Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.

Harold Wallace Rosenthal  –  asystent administracyjny senatora  Jakuba K. Javitsa z Nowego Yorku  – zabity w  sierpniu  roku 1976 w wieku 29 lat, w rzekomej próbie porwania samolotu izraelskiego w Stambule w Turcji.

“Większość Żydów nie lubi tego wspominać, ale naszym Bogiem jest Lucyfer.”

O żydowskim panowaniu w świecie i przechwyceniu chrześcijaństwa
Ukryta Tyrania

 “krew mas będzie płynęła, kiedy my doczekamy naszego dnia światowego zwycięstwa” – Rosenthal

Ta książeczka zawiera tekst rewelacyjnego i wręcz wstrząsającego wywiadu ja kiego udzielił Żyd imieniem Harold Rosenthal patriocie Walterowi White’owi Juniorowi. Pan Rosenthal wpływowy Żyd, znający sprawy żydowskie i zaangażowany w prace rządu w stolicy Waszyngtonie wytłumaczył  w tym wywiadzie  przyczyny najważniejszych problemów jakim stawiamy czoło dzisiaj i żydowski w nich udział.

Rosenthal  przedstawiając  niektóre  aspekty   “wewnętrznego niewidzialnego świata żydowskiego”,   pokazał metody i taktyki żydowskie jakich oni używają dla niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej  i  dla kontrolowania naszego życia i rządów. Rezultatem jest “ukryta tyrania” w stosunku do nas,  podobna do tej jaką  przeciwko  Świętym  prowadził  system  czerwonej  bestii  określany  jako “Tajemnica Babilonu”.

Ale  jak  mogla  tak  mala  liczba  Żydów  zniewolić tak wielu ludzi i zyskać tak przygniatająca przewagę nad ich rządem, zwłaszcza, ze (mieszkańcy) nie byli tego świadomi ? (- mowa o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej). Odpowiedz  na to pytanie można znaleźć w słowach Chrystusa o niesprawiedliwym słudze, który reprezentuje Żydów. Oni są zdolni do zdobycia przewagi w świecie pomimo bezbożnego postępowania dzięki swojej chytrości i bystrości.

Jak Chrystus  powiedział —   “ponieważ  synowie  tego  świata  roztropniejsi są w swoim rodzaju niż synowie światłości”. (Św. Lukasz 16:8).

Innymi słowy, Żydzi ze swoim światowym umysłem są mądrzejsi niż chrześcijański lud Boży.   Gdy  czyta  się  słowa Rosenthala  ujawnia się  realność  tego stwierdzenia .Ten problem jest tak ważny dla nas, aby go przezwyciężyć zgodnie ze wskazaniami Chrystusa  —  “bądźcie roztropni jak węże”. (Św.Mateusz 10:16).

Ameryka i cały świat jest zawiklany w problemy polityczne, ekonomiczne, moralne i socjalne które muszą rozwiązać Chrześcijanie.   Jak powiedział Edmund Burke:   —  “Jedyną konieczną rzeczą, aby diabeł zatriumfował jest,  aby dobrzy ludzie nic nie robili”.

Jednak zanim my będziemy mogli właściwie działać, musimy mieć właściwe (nie tylko powierzchowne) zrozumienie problemu.  Ta książeczka powinna ułatwić czytelnikowi to zadanie.

Charles A. Weisman, czerwiec 1992 r.
http://www.churchoftrueisrael.com/Ford/INDEX-1. html

Harold Wallace Rosenthal interview/iamthewitness.com

Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r.
opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.

W wysoce poufnym wywiadzie z żydowskim asystentem znacznego senatora żydowskiego ten pierwszy powiedział 

—  ” to jest wspaniałe,  że naród  amerykański nie wygnał wszystkich Żydów ze swego kraju”.

Żyd – pan Harold Wallace Rosenthal powiedział to po zaznaczeniu,  ze  Żydzi dominują we wszystkich istotnych narodowych programach.

Powiedział:

“my  Żydzi  stale  jesteśmy  zachwyceni  latwościa  z  jaka Chrzescijańscy Amerykanie  wpadli  w nasze ręce. 

Podczas  gdy Amerykanie  czekają aż będą mogli pogrzebać Chruszczowa,  my nauczyliśmy  ich poddawać sie kazdemu naszemu zadaniu.”

Zapytany – jak naród mógl zostac usidlany bez swiadomosci tego co sie dzieje, Rosenthal przypisal to zwyciestwo calkowitemu zawladnieciu mediów.

Chwalil sie tym,  ze Zydzi maja calkowita kontrole  nad  wszystkimi nowosciami w prasie. Jakakolwiek gazeta,  która by  odrzucila przyjmowanie kontrolowanych nowosci bylaby rzucona na kolana przez wstrzymanie reklam.

Jesliby to  nie  pomoglo, Zydzi wstrzymaliby dostarczanie drukarek i atramen tu. To jest bardzo prosta sprawa, stwierdzil.

Zapytany  o  ludzi na najwyzszych politycznych stanowiskach, odpowiedzial, ze  w  ciagu ostatnich trzech dekad  zaden  z nich nie doszedl do  wladzy bez aprobaty zydowskiej.

Od 1932 roku Amerykanie nie mieli wyboru co do prezydenta.

Roosvelt byl naszym czlowiekiem i kazdy prezydent po nim.

W dyskusji co do George’a Wallace’a pan Rosenthal usmiechnal sie i zwrócil uwage abysmy spojrzeli gdzie Wallas znajduje sie obecnie.

Gdy wspomniano polityke zagraniczna Stanów Zjednoczonych poufalosc wywiadu zostala zaniechana.

Z pogarda i ironia on drwil z amerykanskiej glupoty, ze wpadli do morza dzie ki calemu kompleksowi Kissingerowskiej polityki zagranicznej.

“To jest syjonistyczno – komunistyczna polityka od poczatku do konca”.

A mimo to obywatele ( Stanów Zj.) sadza, ze zydowska polityka przyniesie dobrodziejstwa Ameryce.

On zacytowal “zagadkę” Angoli  jako przykladu zydowskiej dyplomacji. Latwo wierna natura Amerykanów wywolala u niego tylko odruch wzgardy.

Wywiad trwal dalej i poruszane byly najrózniejsze aspekty.

My Zydzi stwarzamy Amerykanom jedna kwestie sporna po drugiej. Potem podsycamy obie strony sporu gdy panuje zamieszanie.

Z oczyma wpatrzonymi w konflikt oni nie dostrzegaja kto jest za kazda strona sceny. My Zydzi bawimy sie amerykanska publika jak kot bawi sie mysza.

W miare jak rozmowa przedluzala sie do póznych godzin nocnych, mozna bylo wyczuc, ze moze Ameryka zasluguje na panowanie terroru, który jest plano wany dla niej.  Zydowska mysl popycha kazda z etnicznych grup przeciw dru- giej.

Pan Rosenthal powiedzial chlodno:

“krew mas bedzie plynela kiedy my doczekamy naszego dnia swiatowego zwyciestwa”.

Po tej niesamowitej dyskusji przez cale godziny,  pozostawalo uczucie niewystarczalnosci.

Czy jest mozliwe, zeby jakas inna grupa istot ludzkich byla tak zdradziecka w swoim umysle, tak zla w swoich intencjach?

Nie mniej slowa slyszane i dowody pod reka sa realne. Czy jest mozliwe, zeby naród amerykanski pozostawal lagodny,  gdy wytacza sie z nich żywą krew?

Wydaje się, że tak jest.

Co to wszystko nam mówi?

Po tym co przeczytaliscie plus dlugi wywiad, który nastepuje pan Harold Wal lace Rosenthal, asystent administracyjny senatora  Jakuba K. Javitsa z Nowe- go Yorku  zostal  zabity  w  sierpniu  roku 1976, bedac w wieku 29 lat, w rzeko- mej próbie porwania samolotu izraelskiego w Stambule w Turcji.

Wydaje sie, ze pan Rosenthal mógl sie wypowiadac zbyt odwaznie.

Mozna tak sadzic,  gdyz, wprawdzie 4 osoby byly zabite podczas próby porwania a 30 bylo rannych, ale Rosenthal nie byl zabity kula jak inni.

Z poufnego sledztwa jakie ja Walter White przeprowadzalem wynika, ze Haro ld Rosenthal zostal  bez  watpienia zamordowany w Stambule w czyms, co wygladalo na porwanie samolotu a dokonane bylo przez jego wspólziomków.

(Czesc tekstu jako malo istotna opuscilismy) …

My zdecydowalismy sie czekac z opublikowaniem tego wywiadu rok od smierci Harolda Wallace Rosenthala.

Jak juz wspomniano ten wywiad byl dlugi,  poniewaz on wydawal sie cieszyc z saczenia tej informacj i i  od czasu do czasu on przerywal gdy,  czas zblizal sie do nocy.

Autora  i  edytora  tych wiadomosci nie jest latwo zaszokowac, ale jak ten egotyk Harold W. Rosenthal wywrzaskiwal swoje wyznania stwierdzilem, ze to co on mówil to jest wlasnie to,  co obecnie nas przeraza: aktualna zdrada, której on byl wyraznie czescia i on wydawal sie napawac widocznym sukcesem Zydo wskiej Swiatowej Konspiracji.

Ten wywiad pochodzi, przypominam, od administracyjnego asystenta naszego znacznego senatora Jakuba K. Javitsa z Nowego Yorku.

To co czytacie powinno dzialac jako ostrzezenie dla wszystkich nie-Zydów na swiecie.

Miejmy nadzieje, ze to otworzy oczy wielu ludziom, którzy znali go (P. Rosenthala) w kolach rzadu w Waszyngtonie.

