Rytualna wojna na Ukrainie. Rozpoczął się szturm Ługańska

Ритуальная война на Украине

 3 czerwca, 2014

ukra134rr

Rankiem  2 czerwca  oddziały  ochotników  z  Ługańska  zaatakowały  oddział straży granicznej w osiedlu Mirnyj, na przedmieściu Ługańska dokąd, według ich  świadectw,  zamiast  żołnierzy  służby zasadniczej  zostały  wprowadzone oddziały Gwardii Narodowej.

Informowano  o  kilku  zabitych  i  po około piętnastu rannych z obu stron. Po obiedzie punkt straży granicznej  został zdobyty,  ponad  100 ukraińskich żoł- nierzy straży granicznej poddało się ochotnikom. Natomiast obsługa prasowa Państwowej Służby Granicznej  poinformowała, że po krótkotrwałym zaciszu, strzelanina  w  okolicy ługańskiego oddziału straży granicznej znów się wzno- wiła.

Przed wieczorem tego samego dnia ukraiński samolot bojowy dokonał rakieto wego uderzenia na centrum Ługańska.

Rakiety  trafiły  w  skwer,  plac  przed  budynkiem i w sam budynek Ługańskiej Administracji  Państwowej,  przejęty  przez  powstańców.  Według   informacji mediów ługańskich zginęła Archipowa, Minister Zdrowia Ługańskiej Republi- ki Ludowej. Dzień wcześniej miała urodziny.

Są inni zabici (co najmniej 5 osób, głównie kobiety) i wielu rannych. Wszyscy, którzy ucierpieli – mieszkańcy miasta i osoby państwowe,  to jest pilot samo- lotu i ci, którzy wydali mu rozkaz, są przestępcami wojennymi.

Ukraińscy urzędnicy natychmiast ogłosili,  „że terroryści wysadzili się sami” z  powodu nieostrożnego obchodzenia się z bronią i materiałami wybuchowy- mi.  Ale  jest  video  zarówno  samego samolotu  jak i ataku rakietowego. Nowe niewinne ofiary, nowy akt eskalacji nienawiści…

Jeżeli po tym ktoś powie, że władze w Kijowie nie porozumiały się z Putinem i że  nie  prowadzą  świadomie  tej rzezi, celowo skierowanej przeciwko Słowia- nom, ten po prostu jest ślepy.

Dopóki trwa długa wojna w Noworosji, władze kijowskie mogą z powodzeniem odwracać  uwagę  swojej ludności od ruiny gospodarczej i bezrobocia we włas- nym kraju.

Ukraińcy będą popierać oligarchę Poroszenkę, który był najlepszym przyjacie lem i sponsorem Janukowycza.

Zwolennicy Putina również mogą być spokojni o swoją władzę, dopóki elemen ty  aktywne  w  Rosji pomagają Donbasowi.

Nadworne media  i  głupcy  aktywnie modelują przestępcy Wowie (zdrobniale od Wołodia – od tłum.) obraz obrońcy Rosjan i męża stanu.

I jednym i drugim oraz światowym elitom zakulisowym, które stoją za reżima mi  zarówno  w Federacji Rosyjskiej  jak i na Ukrainie, jest korzystnie, żeby jak najwięcej  zakładów  pracy  i  budynków  w  tym  uprzemysłowionym   regionie Ukrainy zostało zburzonych,  żeby jak najwięcej Słowian zostało zabitych, że- by jak najwięcej Rosjan i Ukraińców zaczęło nienawidzić siebie.

I krok po kroku realizują oni swój satanistyczny zamiar.

Rzeź rytualna, niestety, trwa.

————————————————-

Tłumaczył Janusz Sielicki
3.6.2014
http://ronsslav.com/14930/

—————————————————

Więcej zdjęć i informacji o wydarzeniach  dnia 3.6.2014 – poniższy link.

Chronologia wydarzeń wojennych na Ukrainie w dniu 3 czerwca 2014 r.

Хронология военных событий в Украине за 3 июня 2014

Ukraina ogłosiła o rozpoczęciu na wielką skalę operacji wojskowej w Ługań- sku –  Украина  заявила о  начале полномасштабной силовой операции в Луганске

http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/1263-hronologiya-voennyh-sobytiy-v-ukraine-za-3-iyunya-2014.html

3.06.2014r. 12:30

[…]

Sławiańsk

Minister Spraw Wewnętrznych  ogłosił  rozpoczęcie  ataku  na Sławiańsk.  Ar- mia ukraińska szturmuje Sławiańsk, kolumna techniki wojskowej usiłuje prze drzeć się do centrum miasta, aby mieć nad nim kontrolę. Osiedle Siemionow- ka pod silnym ostrzałem…

„Rano, około 5.00,  armia  ukraińska  dokonała ostrzału artyleryjskiego Sławiańska. Potem rozpoczęła się walka od razu na kilku posterunkach przed miastem” – poinformował przedstawiciel sztabu.

W niebie nad miastem pojawiło się lotnictwo.  Według  słów Arsena Awakowa obecnie trwa intensywny ostrzał z obu stron.  Ochotnicy pospolitego ruszenia podbili kilka ukraińskich BTR-ów (transporterów opancerzonych).

Kramatorsk

W  Kramatorsku  trwa  zaciekła  walka,  słychać  wybuchy  w  pobliżu  lotniska – 3.06.2014

Siewierodonieck

03.06.14 г.:  Siewierodonieck. Wyraźnie słychać wybuchy. Wybuchy szły fala- mi, wpierw z oddali, potem bliżej i bliżej.  W jednej serii było około  4-5 wybu- chów, potem przerwa 2 minuty i znów.  Początek 4:06, koniec – ok. 4:50.

Jasnogorka

Poważne potyczki wojsk odbyły się w Jasnogorce.

———————————————-

Tłumaczył Janusz Sielicki
3.6.2014 r.
Za; http://gazetawarszawska.com/2014/06/03/rytualna-wojna-na-ukrainie/
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, PROTESTY, REWOLUCJE, Ukraina. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.