Pedofilia w Kościele a Państwo Podziemne. (r1)

index win

Oskarżenia Kościoła Świętego o pedofilię i inne nadużycia, są całkowicie poz- bawione sensu, bo Kościół Święty jest instytucją Boską, a nie ziemską. Ci, któ- rzy  tak głośno krzyczą przeciw  „grzechom Kościoła” i domagają się „zadość- uczynienia oraz reform”, w  ogóle  nie  rozróżniają  między instytucją a osobą fizyczną.  Lub  też  znają  tę różnicę, ale atakując Kościół liczą na głupotę jego wiernych, którzy  mieliby przyjąć takie niewłaściwe podejście do sprawy. 

Dodatkowo – podkreślmy  – Kościół jest „Mistycznym Ciałem Chrystusa” , htt- p://gazetawarszawska.com/2013/11/13/mystici-corporis-christi/ , jest to na- uczanie Papieża Piusa XII, które zobowiązuje wszystkich polemistów czy oso- by  duchowne, a co często zapominają biskupi, chociaż ci może robią to z pre- medytacją.

Pedofilia  jest  powszechnym zjawiskiem kulturowo – duchowym żydowskim i protestanckim (protestanci to biali żydzi), a nie katolickim!

Ataki  żydowskich  oskarżeń   kleru  katolickiego o  pedofilię są niczym innym jak  projekcją  własnej mentalności żydowskiej na innych, projekcją uczynków własnych żydów i protestantów, którzy będąc środowiskiem organicznie pedo filskim oskarżają o podobne rzeczy katolików, a to na zasadzie: „..dla brudne go, wszystko inne też jest brudne..”.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii AGENTURA, APELE - KOMUNIKATY, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, Franciszek, HISTORIA POLSKI, III RP, Jan Paweł II, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ KATOLICKI W POLSCE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, PROTESTY, Roszczenia wobec Polski, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.