Staje sie oczywistym, ze to co on przedstawia nie jest fikcja. To nie jest imaginacja!

On nie udawal, poniewaz mówil ze znajomoscia rzeczy i inteligentnie.

Wiele rzeczy bylo napisane i powiedziane o Zydowskiej Konspiracji Swiatowej ,  ale nigdy to nie bylo powiedziane tak otwarcie.

To poraza wyobraznie. Ich plany sa wstrzasajace i wielu ludzi zadziwi sie czy tajac ten dokument.

NIC takiego nie bylo powiedziane dotychczas.

My wolimy nie wyjasniac szczególowo. Sami wszystko osadzicie czytajac.

Wracajac  wstecz do czasu, kiedy ten dokument powstal i majac czas, aby zanalizowac  bezstronnosc  Harolda Rosenthala,  dochodzimy do przekonania, ze byl on prózny i chelpliwy, ale znajacy sie na rzeczy.

Ja bym go sklasyfikowal jako egotyka i egoiste, Niekiedy jego okrucienstwo ob jawialo sie jadem, zwlaszcza jak opisywal  “glupich chrzescijan”  lub  “gojów” jak on czesto nas nazywal.

To mnie zadziwialo, bo slowa “goj” nie ma w naszym jezyku  i on musial o tym wiedziec.

Jego mysl byla calkowicie pochlonieta Swiatowym planem Swiatowego zydost wa.  Z arogancja przechwalal sie, ze zydowski podbój swiata byl mozliwy dzieki glupocie Chrzescijan.

Gdy go spytano czy jest syjonistą,  pan Rosenthal odpowiedzial:

na poczatku tego ruchu tradycyjnym  pomyslem bylo  “aliyah”,  hebrajskie slowo oznaczajace “zgromadzenie sie” lub powrót Zydów z diaspory (rozproszenia) do ojczyzny w Palestynie.

Zawsze od 1948 roku, od stworzenia panstwa Izrael „aliyah” stal sie pod stawowym imperatywem panstwowej polityki Izraela.

Co to jest aliyah, czy moze Pan wypowiedziec ?

Pan Rosenthal zrobil to i zaczelismy poszukiwac prawdziwego znaczenia tego slowa.

Pan Rosenthal powiedzial:

to jest emigracja do Palestyny na stale a nie jakas wizyta.

Mysmy spytali – co to jest syjonizm? Slyszelismy jak niektórzy Zydzi okreslaja to nie jako emigracje do Izraela na stale,  ale jako duchowe i finansowe popar cie Izraela (przez Zydów) z calego swiata.

Pan Rosenthal odpowiedzial

– Nasz pierwszy przywódca, byly premier David Ben-Gurion powiedzial , ze syjonizm bez powrotu do Syjonu to tylko slowa.

Nie wielu amerykanskich  Zydow emigruje  na stale do Izraela.

Niektórzy mówia, ze wszyscy Zydzi, z definicji,  sa syjonistami. Inni mówia, ze Zyd nie jest syjonista o ile nie jest czlonkiem placacym skladki na syjonistyczna organizacje.  Definicje sa wynajdywane wszedzie poniewaz zydowska ojczy zna stala sie rzeczywistoscia.

Miliony dolarów wolnych od podatków sa co roku wysylane do Izraela i prawdziwy Amerykanin nie jest z tego zadowolony.

Pan Rosenthal odpowiedzial:

naiwni politycy  z  Waszyngtonu sa latwowierni. Wiekszosc z nich to lu- dzie niezbyt bystrzy i potezni zydowscy lobbysci wplyneli na ta prakty ke przed laty i nie ma teraz silnego aby ja zatrzymac.

Troche tych pieniedzy nawet wraca do Stanów Zjednoczonych na propa gande  syjonistyczna,  duza  czesc  z  tego przechodzi przez B’nai B’rith i przez Konferencje Zydowskich Organizacji oraz przez Zydowski Swiato- wy Kongres.

Zydowska Agencja jest ramieniem finansowym (rodzaj przedstawicielst- wa) B’nai B’rith. Nie ma nic zlego w przesylaniu amerykanskich dolarów do Izraela bez podatków, tak dlugo, jak my jestesmy dosc przebiegli, aby sie ich pozbyc.

Odwrócmy te konwersacje na chwilke.  Pan  wyrazil  sie  jasno i calkiem krzykliwie, ze Pan nie lubi Zydów. Dlaczego Pan nas nienawidzi?

Panie  Rosenthal,  ja nikogo nie nienawidze.  Ja powiedzialem, ze nienawidze tego, co Zydzi z nami robia, a zwlaszcza tego, co dotyczy kazdego chrzescijani na i wszystkiego co jest zwiazane z chrzescijanstwem.

Ja nienawidze ich oszustw, chytrosci i ich obrzydliwego braku honoru. Czy to mnie czyni antysemita?  Jesli tak, to jestem antysemita!!

“Antysemityzm  nie  oznacza  przeciwstawiania sie Semitom.  Nie  ma takiej rzeczy”.

To jest wyrazenie, które  my Zydzi uzywamy  skutecznie jako “obsmaro-wujace” slowo uzywane, aby kogos napietnowac jako fanatyka, jak Was chlopcy, kazdego, który krytykuje Zydów.

My uzywamy go przeciwko ‘szerzycielom nienawisci’.

Bylo jasne, ze ja gardze zydowskim wplywem korupcyjnym na chrzescijanska kulture i na nasz, zorientowany  na  chrzescijanska  religie, amerykanski styl zycia.

Na to pan Rosenthal rzekl:

„Gdy Chrystus zyl, Zydzi szukali materialnego i ziemskiego królestwa, a Chrystus  oferowal  Zydom duchowe królestwo. Tego oni nie mogli kupic, wiec odrzucili Chrystusa i go ukrzyzowali”.

Co Pan chce powiedziec przez to  –  ze go ukrzyzowali?  Czy historia dowodzi, ze Zydzi ukrzyzowali Chrystusa?

Na co on odpowiedzial:

„Ja sadze, ze zrobili to. Wydaje mi sie, ze 2000 lat temu Wasi ludzie zro- biliby to samo czlowiekowi,  który by tak zmaltretowal ich jak Chrystus Zydów”.

Pan mówi o Chrystusie jako tylko o czlowieku.

“To jest wszystko kim byl – czlowiekiem, który chodzil po ziemi jak kaz- dy  inny  czlowiek,  a  ten mit o Chrystusie,  który  powstal z martwych i powrócil na ziemie, aby odwiedzic swoich uczniów to kupa bzdur”.

Zydzi, którzy wygnali Arabów z Palestyny zrobili to, aby zaprzeczyc mi sji Chrystusa – stworzenia królestwa duchowego..

Widzi Pan, zamiast przywódcy, który stworzylby  imperium  dla Zydów, ludzie  podobni  do  Pana  dali Zydom  pokojowego  kaznodzieje zwanego Chrystusem,  który zamiast  prawa  “oko  za  oko”  powiedzial – nadstaw mu drugi policzek. Brednie!

My budujemy i w rzeczy samej zbudowalismy swiatowe imperium bez waszego rodzaju (ludzi) i bez waszego Mesjasza”.

Moge dostrzec ze to Wy i Wasz rodzaj (ludzi) próbuje usunac Chrystusa z  Bo- zego Narodzenia.  Szkoda mi Was…  na co on szybko odpowiedzial:

” Nie wciskaj mi tego gówna. Ja nie zycze sobie Waszej litosci. Nie potrze buje jej!  Zbyt wielu Zydów  nie  ma odwagi powiedziec Wam jak my zyje- my  i  planujemy, ale ja nie tchórze przed nikim i przed niczym. Ja wiem gdzie ide.

Mysmy spytali – dlaczego Zydzi tak czesto zmieniaja nazwiska, on powiedzial

“Zydzi  sa  najinteligentniejszym  narodem  na  swiecie, wiec jesli jest dla nich  korzystne  zmienic nazwisko,  czynia to.  To jest wszystko na ten te- mat.

Oni mieszaja sie z Waszym spoleczenstwem, które jest zupelnie  skorum- powane,  wiec gdy  to jest  korzystne dla Zydów, glupi  goj nie zdaje sobie sprawy z tego, ze ci Zydzi, którzy maja nie-zydowskie nazwiska sa Zyda  mi.”

Ja wiem co Wy myslicie o Zydach,  którzy sa w rzadzie i którzy uzywaja nie-zydowskich nazwisk.

Nie zwracajcie na to uwagi, gdyz w przewidywalnej przyszlosci nie be- dzie  wladzy  prezydenckiej  w  Stanach  Zjednoczonych.  Niewidzialny rzad dazy w tym kierunku.

Wedlug Pana wiedzy  Zydzi  w  Rosji sa przesladowani,  czy  tez  maja wszelka wolnosc?

Na co on odpowiedzial:

“Wiekszosc Zydów na swiecie, ja bym powiedzial 90%,  wie co naprawde dzieje sie z naszym ludem.  My wszedzie mamy niezrównana komunika- cje.

Tylko frajerzy i ignoranci, zle poinformowani i degeneraci znajduja spo- kój w Waszym spoleczenstwie  i Wy bastardzi ukrywacie Wasze grzechy ubierajac sie w owcza skóre. Wy jestescie hipokrytami a nie Zydzi, jak to piszecie i mówicie.

Aby odpowiedziec na pytanie o Rosje, sa tam dwa rzady jeden widzialny i drugi niewidzialny. 

W widzialnym sa ludzie róznych narodowosci  a  w niewidzialnym sami Zydzi.  Potezna sowiecka tajna policja otrzymuje rozkazy od niewidzial- nego rzadu.

