Syn wiceprezydenta USA w zarządzie Burisma Holdings/Ukraina

czyli największego producenta gazu na Ukrainie. Przypadek?

Tę  wiadomość  podał  RT,  a więc  za amerykańską prasą, jakby  jakiś  rusofob miał wątpliwości co do wiarygodności :artykuł: Son of US VP Joe Biden appo- inted to board of major Ukrainian gas company;  May 13, 2014;  Edited time: May 15, 2014 06:01 http://rt.com/business/158660-biden-son-ukraine-com pany/– Fragm. tłum emjot; POLECAM KOMENTARZE!

biden-son-ukraine-company-.siHunter Biden (Foto/burisma.com)

Hunter Biden, syn wiceprezydenta USA Joe Bidena, dołącza do rady  dyrekto- rów Burisma Holdings,  największego  prywatnego  ukraińskiego  producenta gazu. Grupa ma perspektywy we wschodniej Ukrainie,  zagrożonej  wojną  do- mową w wyniku zamachu stanu w Kijowie. (sic!!!)

Biden będzie doradzać w

„przejrzystości, ładzie korporacyjnym, odpowiedzialności, międzynaro- dowej  ekspansji  i  innych  priorytetach”  oraz „wkładzie w gospodarkę z korzyścią dla mieszkańców Ukrainy.”

Przyłączając Kompanię Bursima stwierdził, że jest jak

za dawnych czasów firmy Exxon”.

Kampania doradcza Joe Bidena od 2004 roku finansuje Devon Archer, partne ra  biznesowego  Huntera Bidena.

BnhIg5CCIAE1sjA 2

——————————-

Navstéva: Zobacz więcej Syn VP USA Joe Bidena Hunter Biden dyrektorem największej firmy gazowej # Ukrainy na: investmentwatchblog.com/joe-bi dens-son-appointed-director-of-ukraines-largest-gas-company/ …

KOMENTARZE:

JimmyB 15.05.2014 10:59

Wierzę, że to co widzimy jest dowodem  na  rozpoczęte rozstrzygające starcie. Najwyraźniej administracja Obamy i członkowie Departamentu, jak dwie stro ny tej samej chciwej monety, są w ostatnim czasie w sprzeczności na Ukrainie

Pierwotną  „całą męką”  operacji Departamentu  było  skierowanie przepływu pieniędzy do  kieszeni  Nulandmąż & i inni – za jej pośrednictwem.

Podczas,  gdy  planem  Obamy  była  kontynuacja ekspansji  NATO rozpoczęta przez tatę Busha.  Teraz  syn  Bidena  podjął się tego zadanie na nowo i założę się,  że  Kerry  i  Nuland są wściekli.  Będziemy widzieć, jak szczury wzajemnie się pożerają.

Peter chamberlin 15.05.2014 10:31

Na podstawie kontraktu w Krymie [dot. wydobycia gazu łupkowego], syn Bide na  podporządkowuje  prawu  cypryjskiemu  ukraiński „Fracking”  i  Zagłębie Dniepro-Donieckie.

Marianus Romanus 15.05.2014 05:21

Niewiarygodne! Zachód jest coraz  głupszy i głupszy!

To nie tylko kwestia głupoty, ale również rozpaczy. Zachodnie  elity  (prowa- dzone przez banksterów) są teraz w stanie kontrolowanej paniki.

Plan integracji Ukrainy z NATO, tak aby NATO nie kończyło się na granicach Rosji,  a  następnie rozszerzyło się o objęcie Rosji,  tak, że banksterzy mogliby grabić Syberię i rejon Morza Kaspijskiego  i tym samym uratować się,  nie wy- szedł.

Teraz banksterzy zabijają się nawzajem, a ich pachołkom (politykom),  jak zwykle nie pozostaje nic innego do roboty, jak tylko posłuszeństwo.

—————————————-

KOMENTARZ emjot

„Kompania  została  zarejestrowana  na  Cyprze  w  roku 2002,  głównym udziałowcem był wówczas były minister ekologii Ukrainy, zastępca seke retarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego  i  Obrony  za kadencji  Janu- kowycza Mykoła Złoczewskyj.

Obecnie kompania zajmuje się poszukiwaniem  złóż w basenach Dniepro- wsko -Donieckim, Karpackim i Azowsko-Kubańskim”.

A więc podatki firmy dla Ukrainy 0 % a – o dobrodziejstwach firmy Exxon miał już możliwość przekonać się cały świat…

Będzie jak w Polsce, albo w Turcji – tania siła robocza – dają!!! pracę … za darmo – po prostu nie płacą

Zob. Syn wiceprezydenta USA pracownikiem ukraińskiej kompanii  naf- towej

Ten wpis został opublikowany w kategorii GLOBALIZM, NATO, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, UNIA EUROPEJSKA, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.