Żakowski już się nie cacka. O przeciwnikach bluźnierstwa mówi per „bandyci”

Żakowski już się nie cacka. O przeciwnikach bluźnierstwa mówi per „bandyci”  Jacek  Żakowski, któremu w ogóle nie przeszkadza,  że  minister spraw wew- nętrznych łamie Konstytucję  jest obu- rzony, że ten ostatni nie spacyfikował katolików. A przecież mógł.

Publicysta  „Polityki”  nie  cofa się też przed  ostrą  stygmatyzacją katolików, którym  nie odpowiada bluźnierstwo i którzy  nie zgadzają się na jego propa- gowanie.

Takich ludzi określa on mianem „bandytów”.

– Sytuacja wokół Golgota Picnic całkowicie  potwierdza tezę, że państwo polskie to dwa miękkie amortyzatory oraz kamieni kupa – stwierdził Ża- kowski w Poranku Radia TOK FM.

– Fakt, że policja przestrzega artystów przed bandytami, zamiast ich chronić, świadczy o tym, że minister spraw wewnętrznych nie jest na swoim miejscu – zaznaczył publicysta.

– Panie ministrze, jeżeli jestem w stanie panu wybaczyć wszystkie rozmo wy  podsłuchane  nielegalnie  w różnych  warszawskich restauracjach, z całą pewnością nie jestem w stanie wybaczyć tej indolencji, zgody na to, by bandyci terroryzowali twórców i konsumentów kultury.

Tak być z państwem prawa nie może. Jeśli nie zrobi pan czegoś z szefem policji  w  Poznaniu,  który  okazał  się  niekompetentnym  tchórzem, nie zapewniając  poczucia  bezpieczeństwa artystom, widzom, uczestnikom festiwalu,  stracę  do  pana szacunek.  To jest poważna sprawa i zawiódł pan

– grzmiał Żakowski.

TPT/Tokfm.pl
Fot. Wikipedia
Za; ttp://www.fronda.pl/a/zakowski-juz-sie-nie-cacka-o-przeciwnikach-bluznierstwa-mowi-per-bandyci,38865.html/  26.06.2014, 8:40
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, POlska w likwidacji, PROTESTY, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, ŁAMANIE PRAWA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.