W Rosji jest szesc do siedmiu milionów komunistów, z tego 50% to Zydzi i 50% nie-Zydzi, ale tym ostatnim nie dowierza sie.

Komunisci Zydzi sa zjednoczeni i ufaja sobie, podczas gdy inni szpieguja sie wzajemnie.  Mniej  wiecej co piec do szesciu lat  tajna Zydowska Rada zarzadza czystke w partii i wielu ludzi jest wtedy likwidowanych”.

Gdy spytano go dlaczego?  Odpowiedzial:

“Poniewaz zaczynaja zbyt duzo rozmiec co do tajnego zydowskiego rza- du.

Rosyjscy komunisci  maja  Tajny  Zarzad  skladajacy  sie tylko z Zydów. Oni rzadza wszystkim co nalezy do widzialnego rzadu.

To jest ta potezna organizacja, która byla odpowiedzialna za tajne prze niesienie centrum komunizmu do Tel Avivu skad teraz przychodza wszy stkie instrukcje”.

Czy nasz rzad i Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) wiedza o tym?

On odpowiedzial:

“Organizacja Narodów Zjednoczonych jest niczym innym jak wejsciem do pulapki, do wielkiego obozu  koncentracyjnego Czerwonego Swiata. My calkiem dobrze kontrolujemy ONZ”.

Na zapytanie, dlaczego komunisci niszcza klase srednia lub ludzi wyksztalco nych i ich rodziny gdy najezdzaja jakis kraj, pan Rosenthal odpowiedzial:

” To  jest  ustalona  zasada, aby zniszczyc wszystkich czlonków poprzed- niego rzadu, ich rodziny i krewnych, ale nigdy Zydów.

Oni  niszcza  wszystkich  czlonków  policji,  panstwowej  policji, oficerów wojska i ich rodziny ale nigdy Zydów. Widzi Pan, my wiemy, ze gdy rzad zaczyna szukac komunistów wewnatrz swych granic  oni w rzeczywisto- sci chca znalezc Zydów na tym terenie.

Nie jestesmy zwariowani!  Niewidzialni  wladcy w krajach komunistycz- nych maja swiatowa kontrole nad propaganda i rzadami w wolnych kra jach.

Kontrolujemy wszystkie media wlaczajac w to gazety, kolorowe periody ki, radio i telewizje. Nawet Wasza muzyke! Cenzurujemy piosenki przed- kladane do publikacji na dlugo zanim sa publikowane.

Niezadlugo bedziemy mieli calkowita kontrole nad Waszym mysleniem ”.

Kiedy Pan sie chwali, jesli to jest prawda co Pan mówi, strasznym  byloby  po- myslec o naszej przyszlosci i o przyszlosci Chrzescijanstwa.

Na to pan Rosenthal odpowiedzial:

Bedzie narzucona Stanom Zjednoczonym wojna klasowa  i  wielu bedzie zlikwidowanych. Pan nieodwolalnie bedzie jednym z nich.

Zydzi nie odniosa szkód. Ja sie nie chwale.  Ja przedstawiam Panu fakty. I juz jest za  pózno  dla Pana  chrzescijanskich wyznawców,  aby  zdobyc sie na obrone!! Ten czas juz dawno minal.

Juz  bardzo dawno temu my winnismy stac sie agresorami!!  To jest bez watpienia wielkim celem naszego zycia. My jestesmy agresorami!!

Poniewaz Wy ukradliscie udane wierzenia religijne z naszego Talmudu „.

Po tym, jak przypomnielismy mu, ze uwazamy, ze jest inteligentny,  ale teraz zdaje sobie sprawe z tego, ze nie wie o czym mówi odpowiedzial:

„Judaizm jest niezrównana kultura, nieporównywalna z zadna,  zadna inna na swiecie. Wasze t. zw. chrzescijanstwo  jest tylko odrosla judaiz- mu.

Kulturalny i intelektualny wplyw judaizmu odczuwa sie na calym swie cie – tak, poprzez cywilizacje”.

Gdy spytalem czy on sadzi, ze w koncu stanie przed nami problem Czarnych z powodu ich zastraszajacego przyrostu naturalnego, odpowiedzial,  ze  Czarni pomagaja sluzyc “naszym celom”, co moze oznaczac szereg rzeczy.

Dyskutowalismy  inwazje  Czarnych na miasta, wies i panstwo  i ich promowa- nie w telewizji, takze jak smieszne jest dla  Czarnych gdy sa nawracani na  Zy- dów jak np. Sammy Davies.

Pan R. odpowiedzial:

„to nie ma znaczenia.  My wiemy,  ze  Czarny  nie  moze  byc Zydem i ze Sammy Davies just nadal czarny. To jego korzysc, ze zostal nawrócony. W rzeczywistosci on nadal jest murzynem a nie Zydem”.

Powiedzialem mu o swoich glebokich studiach nad Zydami  i  ze malo jest lu- dzi, którzy wykonali wiecej badan nad Zydostwem niz Ja – i o moich nieprzy- jemnych odkryciach, m.in., ze nie ma moralnosci wsród Zydów.

On odpowiedzial:

Pieniadze sa wazniejsze niz moralnosc. Mozemy dokonac wszystkiego za pomoca pieniedzy.

Nasz naród dowodzi tego w Izraelu, gdzie ich sila przeciwko atakowi jest ich  stalym  stanem gotowosci  do  wojny.  Izrael moze teraz zwyciezyc w kazdym spotkaniu.

Intelektualne elementy sa w  stanie zamienic ten  maly kraj srodkowego wschodu w cudowna kraine.  Moze takze stac sie baza dla glównej kwate ry Rzadu Swiatowego”.

(Talmudyczny judaizm jest religia która zaklada kontrole nad  Swia- tem przez Zydów i niewolnictwo).

Dyskutowalismy tragedie Watergate i korupcje na wszystkich szczeblach rza- dowych  i  sugerowalismy ,  zeby  reprezentanci  rzadu  byli  bardziej otwarci i uczciwi w ich dzialaniach z ludzmi.

Pan R. powiedzial:

” A cóz dobrego by z tego wyniklo?  Co u diabla publika wie o rzadzeniu? Ogromna wiekszosc to osly!!”

Czy mozemy te Pana slowa zacytowac?

“Nie dbam o to:  to co Wy robicie,  jak powiedzialem,  nie wielu mialoby odwage powiedziec.

My wszyscy rozumielibysmy sie lepiej miedzy soba Zydzi i nie-Zydzi, je- sli rozmawialibysmy bardziej otwarcie.

Wasz naród nie ma odwagi.  My  ustalamy  Wasze  myslenie,  my nawet wpajamy w Was kompleks winy, tak ze sie boicie krytykowac Zydów ot- warcie”.

Religia i wierzenia Zydów

W czasie tej spokojnej i wyjasniajacej konwersacji stalo sie jasne, ze zrozumie nie jakie nastepowalo nie wyjdzie ze strony nowicjusza. Pan Rosenthal zostal zapytany dlaczego Zydzi zyskuja akceptacje tak latwo miedzy innymi rasami.

Jego odpowiedz byla dluga i dokladna.

“Bardzo wczesnie, ponaglani przez chec znalezienia sobie drogi w swie cie, Zydzi zaczeli szukac sposobów jak mozna odsunac uwage od aspe- któw rasowych.

Co moglo byc bardziej skuteczne i jednoczesnie ponad podejrzeniami jak zgromadzenie religijne?  Zmuszeni bylismy zapozyczyc te idee od Arian.

My  Zydzi  nigdy  nie  posiadalismy  zadnej religijnej instytucji, która by rozwinela sie z naszej wlasnej swiadomosci poniewaz nam brak idealiz- mu.

Tak wiec wiara w zycie poza ta ziemska egzystencja jest nam obca. Isto tnie, Talmud nie przedstawia zasad przy pomocy których osoba mogla by sie przygotowac na zycie, które przyjdzie, a jedynie dostarcza regul do wystawnego zycia na tym swiecie.

To jest kolekcja instrukcji, aby utrzymac rase zydowska i regulujaca sto sunki miedzy nami a gojami.

Nasze nauczanie nie zajmuje sie problemami moralnymi ale tym jak cos zdobyc.

(To tlumaczy pasozytnicza nature narodu zydowskiego. Zydzi nigdy nie boga ca sie jeden kosztem drugiego ale szukaja jak zdobyc prace i dobra od innych. Co  do  wartosci moralnej zydowskiego nauczania religijnego, istnieja wyczerpujace badania, które pokazuja jaka jest nasza religia w takim swietle, które czyni ja niesamowita dla umyslu aryjskiego.

Jestesmy najlepszym przykladem rodzaju “produktu”, który tworza reli- gijne cwiczenia. Nasze zycie  jest tylko z tego swiata  i nasza mentalnosc jest tak obca prawdziwemu duchowi chrzescijanstwa jak nasz charakter jest obcy twórcy tego nowego wierzenia 2000 lat temu.

Twórca  chrzescijanstwa  nie  czynil  tajemnicy ze swojego szacunku dla Zydów i z faktu, ze nie byl jednym z nas.

Gdy to uwazal za sluszne on wyganial nas ze swiatyni Boga, poniewaz wtedy, jak zawsze, my uzywalismy religie jako sposób polepszania na- szych handlowych interesów (Kupcy babilonscy skomercjalizowali na sze spoleczenstwo).

“Ale w czasie gdy przybilismy Jezusa do krzyza za jego  postawe  wobec nas;  tymczasem teraz nowoczesni  chrzescijanie  wchodza  do partii po- litycznych i aby wygrac wybory, oni  ponizaja sie blagajac Zydów o ich glosy.

