Plucie na Polskę bezkarne! – efekt pobłażania tzw. „mniejszościom”

Od  dłuższego  czasu  mamy  do czynienia z lewacką kampanią na rzecz  „zde- montowania” polskiej historii, z ośmieszaniem i oczernianiem polskich boha terów. Poza kilkoma tekstami czy wypowiedziami potępiającymi takie działa nia, w  rzeczywistości antypolska sitwa jest bezkarna. A  bezkarność  rozzuch- wala.

Sagi Narkis - Profanacja Pomnik upamiętnia bohaterów zamordowanych w czasie Powstania Warszawskiego_parezja.plTen bydlak na zdjęciu, udający oddawanie moczu na Pomnik Polskich Bohaterów to Sagi Narkis, „projektant” mody, „aktor” i lewicowy działacz.

Pomnik upamiętnia Bohaterów zamordowanych w czasie Powstania Warszawskiego przez Niemców.

Widoczny na pierwszym planie „mężczyzna” postanowił „zabawić się” i pochwalić się znajomym swoim nieuleczalnym kretynizmem.

Internauci  szybko doszli, kim jest w rzeczywistości Sagi i zamierzają skierować sprawę do prokuratury. Lewacki działacz odważ ny  był  przez  chwilę, ponieważ  wkrótce po zamieszczeniu  zdjęcia, usunął je. Jednak  w  internecie  nic nie  ginie, nie  zginęło  więc  i zdjęcie. Publikujcie  je gdzie się da, tak  by  każdy  znał twarze zdrajców i anty Polaków.

Jestem ciekaw, czy teraz czasem Narkis nie zostanie wykreowany nowym „bo- haterem”  lewackich salonów.  Już   sobie   wyobrażam,  wystawy,  happeningi, debaty, dyskusje i wszystko to dotowane przez Państwo i UE.

Nie łudzę się, że Prokuratura coś w tej kwestii zrobi.

Już widziałem bowiem opinie, że  na  tym  zdjęciu widać „pozycję do oddania moczu” a  nie  „oddanie  moczu”  więc  nie ma  jasnych  przesłanek,  że było to znieważenie pomnika, za które kodeks karny przewiduje surowe kary.

Liczę jednak, że presja społeczna zrobi swoje i wina nie pozostanie bez kary.

Autor Michał Górski

Za; http://parezja.pl/efektach-poblazania-pluciu-na-polske/

KOMENTARZ emjot

Nie będzie żadnej presji społecznej!  – Dopóki  nie  powstanie  Podziemne Państwo Polskie  –  ci łajdacy nie będą się bać.  Za taką zdradę  i ubliżanie Narodowi  Polskiemu  w  czasie  II  wojny światowej  dostawało się kulę w łeb!!! 

– Nie czarujmy się – mamy wojnę – wojnę wymierzoną Narodowi Polskie mu –  kulturze, historii i religii – przez odwiecznych wrogów Polski i Po- laków.

Przykład – choćby dzisiejszy marsz „ateistów” z czołowym „ateistą” żydowskim Hartmanem… – jaki Hartman tacy i ci „ateiści”….

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PO, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.