W Polsce zajmowały się i zajmują tylko nastrojami ludków nad Wisłą. — W razie konieczności, ich pacyfikowaniem.

Tak zwane „przejęcie władzy” —  trwało od 1980 roku do 2006, — kiedy to ostatni generał szkoły moskiewskiej odszedł ze stanowiska; — to absolutnie nie znaczy, że stracił władzę.

Ten czas wystarczył do spacyfikowania kraju przez na przykład CIA.

————————–

Dr Jerzy Jaśkowski

BIBLIOGRAFIA

1. http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/214057-mjr-bauman-swieta-krowa-wy miaru-sprawiedliwosci-w-polsce-rusza-proces-tych-ktorzy-protestowali-przeciw-staliniscie

2. http://wpolityce.pl/kultura/212730-duch-mjr-baumana-wstepuje-we- wroclawskie-klony-chinskich-hunbejwinow

3. http://natemat.pl/65719,profesor-z-przeszloscia-czyli-klopoty-z-biogra fia-zygmunta-baumana

4. http://wiadomosci.onet.pl/nauka/profesor-zygmunt-bauman-odpiera-oskarzenia-o-plagiat/790k7

5. http://prawy.pl/z-kraju/3359-kim-jest-zygmunt-bauman-oto-tajny-ubecki -dokument

6. http://www.youtube.com/watch?v=_JFfL5dz8Pw

7. http://de.wikipedia.org/wiki/Burisma_Holdings

8. http://wyborcza.pl/1,75478,15957696, Kwasniewski _wsrod _dyrektorow _spolki_gazowej_zwiazanej.html

9. http://racjapolskiejlewicy.pl/kwasniewski-sztolcman-chronil-walese-lei ba-kohne-na-podstawie-list-siemiatkowskiego-powinni-kretacze-stanac-przed-trybunalem-stanu/5161

10. http://racjapolskiejlewicy.pl/kwasniewski-sztolcman-sprzedal-nas- ko szernym-bankom-czyli-swoim-i-niema-dyplomu-magistra-bo-jest-uczciwy/ 5199

11. http://davidicke.pl/forum/zdzislaw-kwasniewski-izaak-stolzman-t11405 .html

12. http://pl.wikipedia.org/wiki/Oskar_Dirlewang

13. http://pl.wikipedia.org/wiki/Council_on_Foreign_Relations

14. http://www.wprost.pl/ar/469369/Armia-aktualizuje-dane-o-wlascicie lach-duzych-aut-Moga-zostac-przejete/

15. http://www.wprost.pl/ar/469306/Waszczykowski-Stajemy-sie-przedmu rzem-Niech-NATO-finansuje-polska-armie/

———————————-
Za; WolneMedia.net – 18.09.2014
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii AGENTURA, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, Bieda, Emigracja, FINANSJERA ŚWIATOWA, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, III Wojna Światowa?, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, PRL, UB-NKWD, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.