Oni nawet  biora udzial w politycznych intrygach wspólnie z nami prze- ciwko interesom swoich wlasnych krajów. Tacy ludzie sa róznie nazywa ni: polityczne prostytutki, szarlatani, zdrajcy, itd.

“My mozemy zyc miedzy innymi narodami i w ich panstwach,  tylko tak dlugo jak mamy sukcesy w wyperswadowaniu im, ze Zydzi nie sa odreb- nym narodem, lecz  jestesmy tylko reprezentantami wyznania religijne- go, którzy dlatego tworza religijna wspólnote, chociaz ona ma szczegól- ny charakter.

W rzeczy samej to jest nasze najwieksze klamstwo.

Zydzi wymyslili piec glównych klamstw, które sluza, aby ukryc ich natu re oraz zachowac ich stan i moc, oto one:

1. Zydzi sa Izraelitami i stad, sa narodem wybranym przez Boga

2. Jezus Chrystus byl Zydem

3. Ze 6 milionów Zydów zostalo zamordowanych w czasie holokaustu w II wojnie swiatowej

4. Ze wszystkie rasy sa równe i wszyscy sa bracmi

5. ze Zydzi sa tylko inna grupa religijna

” My musimy ukrywac nasz specjalny charakter i sposób zycia, tak aby smy mogli nadal zyc w sposób pasozytniczy miedzy innymi narodami.

Nasz sukces w tej materii jest tak wielki, ze wielu sadzi, ze Zydzi miedzy nimi  sa  autentycznymi  Francuzami, Anglikami lub  Wlochami czy tez Niemcami, którym zdarzylo sie nalezec do wyznania religijnego innego niz przewazajace w ich kraju.

Zwlaszcza w kolach zblizonych do rzadu, gdzie urzednicy maja tylko mi nimum historycznego zmyslu, my jestesmy w stanie narzucac nasze kla mstwa stosunkowo latwo.

Tak wiec nie ma nawet najlzejszego podejrzenia,  ze  my Zydzi tworzymy odrebny naród a sadzi sie, ze jestesmy tylko wyznawcami innego wyzna nia.

Mimo to jeden rzut oka na prase, która my kontrolujemy powinien dos- tarczyc  wystarczajace swiadectwo,  ze  jest zupelnie inaczej nawet dla tych, którzy posiadaja najmniejszy stopien inteligencji.

Spytany o to w jaki sposób zdobyli swoja moc na swiecie, p. R. powiedzial:

Nasza moc wyrosla z manipulacji narodowym systemem monetarnym. My bylismy autorami powiedzenia “Pieniadz to sila”.

Jak bylo ujawnione w naszym glównym planie,  najistotniejsze dla nas bylo zalozenie prywatnego banku narodowego.

Federalny System Rezerw wspaniale  nam  pasowal,  gdyz  byl on nasza
wlasnoscia,  ale  jego nazwa mówi, ze jest panstwowa  instytucja. Na sa- mym poczatku naszym pomyslem bylo, zeby skonfiskowac wszystko zlo to i srebro zastepujac je bezwartosciowymi nie podlegajacymi wykupo- wi papierowymi banknotami. I to zostalo wykonane”.

Zapytany co znaczy slowo non-redeemable czyli nie podlegajace wykupowi banknoty, pan R. powiedzial:

Przed 1968 rokiem latwowierni goje mogli zaniesc banknot jednodolaro- wy Federalnej Rezerwy do jakiegokolwiek banku w Ameryce i wymienic go na dolar, który wedlug prawa zawieral 412 i pól grana 90% srebra (1 gran = 0.0648 g),  natomiast  w  1933 r. mozna  bylo  wymienic  taki sam banknot na monete zawierajaca 25 i 4/5 grana 90% zlota.

Wszystko co robimy jest dac gojom wiecej niewymienialnych banknotów lub lepiej  miedzianych krazków.  Ale  nigdy  nie  oddajemy im ich zlota i srebra. Tylko wiecej papieru”

potem powiedzial ze wzgarda:

“My Zydzi cieszylismy sie powodzeniem dzieki papierowej machlojce.

To jest nasza metoda, poprzez która my bierzemy pieniadze i dajemy w zamian papier”

(ekonomiczne problemy Ameryki i swiata sa w koncu zydowskim problemem, lub jak Henry Ford powiedzial

“Kwestia monetarna nalezycie rozwiazana bedzie koncem zydowskiego problemu i wszelkich innych kwestii swiatowej natury).

Czy moze Pan nam dac jakis przyklad na to, o co pytalismy?

“jest wiele przykladów, ale niektóre latwo dostrzegalne to rynek obliga- cji, wszelkie formy ubezpieczen  i system  czesciowych rezerw praktyko- wany przez korporacje Rezerw Federalnych, zeby nie wspomniec o bilio nach  w  zlocie  i  srebrze,  które zyskalismy  na wymianie  na papierowe banknoty idiotycznie nazywane pieniedzmi.

Potega pieniadza jest istotna dla przeprowadzenia  naszego  glównego
planu podboju swiata poprzez propagande”.

Na pytanie jak oni zamierzaja to zrobic odpowiedzial:

“Po pierwsze przez kontrolowanie systemu bankowego, jestesmy zdolni kontrolowac kapital korporacyjny.

Nastepnie, dzieki temu zdobylismy calkowity monopol w przemysle fil- mowym, w sieci radiowej i w rozwijajacej sie ostatnio telewizji. Przemysl wydawniczy, gazety,  periodyki i techniczne periodyki juz wpadly w na- sze rece.

Najlepsza gratka przyszla pózniej, gdy opanowalismy publikacje wszy- stkich materialów szkolnych.  W  ten  sposób  my  mozemy ksztaltowac opinie publiczna tak, aby odpowiadala naszym interesom.

Ludzie sa tylko glupimi swinkami, które kwicza i piszcza piosenki, które my im poddajemy, czy sa prawdziwe czy klamliwe.

Kontrola umyslów i uzaleznianie

Zapytany, czy Zydzi odczuwaja jakies zagrozenie ze strony “milczacej wiekszo sci” on rozesmial sie na ta mysl mówiac:

“Nie ma czegos takiego jak milczaca wiekszosc, poniewaz my kontroluje- my ich krzyk.

Jedyna rzecz jaka istnieje to jest nie myslaca  wiekszosc  i oni pozostana nie myslacy tak dlugo az do momentu gdy wymskna sie spod rygorysty- cznej naszej sluzby to jest od narkotyku naszego przemyslu rozrywek.

Przez kontrolowanie (tego) przemyslu my stalismy sie nadzorcami a na- ród (gojów) niewolnikami.

Kiedy cisnienie codziennego znoju wzrasta do stanu eksplozywnego, my dostarczylismy wentyl bezpieczenstwa w postaci chwilowej przyjemno- sci. Telewizja  i  film dostarczaja koniecznej chwilowej rozrywki.

Te programy sa starannie dobrane tak,  aby  odwolywaly  sie  do emocji zmyslowych a nigdy do logicznego myslenia.

Dzieki temu ludzie  sa  zaprogramowani zgodnie z naszym dyktatem, a nie zgodnie z rozumem. Oni nigdy nie sa spokojni: myslacy oni pozosta na”.

Kontynuujac swoja mysl o kontroli Zydów nad gojami, pan Rosenthal powie- dzial:

“Mysmy wykastrowali spoleczenstwo poprzez strach  i  zahukanie.  Ich meskosc egzystuje tylko w kombinacji z kobiecym zewnetrznym wygla dem.

Bedac tak zneutralizowani stali sie lagodni  i  latwi do rzadzenia nimi. Jak u kazdego trzebienca w naturze, ich mysli nie kraza wokól przysz- losci i ich dobrego losu w przyszlosci (prosperity),  lecz sa tylko zajete obecnym znojem i nastepnym posilkiem”

Manipulacja praca i przemyslem

Bylo widoczne, ze pan Rosenthal podniecil sie,  gdy  wspomniano przemysl narodowy.

” Mielismy sukcesy w podzieleniu spoleczenstwa przez skierowanie prze ciwko sobie pracowników kontra wlascicieli przedsiebiorstw.

(Przez ruch socjalny ludzi pracy, uzywajac zwiazki zawodowe, manipu lujac placami i cenami i stosujac panstwowe regulacje przedsiebiorczo sci wszystko to bylo wymyslem Zydów, takich jak Karl Marks i Samuel Gompers. Rezultatem bylo zniszczenie wolnej przedsiebiorczosci).

To bylo , byc moze naszym najwiekszym wyczynem, gdyz w rzeczywisto sci to jest cos jak trójkat, choc tylko dwa punkty wydaja sie wystepowac.

W nowoczesnym przemysle, w którym jest kapital, która to sile my repre zentujemy, on jest na szczycie trójkata.

Wlasnosc przedsiebiorstw i praca sa w podstawie tego trójkata. One sta le  przeciwstawiaja  sie  sobie  i  ich uwaga nigdy nie jest skierowana na glówna istote ich problemu.

Wlasciciele  przedsiebiorstw  stale sa  zmuszani do windowania w góre cen, gdyz my stale zwiekszamy koszt kapitalu.

Pracownicy musza zwiekszac place i wlasciciele musza zwiekszac ceny co stwarza diabelski krag.

My nigdy  nie  jestesmy  obciazani  za nasza role, która jest prawdziwa przyczyna inflacji.  Konflikt miedzy pracownikami i wlascicielami jest tak ciezki, ze zaden (z nich) nie ma czasu obserwowac co my robimy.

Powodowany przez nas wzrost kosztów kapitalu powoduje cykle inflacyj ne. My nie jestesmy pracownikami ani wlascicielami a mimo to otrzymu jemy zyski.

