Muzułmanin rzucił Krzyż pod nogi Polaka

Jak zwykły śmieć został potraktowany, w brytyjskiej myjni samochodowej, krzyż. Pracujący w niej muzułmanin zerwał go ze ściany i rzucił pod nogi Polaka. Zajście zostało nagrane.

O sprawie poinformował portal narodowcy.net pracujący na Wyspach Polak. On jak i muzułmanie byli pracownikami myjni.

„Dopiero niedługo przed moim odejściem, gdy przeciągał kable razem ze swoim kolegą , ostentacyjnie bez słowa zerwał krzyż i rzucił pod nogi moje i drugiego Polaka. Wiem, że miał prawo [sic!!! – emjot]  go zdjąć, zwrócić uwagę, ale zrobił to tak jak widać na filmie, obrażając nasze uczucia religijne!

Zauważyłem od razu, że rzucił Krzyżem ale dotarło to do mnie dopiero po kilku sekundach bo po prostu nie mogłem uwierzyć, że naprawdę to zrobił.

Podniosłem Krzyż, wściekły zapytałem go co robi, przecież dla nas to symbol religijny, ale nawet nie zareagował (…)

O zajściu poinformowałem korporację, w odpowiedzi dowiedziałem się, że ze względu na ich umowę i relacje z operatorem myjni nie są oni zobowiązani do wyciągani konsekwencji w sprawie rasizmu, zastraszania i wykorzystywania pracowników i powinienem skontaktować się z prawnikiem i załatwić to we własnym zakresie.

Po prostu korporacja umywa ręce i konsekwencji od operatora nie wyciąga.”

 – relacjonuje naoczny świadek zdarzenia.

Ponadto przyznaje on, że poprawność polityczna w Wielkiej Brytanii sięga zenitu.

 „(…) reakcja byłaby dopiero gdybym to np. ja rzucił koran. Zostałbym wtedy potępiony, prawdopodobnie nawet z miejsca pobity, a całą sprawę nagłośniono by w mediach”. 

Jego zdaniem przez poprawność polityczną ludzie na emigracji w Wielkiej Brytanii boją się zareagować, gdyż mogą zostać potem oskarżeni o rasizm.

Tymczasem muzułmanie rosną w siłę, celowo i systematycznie wykorzystują swoją uprzywilejowaną pozycję.

„Każdy niewierny może być wykorzystany, okradziony, poniżony – nieliczni się przeciwstawią, bardzo nieliczni” 

– napisał pracujący na wyspach Polak.

Całe zajście zostało zarejestrowane:

——————————

Ab/narodowcy.net
11.02.2014, 16:06
Za; http://www.fronda.pl/a/muzulmanin-rzucil-krzyz-pod-nogi-polaka,34396.html
Ten wpis został opublikowany w kategorii FILMY - MUZYKA, HISTORIA WSPÓLCZESNA, ISLAM, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, TOTALITARYZM, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, Wlk. Brytania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.