Świat wg lucyfera – Ukryta władza NWO

Istnieją dwa sposoby sprawowania władzy wiecznej i absolutnej. Pierwszy, gdy rządzisz z ukrycia. Drugi, jawny, gdy rządzisz jako „bóg”.

Ukryta władza NWO

Jeśli jesteś tyranem i uciskasz swoich poddanych najlepszym sposobem sprawowania władzy jest władza tajna. Lud takiej władzy nigdy nie obali, ponieważ w takim systemie nikt nie wie, kto faktycznie rządzi.

Jeśli dodatkowo ustanowisz fasadową władzę, która w oczach poddanych będzie najwyższą władzą, cały gniew i sprzeciw ludu, który powstanie w wyniku twojej tyranii, będzie skupiony na tej fasadowej władzy podległej tobie.

Wtedy tworzysz opozycję wobec fasadowego rządu, która, głosząc hasła uciskanego ludu, zostanie wyniesiona w przyszłości przez ten lud do władzy.

Jest to istota demokracji. Jest to władza ludu z wyborami co kilka lat. Im bardziej niesprawiedliwe i tyrańskie rządy tym częściej następuje wymiana marionetek na inne marionetki. Wybory co 4 lata.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.