Dzieki naszym manipulacjom z pieniedzmi kapital którym my obdziela- my przemysl nic nas nie kosztuje. Przez nasz bank narodowy, Federalne Rezerwy, rozciagamy kredyt, który my stworzylismy z niczego na wszy- stkie lokalne banki, które sa bankami czlonkowskimi.

A one, z kolei rozciagaja kredyt na przemysl.

W ten sposób my stworzylismy wiecej niz Bóg, gdyz cale nasze dobra sa stworzone z niczego.

Pan wydaje sie zszokowany!  Niech Pan nie bedzie!

To jest prawda, my obecnie robimy wiecej niz Bóg.  Za pomoca tego niby
kapitalu  my  czynimy naszymi dluznikami zarówno przemysl,  jak i po- siadaczy i pracowników.

Ten dlug tylko wzrasta i nigdy nie jest likwidowany.

Dzieki temu stalemu wzrostowi my jestesmy zdolni przeciwstawic wlas cicieli przeciwko pracownikom,  tak  ze oni nigdy sie nie zjednocza i nie zaatakuja nas i nie zapoczatkuja wolnej od dlugów przemyslowej utopii.

“My jestesmy koniecznym elementem, poniewaz  my  nie wydajemy nic. Wlasnosc moze stworzyc swój wlasny kapital – zyski.

Ich przedsiebiorstwa moga rosnac i zyski tez. Pracownicy moga prospe- rowac równiez podczas, gdy ceny produktów moga pozostawac stale, po wodzenie przemyslu pracy i wlascicieli moze stale rosnac.

My Zydzi chlubimy sie tym, ze glupi goje nigdy nie zdali sobie sprawy z tego, ze my jestesmy pasozytami, które konsumuja coraz to wieksza por cje produkcji, podczas gdy producenci otrzymuja coraz mniej ‚.

Kontrola nad religia

Gdy godziny mijaly w tej intensywnej lecz serdecznej rozmowie, pan Rosent- hal wylozyl swoje mysli dotyczace religii.

” Religia takze musi byc nauczana i w tej dziedzinie my tez pracowalis- my. (Jak to powiedzial Karol Marks: “religia to opium ludzkosci”).

Poniewaz zawiadujemy przemyslem  podreczników i nowymi mediami my mozemy miec pozycje jako autorytety religijne.

Wielu naszych rabinów jest profesorami w rzekomo chrzescijanskich te- ologicznych seminariach.  My  jestesmy  zdumieni  glupota  chrzescijan, którzy przyjmuja nasze nauki i rozpowszechniaja  je jako swoje. (To jest jeden z glównych powodów sily i wplywu Zydów jakie osiagneli nad bia lymi narodami – ze przyjely Zydowski sposób bycia.

Jak to wyrazil Henry Ford: Chrzescijanie nie moga czytac biblii inaczej jak tylko przez zydowskie okulary i przez to czytaja ja źle”. (Miedzyna- rodowy Zyd, tom IV, str. 238).

W rezultacie, Chrzescijanie nie maja slowa bozego w pewnych sprawach ,  maja  zydowskie  slowo.  Judaizm jest nie tylko nauczaniem  w synago- gach lecz takze doktryna kazdego “Chrzescijanskiego Kosciola”  w Ame- ryce.

Dzieki naszej propagandzie Kosciól stal sie naszym najbardziej entuzja- stycznym stronnikiem. To nam dalo nawet specjalne miejsce w spolecze nstwie, oni wierza w klamstwo, ze my jestesmy “narodem wybranym” a oni sa gorszym ludem (gentiles).

Te zwodzone dzieci Kosciola bronia nas do takiego stopnia, ze  az nisz- cza swoja wlasna kulture.

(Zydzi nie musza trzymac swoich palców na wszystkich guzikach, które powoduja zniszczenie lub  judeizacje chrzescijanskiej cywilizacji, ponie- waz w wielu przypadkach oni maja swoich prozelitów lub gojów-poslan ców (szbesgojów) aby to uczynic.

Ta prawda jest oczywista nawet dla tepaków, gdy przyjrzymy sie histo- rii  i  widzimy,  ze  wszystkie wojny  polegaly na tym, ze biali walczyli z bialymi po to, abysmy my utrzymywali nasze zwierzchnictwo.

Mysmy kontrolowali Anglie w czasie Rewolucji, Pólnoc  w czasie amery-kanskiej wojny domowej i Anglie  i Ameryke w czasie I i II wojny swiato- wej. Poprzez nasz wplyw na religie bylismy w stanie wlaczyc nieswiado mych tego bialych chrzescijan w wojny miedzy soba, które zawsze powo dowaly zbiednienie obu stron, podczas gdy mysmy zbierali finansowe i polityczne korzysci.

Zawsze,  gdy prawda wychodzi na wierzch,  co odslania nas, my zawsze przychodzimy do siebie i skupiamy nasze sily – o nieswiadomi chrzesci-janie.  Oni  atakuja  krzyzowców  (uczestników wypraw krzyzowych) na- wet gdy ci sa czlonkami ich rodzin”.

(Kazdy,  kto byl  na przedpolu walki objawiajac  prawde o kwestii  zydowskiej moze zaswiadczyc o prawdziwosci tego faktu stwierdzonego przez pana  Ro- senthala).

“Poprzez religie my zdobylismy calkowita kontrole nad spoleczenstwem , rzadem i ekonomia.  Zadne prawo (ustawa) nigdy nie zostalo uchwalo- ne, jesli jego zalety nie byly wczesniej wykazane z kazalnic.

Jako przyklad mozna przytoczyc równosc rasowa co doprowadzilo do in tegracji i w koncowym efekcie do skundlenia ludnosci.

Latwowierny kler jednym tchem instruowal parafian, ze my jestesmy na rodem specjalnym, wybranym, a drugim tchem wypowiadal,  ze wszyst- kie rasy sa takie same.

Ich niekonsekwencja nigdy nie zostala odkryta.

Tak wiec my Zydzi  cieszymy  sie  specjalna rola w spoleczenstwie,  pod- czas gdy wszystkie inne rasy sa zredukowane do równosci.

To dla tej wlasnie przyczyny my popieramy równosc, bujde przez która cala reszta (poza Zydami) jest zredukowana do nizszego poziomu”.

Bylismy uczeni,  ze nasze biezace ekonomiczne praktyki pochodza z do- brej woli a wiec sa zgodne z religia chrzescijanska.

Te papugi z kazalnic wyslawiaja nasza dobroc, ze pozyczamy im pienia dze na budowe ich swiatyn,  nigdy nie zdajac sobie sprawy z tego, ze ich swieta ksiega potepia wszelkie lichwy.

Oni sa gotowi placic wygórowane procenty. Pod wzgledem politycznym oni glosza blogoslawienstwa dla demokracji  a  nigdy nie  rozumieja, ze poprzez demokracje mysmy opanowali ich naród.

Ich ksiega

(zwróccie uwage, ze pan Rosenthal zawsze mówi o Biblii jako  o ich ksiedze – ksiedze bialych ludzi, nigdy jako o naszej ksiedze czyli zydowskiej ksiedze)

takze uczy dobrowolnej despotycznej formy rzadów  zgodnie z prawem tej ksiegi, podczas gdy demokracja jest regula motlochu, który my kon- trolujemy poprzez ich Koscioly i media oraz instytucje ekonomiczne.

Ich religia jest tylko innym kanalem, przez który mozemy kierowac sile naszej propagandy. Glupota tych religijnych marionetek  jest  przewyz- szana tylko przez ich tchórzliwosc,  poniewaz  z latwoscia  mozna nimi kierowac.

Swit nadchodzi

Rzadko kiedy czlowiek wyznaje jaki jest glab jego duszy,  tak jak to zrobil pan Rozenthal.  Spojrzenie  wstecz (analiza tego, co powiedzial) sugeruje,  ze ist- niala potezniejsza sila,  która zmusila tego czlowieka do wyjawienia tego,  co bylo tutaj napisane. Pozostala czesc wywiadu wydaje sie to potwierdzac.

” Poniewaz my nie wierzymy w zycie po smierci, wszystkie nasze wysilki sa skierowane na “teraz”.

My nie jestesmy tak zwariowani jak Wy i nigdy nie przyjmiemy ideologii , która jest zakorzeniona w ofierze z samego siebie.

Podczas,  gdy Wy bedziecie zyc  i  umierac dla dobra wspólnoty, my  be- dziemy zyc i umierac tylko indywidualnie dla siebie.

Idea samo-poswiecenia jest obrzydliwa dla Zydów. Jest obrzydliwa dla mnie. Zadna przyczyna nie jest warta losu smierci skoro smierc jest kon cem.

Jedyny moment,  kiedy my  jednoczymy  sie jest,  kiedy chronimy nasze indywidualne jestestwa.

Jak stado wilków laczy sie aby zaatakowac ofiare, ale potem rozprasza sie gdy sie najedza, tak  samo  my Zydzi jednoczymy sie, gdy  niebezpie- czenstwo grozi, nie aby zachowac wspólnote, ale aby bronic naszej skó ry”.

Ta postawa przenika cale nasze jestestwo i filozofie.

My nie jestesmy twórcami, poniewaz tworzac czynimy dobro dla innych

(Biala rasa jest w sposób oczywisty rasa twórców w sensie wynalazków , osiag- niec itd.i dzieki  nim wszystkie rodziny (lub rasy)  swiata  maja z tego korzy- sc.  Jak to  zostalo  przepowiedziane w Genesis 12:3, 28:14. To udowadnia, ze Zydzi nie sa narodem wybranym przez Boga).

