Wschodząca gwiazda izraelskiej polityki nawołuje do ludobójstwa Palestyńczyków

Jedna z najbardziej popularnych izraelskich polityków ogłosiła wrogiem cały naród palestyński na Facebooku, w dzień przed tym kiedy 6 izraelskich nastolatków rzekomo zamęczyło palestyńskiego chłopaka paląc go żywcem.

aCo więcej, natychmiast po jej wpisie dostała tysiące lajków od podobnie myślących żydowskich ekstremistów z całego świata.

Członka Knessetu – Ayelet Shaked B’shava ostatnio uznała za kobietę roku za jej działalność na rzecz syjonizmu, a w ubiegłym roku badanie opinii publicznej przeprowadzone przez kanał Knessetu wybrało ją na wybitnego członka parlamentu.

Shaked jest znaczącą postacią w partii Habeyit Hayehudi (Żydowska Ojczyzna), wchodzącej w skład izraelskiej koalicji rządzącej. Zasłynęła wołaniem o uwolnienie zdradzieckiego żydowsko-amerykańskiego szpiega Jonathana Pollarda i o deportację z Izraela wszystkich afrykańskich uchodźców.

Ludobójczy charakter wpisu ujawniła jej deklaracja, że

„cały naród palestyński jest wrogiem” i wołanie do jego zniszczenia, „łącznie z osobami starszymi i kobietami, miastami i wioskami, domami mieszkalnymi i infrastrukturą”. Według niej palestyńskie matki rodzą „małe żmije”.

Poniżej treść tego wpisu (odwołuje się do lidera ruchu osadników o nazwisku Uri Elitzur, który był doradcą i autorem przemówień Netanyahu).

Jest to artykuł nieżyjącego Uri Elitzura, napisany 12 lat temu i nigdy nie opublikowany. Jest tak samo aktualny teraz jak wtedy.

Naród palestyński wypowiedział nam wojnę, i na nią musimy odpowiedzieć wojną. Nie operacją, nie powolną, nie małej intensywności, nie kontrolowaną eskalacją, nie zniszczeniem infrastruktury terroru, nie pojedynczymi celami.

To nie jest wojna z terrorem, nie wojna z ekstremistami, nawet nie wojna z władzą palestyńską. . . Jest to wojna między dwu narodami. Kto jest wrogiem? Naród palestyński.

Co jest tak przerażające w zrozumieniu tego, że wrogiem jest cały naród palestyński? . . .

Moralność wojenna (tak, istnieje coś takiego) polega na założeniu, że są wojny na tym świecie, i że wojna nie jest sytuacją normalną, i że w wojnach wrogiem jest zwykle cały naród, łącznie z osobami starszymi i kobietami, jego miastami i wioskami, jego domami i infrastrukturą.

I moralność wojenna wie iż niemożliwe jest nie krzywdzenie cywilów wroga.

Oni wszyscy są kombatantami wroga, a ich krew będzie na głowach ich wszystkich.

To odnosi się również do matek męczenników, które wysyłają ich z kwiatami i pocałunkami do piekła. One powinny iść za swoimi synami, nic nie będzie bardziej sprawiedliwe.

One powinny iść tak jak ich domy w których wychowywały te żmije. W przeciwnym wypadku w nich wychowa się więcej małych żmij.

Gdyby polityk z innego kraju wpisał takie ludobójcze opinie, na pewno słuchalibyśmy o tym dzień i noc w mediach, wzywających do natychmiastowej rezygnacji.

Ale w tym przypadku polityk jest członkiem izraelskiej koalicji rządzącej i wyrażała poglądy żydowskich rasistów (udowodniły to lajki itp.), więc nie dowiemy się o tym z naszych syjo-mediów.

Dr. Patrick Slattery

Źródło: http://davidduke.com/rising-star-israeli-politics-call-genocide-pa- lestinians/

Tłum. Ola Gordon

P.S. Suplement: Kilka zdjęć z bombardowania Strefy Gazy z dnia 08-09 lipca 2014 r. [Zobacz galerię zdjęć żydowskich okrucieństw  – na stronie źródłowej tutaj]

Za: Wolna Polska (Lipiec 10, 2014)
Za; http://www.bibula.com/?p=75503 – 2014-07-10
Ten wpis został opublikowany w kategorii CYTATY, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, PALESTYNA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, TOTALITARYZM, ŁAMANIE PRAWA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.