Projekt „Judeopolonia” nabiera rozpędu! – Żydzi masowo przygotowują się do „skoku na Polskę”.

PaszportWiele osób na hasło – Judeopolonia, puka się w czoło i zbywa ten temat szufladkując go w tzw. „teoriach spiskowych”, natomiast  ja od kilku lat z uporem maniaka powtarzam, że to nie plotka ale suche fakty z którymi nie można dyskutować.

Jak  zwykle  przywołując  słowo  Judeopolonia,  polecam  książkę  pod tym sa- mym tytułem.

Świadczy  to  tylko  o  jednym  –  grunt  pod masowy exodus  żydów na ziemie polskie  jest  już  dawno  przygotowany,  a  wydawanie  paszportów wszystkim, bez sprawdzania przeszłości  jest ostatnim klockiem tej układanki.

Gdy  Polacy  są  zmuszani  do szukania pracy za granicą, jednocześnie wpusz- cza się  „nowych obywateli”  jak ma to miejsce w przypadku Krymskich ucho- dźców  i  izraelskich emigrantów.

„Od 1 maja 2004 do końca stycznia 2014 r. Polska wydała Żydom 12 670 polskich paszportów . Jednak w kolejkach do polskiego konsulatu w Tel Awiwie zaledwie jedna na 20 osób mówi w języku polskim.

Polacy  wyrzuceni  z  kraju  przez  sowieckich  komunistów,  zesłani  na pewną śmierć i tułaczkę, do dziś nie mogą wrócić do Polski i nikt z rządu nie chce im w tym pomóc, ale  żydostwo  usraelskie  ma prawo wjazdu nawet bez ponosze- nia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Wystarczy,  że udadzą się  do  konsulatu polskiego,  a  tam są obsługiwani bez szemrania. Ilu  agentów  MOSAD-u  przedostanie  się  w  ten  sposób  na   teren naszego kraju? Nikogo to nie obchodzi, bo agenci wydają paszporty.

To jest wroga działalność i ktoś powinien za to odpowiedzieć.

Na  potwierdzenie  tych  faktów  przytoczę wydarzenie nagłaśniane przez Pol- skie portale.

To jest tylko kilka nagłówków świadczących o zmasowanym zapotrzebowaniu na „bycie Polakiem”.

—————————-

JP

P.S. Polecam artykuł „Polski paszport od rĘki … dla Żydów”

Od 1 maja 2004 do końca stycznia 2014 r. Polska wydała Żydom 12 670 polskich paszportów [jest to oficjalna wersja, a tak naprawdę to nikt nie ile wydano – admin]. Jednak w kolejkach do polskiego konsulatu w Tel Awiwie zaledwie jedna na 20 osób mówi w języku polskim.

Internetowy tygodnik idei „Nowa Konfederacja” w artykule „Paszport znaleziony w Tel Awiwie” autorstwa Gabriela Kayzera, zwraca uwagę na

Posted on 23 marca 2014 14:13
Za; http://niezaleznemediapodlasia.pl/projekt-judeopolonia-nabiera-rozpedu/#more-6164
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, Bieda, Emigracja, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, POLSKA, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, ŁAMANIE PRAWA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.