My jestesmy nabywcami i jestesmy zainteresowani tylko  w  zaspokaja- niu nas samych.

Aby zrozumiec nasza filozofie, trzeba zrozumiec slowo  “to get” (= uzys- kac, zdobyc). My nigdy nie dajemy a tylko bierzemy.

My nigdy nie pracujemy,  a tylko cieszymy sie  z  owoców pracy innych. My nie tworzymy lecz zabieramy.  My nie jestesmy  producentami lecz pasozytami.

My mozemy fizycznie zyc w danym spoleczenstwie, ale duchowo zawsze pozostawac osobno.

Pracowac znaczy wytwarzac, a najwyzsza forma tej pracy to tworzenie.

Wasza rasa  zawsze pracowala dla satysfakcji  z  tego co wytwarza. My nigdy nie pracowalibysmy dla niczyjego dobra ale aby cos zdobyc. My korzystalismy z tej postawy Aryjczyków aby zapewnic sobie najwieksze
powodzenie (prosperity).

Wy bedziecie pracowac dla radosci jaka czerpiecie z produkcji, podczas gdy nigdy nie jestescie zainteresowani placa

(tu pan Rosenthal przesadzil – przypisek tlumacza).

My bierzemy Wasza produkcje za marny grosz  i  przeksztalcamy  ja w fortuny”.

” Do niedawna duma  z  pracy przewyzszala dazenie do wysokich zarob- ków. Jednak, my bylismy zdolni do zniewolenia spoleczenstwa do naszej wlasnej potegi, która sa pieniadze, aby zaczeli szukac ich.

Nawrócilismy spoleczenstwo, tak ze przyjelo nasza filozofie brania i zdo bywania,  tak  ze nigdy nie beda usatysfakcjonowani.  Niezadowoleni w pelni ludzie, sa zawsze pionkami w naszej grze o podbicie swiata.

Tak wiec oni zawsze szukaja  i  nigdy nie moga znalezc zadowolenia. W tym wlasnie momencie, gdy oni szukaja szczescia na zewnatrz nich sta- ja sie naszymi chetnymi slugami”.

“Wasi ludzie nigdy nie zdaja sobie sprawy  z tego,  ze my ofiarowujemy im tylko bezwartosciowe buble, które nie moga przyniesc spelnienia. Oni staraja sie o jedno, konsumuja to i nie sa zaspokojeni.

My dajemy im cos innego. My dajemy im nieskonczona liczbe zewnetrz- nych rozrywek  w  takim stopniu, ze (ich) zycie  nie moze sie zwrócic do wewnatrz, aby znalezc ostateczne spelnienie.

Jestescie przywiazani do naszej medycyny, poprzez która my stalismy sie Waszymi absolutnymi pryncypalami (masters)

(Dlatego Chrystus powiedzial “strzez sie zaczynu od Faryzeuszy”; (Św. Mate- usz 16:6). To bylo ostrzezenie przeciwko ich talmudyczno – babilonskim dok trynom, które wyrosly w ludzkich umyslach i przenikaly spoleczenstwo dopó ki w koncu nie zniewolilo ich (Col. 2:8).

” Na tym pierwszym fundamentalnym klamstwie, celem którego jest aby ludzie wierzyli, ze my nie jestesmy narodem lecz religia zbudowano nas tepne klamstwa.

Nasza najwieksza obawa jest, ze ten falsz zostanie odkryty.

Wtedy bowiem zostaniemy napietnowani,  jak tylko ogól spoleczenstwa dowie sie prawdy i zacznie dzialac zgodnie z nia.

(Jedna rzecza jest poznac prawde a druga zrozumiec ja, a jeszcze inna rzecza jest zaczac dzialac zgodnie z nia. Prawda, sama w sobie nie ma wartosci dopó ki nie jest uzyta i nie zastosowana w jakis sposób).

Staje sie widoczne, ze obudzenie nastepuje nawet tu w Ameryce.  Mielis- my nadzieje, ze poprzez nasza dewastacje chrzescijanskich Niemiec kaz da sprawa tyczaca nas bedzie strasznym tabu.

Jednak, wydaje sie, ze glowy podnosza sie nawet tu,  w  narodzie, który my tak mocno kontrolujemy. Obecnie robimy plany szybkiej ucieczki.

Wiemy, ze gdy zaczyna sie swit, nic nie zdola powstrzymac rodzacego sie dnia. Wszystkie wysilki z naszej strony wzmocnia tylko to swiatlo i skieruja oczy w jego kierunku.

“My obawiamy sie, ze swiatlo nadchodzi w ruchach w poprzek tego kra- ju, zwlaszcza powodowanych przez Was.

Zadziwia nas jak Wy byliscie skuteczni  w skontaktowaniu sie z ludzmi, kiedy my zamknelismy wszelkie drogi komunikacji.

To, jak obawiamy sie jest znakiem, nadchodzacego pogromu,  który be- dzie wkrótce mial miejsce w Ameryce.  Amerykanska publicznosc zdala sobie sprawe,  ze my ja kontrolujemy, co jest fatalnym bledem  z  naszej strony.

Ten naród nigdy nie bedzie obszarem wolnosci  jak dlugo bedzie obsza- rem Zydów.

( To jest mysl,  której  wiekszosc  patriotów nie moze zrozumiec.  Patrioci spe dzili niewyobrazalna liczbe godzin walczac z IRS (co to jest?), z  Urzedem Re- zerw Federalnych, z mediami, Kongresem czy Rzadem a te insty tucje sa tylko narzedziami, których Zydzi  uzywaja  przeciwko  obrzydliwym gojom.  Proble- mem jest nie narzedzie czy srodek, ale poganin, który to kontroluje).

To jest rewelacja, która bedzie naszym nieszczesciem.

Naród amerykanski byl z latwoscia rzadzony przy pomocy  naszej  pro- pagandy, jako ze pióro jest potezniejsze niz szabla.

My rzeczywiscie oddalilismy sie od morderstw i jedyne co goje robia jest mówic  o tym co jest nieefektywne,  poniewaz  my, mistrzowie propagan- dy zawsze publikujemy przeciwne artykuly.

Jesli Aryjczycy zrobia przeglad historii  i  zastosuja  lekcje z przeszlosci, wówczas pióro zostanie odrzucone z obrzydzeniem i miecz zostanie uzy ty z sukcesem w ogniu gniewu. (wspomnienie historii winno dzialac bu- dujaco na nasze myslenie i pokazywac nam, ze kraje europejskie rozwia zywaly swoje zydowskie problemy tylko uzyciem sily).

Jak dotychczas mysmy unikali miecza, a jedynym odwetem bylo, ze ja kies czasopismo tracilo reputacje,  albo  ukazywal sie  jakis  pamflet w ograniczonym obiegu.

Ich pióro nie  wiele znaczy wobec naszego, ale nasza stala obawa jest, ze oni moga otworzyc oczy i dostrzec, ze zadnej zmiany nigdy nie dokonali za pomoca pióra.

Historia jest napisana krwia a nie atramentem.

Zaden list, artykul wstepny lub ksiazka nie gromadzila ludzi po klesce i nie wstrzymywala tyranii.

My rozumiemy te zasade stale naklaniamy ludzi  do  pisania listów do prezydenta, do Kongresu i do lokalnych mediów.

My jestesmy bezpieczni stale wykorzystujac,  zastraszajac i odbierajac glos bialym Amerykanom tak dlugo jak oni sa zaprzatnieci iluzja ucze nia mas za pomoca drukowanego materialu.

Biada nam, jesli oni kiedykolwiek dojrza próznosc tych wysilków, odlo za pióro i wezma sie za miecz.

“Historia potwierdza fakt, ze pasja powstanczej mniejszosci, nie istotne jak mala to jest grupa, wytwarza dosc sily, aby wywrócic najwieksze mo carstwo.

Ruchy,  które  kieruja  losem  to nie sa te,  które  polegaja na nieaktywnej wiekszosci, ale dokonuja sie poprzez sile aktywnej mniejszosci.

Wola jest sila a nie liczba,  poniewaz  silna  wola zawsze rzadzila masa- mi!”

(Analizujac zydowska sile i kontrole nad Ameryka, Henry Ford stwierdzil, ze ta kontrola  “moze byc wytlumaczona tylko zydowska wola potegi”;  >Mie- dzynarodowy Zyd (1920 r.), tom I, str. 210.<)

“A wiec znów,  my  jestesmy  bezpieczni tak dlugo jak nasza wola jest sil- niejsza, albo jak wola narodu (bialego) jest skierowana na manowce, roz proszona i bez przywództwa.

My nigdy nie bedziemy zwaleni z tronu slowami, tylko sila!”

(Czy to nie bedzie logicznym  i  wlasciwym sposobem  dzialania  potrzebnym, aby pozbyc sie z kraju jakiegokolwiek najezdzcy lub wrogiego nieprzyjaciela? ).

Wiedza  pana  Rosenthala  zostala  przedstawiona  wiarygodnie  i  dokladnie. Kwestia dla Was jest teraz,  co mozna zrobic,  aby ochronic naród  i  kazdego obywatela przed powyzsza potega?

Ci z nas, którzy znajduja sie w tej bitwie, aby wybawic nasz,  niegdys, przez ty le lat wielki naród, byc moze beda za malo wrazliwi na okropne rzeczy dzieja- ce sie wokól nas.

Musze jednak nadmienic, ze Fakty przekazane nam przez Harolda Wallace’a Rosenthala zrobily wrazenie na tym pisarzu.

Wywiad lub moze lepszym slowem bylaby spowiedz pomogly wywlec na powie rzchnie rzeczywistosc, o której my weterani wiedzielismy od lat,  ale jaskrawa realnosc zydowskiej zdradzieckosci jest bardziej wstrzasajaca, gdy mamy ja w jednym pakunku.

