Następny atak terrorystyczny będzie „znacznie bardziej śmiertelny” niż 9/11 – Dick Cheney

Były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Dick Cheney powiedział, że następny atak terrorystyczny w Stanach Zjednoczonych będzie „znacznie bardziej śmiertelny” od ataków 11 września 2001 dodając, że zagrożenie może przyjść z wykorzystaniem ładunku jądrowego.

9/11 false flag - zagrożenia

Ludzie w pyle po zawaleniu dwóch wież WTC – 11 września 2001

Cheney wyraził swoje uwagi we wtorek w wywiadzie dla stacji Salem Radio Network.

Cheney, który był wiceprezydentem w latach 2001-2009 za prezydentury George’a W. Busha, powiedział, że jest przekonany, iż dojdzie do kolejnego dużego ataku terrorystycznego na Stany Zjednoczone jeszcze przed końcem tej dekady.

Myślę,  że  dojdzie  do  kolejnego  ataku. I następnym razem może on być znacznie bardziej śmiertelny niż ostatni

Cheney wyraził swoje uwagi prezenterowi radiowemu Hugh Hewitt, dodając…

Można sobie wyobrazić co by się stało, gdyby ktoś mógł przemycić ładu- nek  nuklearny  a  następnie  umieścić  go  w samochodzie dostawczym i jechać z nim w dół obwodnicą Waszyngtonu

Wielu obserwatorów uważa, że 9/11 było niczym innym jak operacją false-flag i że niektóre struktury administracji Stanów Zjednoczonych brały udział w zorganizowaniu tego ataku w celu odwrócenia spadkowej tendencji amerykańskiej gospodarki i ratowania syjonistycznego reżimu.

W wywiadzie udzielnym w kwietniu tego roku dla PressTV, amerykański naukowiec akademicki dr Kevin Barret powiedział, że agencje wywiadowcze USA, Izraela i Arabii Saudyjskiej odegrały bardzo ważną rolę w planowaniu i koordynowaniu ataków z 11 września.

Dodał, że w 9/11 nie było żadnych spektakularnych porwań samolotów, ale był to atak wojskowy.

W rzeczywistości nie było żadnych porwań samolotów podczas 9/11. To były  symulowane  porwania i autentyczna wojskowa, w pełni zorgani- zowana akcja zbrojna.

Gordon Duff, naczelny redaktor Veterans Today skomentował kilka swoich wcześniejszych artykułów i wywiadów.

W jednym ze swoich artykułów Duff napisał, że izraelski Mosad współpracował z administracją Busha w zaplanowaniu i wdrożeniu w życie niezwykle okrutnego ataku 9/11.

———————————-

tł. ls
http://www.presstv.ir/detail/2014/06/25/368517/the-nuclear-911-coming-cheney-says/
Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nastepny-atak-terrorystyczny-bedzie-znacznie-smiertelny-niz-911-dick-cheney-2014-06 / Czerwiec 25, 2014
Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, Psychomanipulacja, USA, Wojna informacyjna - dezinformacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.