Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów”?

„Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość – Premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. – na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.

nr3_tusk-i-nataniachu-23_02_2011-jerozolima_opis_jozefbizon.files.wordpress.comW tym samym czasie biegły [i biegną] dwa przeciwstawne sobie procesy.
.
– Pierwszy – rozpoczęty Układem Europejskim z dnia 16 grudnia 1991 r. – dla którego wprowadzenia w życie zorganizowano kanciasty stół – zwany dla niepoznaki ‘okrągłym stołem’.

Później w czerwcu 1992 r. użyto karty lustracyjnej dla rozgonienia w Sejmie powstałej opozycji w stosunku do tego Układu Europejskiego. Przy tej okazji wykreowano mity tzw. ‘nocnej zmiany’, którymi karmiono Polaków dla zbudowania obecnego układu politycznego, zbudowania całych mechanizmów zniewalających Naród Polski i w konsekwencji osiągnięcia tragicznego obecnie stanu państwa polskiego. 

Niepomierne zasługi na tym polu ma obecne PiS oraz PO, a i nie gorsze SLD oraz PSL.

gal5_16_24_izrael_12_09_2006_kaczynski_opis_jozefbizon.files.wordpress.com. „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni” –  Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

—————————————–

– Drugi – odbudowy na najwyższym poziomie prawdziwego życia żydowskiego w Polsce, jeśli nie w tym, to na pewno już w następnym pokoleniu [za rabinem Sacha Pecaric].

Temu procesowi od samego początku wiernie służył i służy PiS [Prawo i Sprawiedliwość] wraz z PO [Platformą Obywatelską]. Służył też Lech Kaczyński wraz ze swoimi współpracownikami.

Pod te procesy dostosowywano też i inne partie pod względem personalnym.

nr4_2008_chanuka_nozyki_opis-f850_jozefbizon.files.wordpress.comPod te procesy układane były i są listy kandydatów do tzw. wyborów – poczynając od liczących się większych miast [ale i miasteczek], aż po Prezydenta RP.

Temu drugiemu procesowi sprzyjał i sprzyja prowadzony proces pierwszy.
.
Zasadniczo są już gotowe wszystkie elementy do masowego osadnictwa Żydów w Polsce.

Wgląd w archiwa IPN stronie izraelskiej zapewnił prezydent Lech Kaczyński już we wrześniu 2006 roku.

Pozostało jedynie do dopracowanie pole przyzwolenia społecznego Polaków na masowe osadnictwo w Polsce Żydów.

W każdym bądź razie ten proces osadnictwa Żydów w Polsce będzie kontynuowany.

——————————————
.
Więcej – bardzo obszernie i solidnie udokumentowane na:
http://jozefbizon.wordpress.com
http://jozefbizon.wordpress.com/kor-batory-inni
http://jozefbizon.wordpress.com/kolekcja_zdjec-2

http://jozefbizon.wordpress.com/wpisy-blog
http://jozefbizon.wordpress.com/opracowania-matrix-ue-2002
.
Boguchwała, A.D. 14 września 2011 r. – mgr inż. Józef Bizoń

 22 Październik 2011
Za; http://jozefbizon.wordpress.com/2011/10/22/buduja-na-polskiej-ziemi-
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, FOOTO RELACJE - Z DJ Ę C I A, III RP, IPN, JUDAIZACJA POLSKI, OKRĄGŁY STÓŁ, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, PSL, SLD. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.