Pan Rosenthal, poprzednio  wplywowy Zyd,  chlubil  sie  tym,  ze  byl istotnym uczestnikiem wspomnianej kontroli mediów i uczestnikiem ich niewidoczne- go rzadu, w  którym  zadne polityczne moce nie moga zaistniec bez akceptacji zydowskiej.

Przedstawmy (podsumujmy) takze inne kluczowe uwagi pana R.

– Ze amerykanski naród nie ma odwagi i Zydzi szydza z ich glupoty.

– Zydowska moc polega na pieniadzach, a potega pieniedzy pozwala im na realizacje glównego planu, którym jest opanowanie swiata poprzez propa gande.

– Ze w Ameryce istnieje nie myslaca wiekszosc.

– Zdradzieckie dzialanie Zydów w przeciwstawianiu pracowników praco-dawcom

– Zydzi uwazaja, ze Chrystus byl zwyklym czlowiekiem na ziemi

– Zydzi sa uwazani za pasozytów, którzy zdobyli kontrole nad naszym spo leczenstwem, rzadem i ekonomia poprzez ich religie.

– Mit, ze Zydzi sa narodem wybranym.

– Wyjawione kardynalne klamstwo, ze Zydzi sa religia a nie narodem.

– Ze Zydzi boja sie tego, ze ludzie dowiedza sie kim oni sa.

Zaczynamy odkrywac cala konspiracje ze strony komunistów i swiatowego sy jonizmu skierowana na przechwycenie kontroli nad naszym narodem i Zydzi i ich sprostytuowane media zaczynaja uznawac, ze my scigamy sie z nimi.

Wierz nam drogi czytelniku,  ze to bedzie szok dla swiatowego zydostwa,  gdy to pismo zacznie krazyc i ze my mamy w rekach ta informacje z pierwszej  re- ki, od Zyda, który byl przedtem powazany w rzadowych biurach i to jest wlas nie to sprawozdanie, które moze wywolac cud.

Jesli z Wasza pomoca bedziemy mogli  rozpowszechnic ten material  tak, aby dotarl do rak obywateli, nawet do urzedów rzadowych w naszym kraju. To mo ze wywolac pozadana “akcje”.

Jak zauwazyliscie, zydowska konspiracja dazy do  wdrozenia naszego narodu do sluzalczego posluszenstwa i przygotowania nas do miedzynarodowej, kon- trolowanej przez Zydów dyktatury zydowskich syjonistów i komunistów.

To dzieje sie i bedzie kontynuowane,  jesli  amerykanski  naród  pozwoli, aby byc tak podleglym. (Ignorancja i apatia ludzi jest pieknym zaproszeniem dla Zydów aby zlapac ich w pulapke zydowskich socjalistycznych planów).

Ci  swiatowi wywrotowcy, którzy  prowadza nasza biurokracje w Waszngtonie pozwolili  ponad  12 milionom  obcych  przybyc  do  tego kraju nielegalnie  ze wszystkich narodów swiata, wlaczajac w to Chiny i Meksyk.

Oni  zajmuja  miejsca  pracy,  których  liczba jest wieksza niz liczba bezrobot- nych.

Ten manuskrypt moze dzialac jako bron, która my otworzymy oczy masom.

One wiedza, ze cos jest zle, ale nie wiedza co robic. Teraz my mozemy im poka zac. Tylko wtedy, gdy poznamy prawde mozemy podjac wlasciwe dzialanie.

Tak wiec rozpowszechnienie tego swiadectwa wsród dziesiatków tysiecy ludzi jest konieczne, a wtedy zwyciestwo bedzie w zasiegu reki.

Chociaz to jest przydlugi rekopis,  jego  zawartosc  przyciagnie  uwage prawie kazdego czytelnika. Dlaczego?

Poniewaz dotyczy kazdego mezczyzny, kobiety i dziecka w Ameryce. Tak! 

A nawet w calym swiecie.

JEST WIEC TAK WAZNY!

Nie ma w tej chwili innego dokumentu o tak zywotnym znaczeniu. To dotyczy spraw zycia i smierci.

Rewelacje zawarte w tym dokumencie sa wstrzasajace i  nieprawdopodob ne dla nieswiadomego, który zaledwie moze sobie wyobrazic taka spowie- dz zlych ambicji.

Pan Rosenthal wydawal sie byc dumny z tego,  ze byl zdolny odkryc  ich  wew- netrzne niewypowiedziane (dotychczas) sekrety –  z których wszystkie  ujaw- niaja sie przed nami w miare jak slyszymy kazde wypowiedziane slowo (zaró- wno moje jak jego)  w  czasie  tego  dlugiego wywiadu (wywiadu pana Waltera
White’a i pana Harolda Rosenthala),  który  byl nagrany na kasetach jako na- sza dokumentacja.

Naród zydowski jest wrogiem wszystkich narodów.

Oni juz wykazali histeryczne reakcje, gdy ten dokument wpadl im w rece.

Niech nas Bóg strzeze! I to zwrócenie sie do Boga nie jest pustym gestem.

Moja wiara w Boga pozostaje nietknieta.

Niech Bóg ustrzeze  (zbawi) nasz naród” nawet jesli  w chwili obecnej  my je- stesmy związani więzami propagandy zmonopolizowanej przez garsc wywro- towców i manipulatorów.

My mozemy z Jego pomoca zrzucic jarzmo i zerwac wiezy,  tak  ze nasza wiek- szosc przez prawowita reprezentacje moze utwierdzic sie w wolnosci, zgodnie z nasza Konstytucja Stanów Zjednoczonych.

OSTRZEZENIE:

Istnieje ryzyko w drukowaniu tego manuskryptu.  Ten pisarz zostal powalony 13 marca 1978 r. i ciezko pobity.

Jednak ja ryzykowalem moim zyciem dawniej i z radoscia uczynie to jeszcze raz jesli tylko zdolalbym dostarczyc te wiedze do rak kilku milionów ludzi.

Nagroda jaka czeka tych, którzy opowiadaja sie za Prawda nie baczac na kosz ty, jest podobna do tej jaka nasz Pan doswiadczal, gdy przeciwstawial sie sza- tanowi.

Gdy szatan opuscil go, pisma mówia: “aniolowie zstapili i sluzyli mu”.

My jestesmy juz w koncowej fazie wojny.

My musimy zrobic wszystko, aby “przekazac slowo…”  lacznie z modlitwa.

(Pan Bóg ma plan dla narodu, wedlug którego dziala, aby uwolnic go od obcej niewoli

” Jesli mój naród, który jest nazywany moim Imieniem, upokorzy sie i bedzie szukal mojej twarzy i odwróci sie od zlych dróg, wtedy ja uslysze to z nieba i przebacze ich winy i uzdrowie ich ziemie”                                       

(2 Chr. 7:14, Deut  30:1-4, I Kings 8:33-34)

W czasie mojego wywiadu z panem Rosenthalem zdawalem sobie sprawe z te go jak nieslychanie wazny jest to dokument  i  mialem  przemozna  ufnosc, ze jego tresc podniesie i obudzi wielu, którzy przedtem nie wierzyli.

Jest ciekawe, jak dokument pana Rosenthala potwierdza tresc ksiazki –  “Pro- tokoly medrców Syjonu”

Dokument pana Rosenthala moze wiec byc nazwany “Osobiste protokoly” wydane w r. 1979.

Kazdy kto nie wie,  ze  zorganizowane zydostwo jest podzegaczem swiatowego komunizmu  i  miedzynarodowego  syjonizmu oraz jest konspiracja dazaca do zniszczenia chrzescijanskiej cywilizacji jest zbyt naiwny i jest zbytnim ignora ntem, aby zajac sie problemem, któremu stawiamy czolo.

Zydzi nienawidzacy Chrystusa, którzy konspiruja przeciwko naszemu chrzes- cijanskiemu  dziedzictwu  niczym  wiecej  sie nie ciesza jak ludzmi o postawie konserwatywnej, którzy chronia Zydów i beda mówic o wszystkim co grozi na- szemu krajowi, za wyjatkiem Ukrytej Reki zydowskiej konspiracji – przyczyny wszystkiego zla, które grozi chrzescijanskiej cywilizacji.(Podczas gdy to “milo sc pieniadza jest zródlem wszelkiego zla” I. Tim. 6:10), a Zydzi wykazują da- leko  wiecej  milosci  do  pieniadza niz inne narody i maja instynktowna i nie- przeparta  chec  posiadania  jak najwiecej dóbr,  bez wzgledu na srodki jakimi sie posluguja i bez wzgledu na szkody jakie to moze poczynic.

Ta zla sila jest “anty-chrystem” jak objawiono w drugim liscie sw. Jana, który mówi:

“On jest anty-chrystem, który zaprzecza (istnieniu) Ojca i Syna”.

Amerykanie konserwatysci, którzy popieraja Zydów, swiadomie lub nieswia- domie pomagaja niszczyc swój wlasny kraj.

W rezultacie Zydzi rzadza Ameryka  –  oni spiskuja aby rzadzic swiatem – my jestesmy w niewoli – czy mozemy uwolnic sie?

Tak ale…  tylko  jesli  konserwatysci  chroniacy Zydów, którzy pomagaja anty- chrystom-syjonistom dzielic i rzadzic poznaja  i  zaakceptuja Prawde i pokie- ruja sie wedlug ostrzezen naszego Zbawiciela (sw. Jan 8:44, sw. Mat.23:12).
 

