Infiltracja żydomasońska w Kościele rzymskim – KS. CURZIO NITOGLIA

sede vacante

masoneria_1Wstęp

Z poprzedniego numeru [„Sodalitium”] dowiedzie- liśmy się  w  jaki sposób religia judaistyczna wystę-powała przeciwko Jezusowi Chrystusowi, Jego Apostołom i Kościołowi, próbując wprowadzić „piątą kolumnę” do serca Kościoła, ażeby w ten sposób móc go zniszczyć od wewnątrz (1).

W niniejszym artykule spróbuję zwrócić uwagę czytelnika na serię obiektywnych, jednoznacznych wydarzeń, które ukazują infiltrację antykościoła w Mistycznym Ciele Chrystusa.

W jaki sposób stało się to możliwe – odpowiedź na to pytanie jest  tajemnicą niemożliwą do zgłębienia. Jest to tajemnica przyzwalającej woli Boga wobec zła moralnego, które nie jest chciane, lecz jedynie dopuszczone w celu uzys- kania jeszcze większego dobra.

Przyczyny  infiltracji  żydomasońskiej  w  Kościele przekraczają nasze ograni- czone możliwości intelektualne,  jednakże  z  pewnością  nie  byłoby  rozsądne przymykanie oczu na fakty, które ją zapoczątkowały, a która wraz  z Soborem Watykańskim II doszła aż do  samego  szczytu,  do  Stolicy Piotrowej.  Zresztą już Paweł VI mówił o „samozagładzie Kościoła” i…

View original post 7 930 słów więcej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.