I gdy nigdy nie beda sadzic, ze wiedza cos lepiej niz On, oraz jesli oni zjedno- cza sie z Amerykanami realistami, którzy znaja Prawde,  w  walce o ocalenie naszej Ojczyzny.

Wtedy mozemy wymsknac sie ze szponów najwiekszego wroga Chrystusa – An tychrysta Zyda, poniewaz to jest jedna z dróg,  na  których nasz Kraj moze byc uratowany.

To wszystko znaczy, ze ktokolwiek zapomina lub omija kwestie zydowska, czy to przez nieswiadomosc, czy przez obawe, nie nadaje sie na kaznodzieje, nau- czyciela lub urzednika.

To oznacza, ze kazde  ryzyko bezpieczenstwa jak organizacja  syjonistów, któ- ra jest lojalna wobec innego kraju i wszyscy ich zdrajcy-agenci i sludzy musza byc wygnani przez prawdziwych Amerykanów z jakichkolwiek stanowisk któ- re  daja  moc  i  wplywy  w  tym narodzie i zamiast tego dac tylko prawdziwych Amerykanów jako straz.

W ten sposób nasza Ojczyzna zaczela funkcjonowac  i  w ten sposób moze byc uratowana.

Czesc druga : Ukryta Tyrania

Wywiad Harolda Wallace’a Rosenthala 1976.

(The Harold Wallace Rosenthal Interview 1976 by Charles A. Weisman, published June 1992) . http://iamthewitness.com/DarylBradfordSmith_Rosenthal.html

O panowaniu światowego żydostwa nad światem i planach zniszczenia Chrześcijan – mówi Harold Wallace Rosenthal – asystent admin. senatora  Jakuba K. Javitsa z Nowego Yorku – zabity w  sierpniu  roku 1976 w wieku 29 lat, w rzekomej próbie porwania samolotu izraelskiego w Stambule w Turcji.

 “krew mas będzie płynęła, kiedy my doczekamy naszego dnia światowego zwycięstwa” – Rosenthal

Harold Wallace Rosenthal interview/iamthewitness.com

“Wiekszosc Zydów nie lubi tego wspominac, ale naszym Bogiem jest Lucyfer.”

To co powiedziane jest dokladna cytata slów Harolda Wallase’a Rosenthala, dawnego  wysokiego  urzednika  Pomocy  Administracyjnej  senatora Jakuba Javitsa, który potem przegral w wyborach w 1980 r.

Ja Walter White Jr., przez 17 ostatnich lat Dyrektor i Wydawca konserwatyw nego  miesiecznika Western Front   zostalem poinformowany o chwaleniu sie pana  Rosenthala co do Waszyngtonu i  zdobylem sie na odwage spotkac sie z nim i miec z nim wywiad (za pieniadze).

Pan Rosenthal  oswiadczyl publicznie, ze Zydzi beda kompletnie panowac na calym swiecie i ze oni kontroluja wszystkie aspekty zycia politycznego w Ame ryce i wszystkie aspekty porozumiewania sie przez media (podkreslenie pana Rosenthala).

Wreszcie  pan  Rosenthal  i  ja  spotkalismy sie  i  odbyl sie prywatny wywiad z nim, w czasie którego rozmowa byla nagrywana na tasmie za jego wiedza i zgo da.

W czasie dlugiego wywiadu pan Rosenthal stal sie niecierpliwy, szorstki i wul garny (wszystko to znalazlo sie na tasmie) i on zażądal reszty  zaplaty zanim ja skonczylem moje pytania.

Poniewaz caly wywiad byl tak dlugi, my opublikowalismy w 1977r. tylko pierw sza czesc pod takim samym tytulem jak powyzej:  “Ukryta tyrania”. Kopie te- go artykulu byly poszukiwane przez ludzi z  calego swiata. 

Obecnie my uwalniamy reszte nagranego wywiadu jako Czesc druga

Chociaz nie zamierzam robic dygresji,  ale pewien analityk powiedzial mi, ze pierwsza czesc manuskryptu “Ukrytej Tyranii” trafila do 7 milionów czytelni ków.

Gdy ta koncowa, druga czesc zaczyna cyrkulowac, jej rozchodzenie sie wydaje sie nawet wieksze. To zalezy tez od Ciebie czytelniku.

Zanim  jakakolwiek  umowa  zostala zawarta miedzy nami, ustalilem z panem Rosenthalem, ze on odpowie na nieograniczona liczbe pytan calkowicie uczci wie i jak tylko bedzie mógl najlepiej.

To  wlasnie  dzieki  temu  uzgodnieniu ja oskarzylem pana Rosenthala , ze nie odpowiada mi uczciwie w czasie koncowej fazy wywiadu na nastepujace pyta nie:

Czy Pan wie kiedy i dlaczego zaczela sie historia dotyczaca Zydów jako
narodu wybranego?

To jest miedzy innymi wtedy, kiedy on powiedzial:

” Wiekszosc Zydów nie lubi wspominac tego, ale naszym bogiem jest Lucy- fer – wiec nie klamalem – i my jestesmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest bardzo zywy”.

Jak  to  poszlo  do  prasy,  my  stale  szukamy  panstwowego urzedu, aby badal twierdzenie pana Rosenthala.

Mój slownik okresla takie twierdzenie jako “zdrade stanu”.

My teraz podsumowujemy dyspute, w czasie której dyktafon byl wylaczony.

Kiedy pojawia sie literka  “W”   to sa moje slowa  a kiedy  “R” to sa komentarze pana Rosenthala.

W- Panie Rosenthal, jak Pan przewiduje, co spoleczenstwo Swiata zdobi Wam Zydom, kiedy  cala ta historia zostanie opublikowana w calosci, kiedy prawda rzeczywiscie wyjdzie na jaw?

R – Ja mysle, ze mysmy skonczyli juz ten wywiad.

W – Ja  jestem  zainteresowany, wydaje mi sie, ze ta kwestia wymaga Pana od- powiedzi.

R – My  wszyscy  bedziemy skonczeni, Pnie White a Pan mnie teraz znów za- czyna pompowac. Ja juz dalem Panu “tablice z kamienia” i jeszcze Pan chce wiecej.

R – Tak czy owak, czy Wyscie jeszcze nie zrozumieli – Wy Chrzescijanie!!!

W – Teraz  Pan  mnie  gani,  poniewaz  jestem  chrzescijaninem. Myslalem, ze próbujemy opierac sie na podstawie jakby interesu (business-like basis).

R – (niezrozumiale wykrzykniki pana Rosenthala)

W – Cokolwiek  to  jest lub znaczy, Pan uzywa slów, których ja nigdy przedtem nie slyszalem. Czy Pan (teraz) mówi po angielsku?

W – Czy Pan moze to przeliterowac?  (Rosenthal literuje M I S CH N A H i krót ko komentuje, ze jest to slowo z podstaw Talmudu). I dalej kontynuuje:

R – Nie  zatrzymujmy  sie  nad  tym  bo nigdzie nie zajdziemy – poza tym my zakonczylismy sprawe i to konczy nasza umowe.

W – Czy boi sie Pan odpowiedziec na pytanie, które zadalem?

R – Co  u  diabla  Pan  o  mnie mysli? – Ja sie nie boje odpowiedziec na zadne pytanie, ale juz dalem Panu dosc informacji na cala ksiazke.

W – Czy ja nie zaplacilem Panu wedlug naszej umowy?

R – Ech! – oczywiscie – ale znów Pan chce wiecej. W porzadku, chce Pan mo- jej opinii na temat co ludzie na swiecie pomysla, gdy ta historia bedzie napi sana.

W- Dobrze, ja nie postawilem pytania dokladnie tak, ale prosze kontynuowac 

R – Ja  nie  przysiegne  sie  co  ludzie beda myslec. Nie mniej kiedykolwiek to sie stanie Pan i ja bedziemy martwi. Po prostu nie zywi. Czy to Pana satysfa kcjonuje?

W – Sa jeszcze dwa lub trzy pytania w moich notatkach i jedno z nich jest bar dzo wazne.

R – Jakie to pytanie?

W – Ze 6 milionów Zydów rzekomo bylo spalonych (skremowanych) lub zamo rdowanych przez nazistów

R – Co na ten temat?

W – Czy  Pan  wie  kto, albo  jaka  zydowska  organizacja  stworzyla  to wielkie klamstwo?

R – Nie,  nie wiem nic na temat jego autentycznosci. Nie mysle wszakze zeby to bylo wazne.

W- Panie  Rosenthal, pan  wie  lepiej, co  Pan  mysli  o  mlodej generacji, która wzrasta wierzac w to wielkie klamstwo? I Pan mysli, ze to nie jest wazne!!

R – To  jest nastepstwo wojny i my wszyscy wiemy, ze Hitler nienawidzil Zy- dów, wiec ktos, kiedys pomyslal, ze przesadzi z ta liczba. My wiemy, ze wie- lu, wielu Zydów bylo zabitych przez nazistów.

W – Jestem  pewien,  ze  Pan  wie, iz  kiedy  II wojna swiatowa wybuchla, w ca- lych Niemczech bylo mniej niz cwierc miliona Zydów. Wiele tysiecy Zydów juz opuscilo (wtedy) Niemcy.

R- Wiec co?  Jak poprzednio powiedzialem, naród zydowski jest najmadrzej- szym narodem swiata. Tak wiec ktos wymyslil wielka liczbe i moze ta liczba rosla az do dzisiaj i mamy 6 milionów Zydów zabitych.

My kontrolujemy media i to jest wielka róznica. W innym przypadku Wa si ludzie mogliby puszczac Wasze wielkie klamstwa.

W – Pan przeczesal to troszke. Cos tak ogromnego… – Przerwal mówiac:

R.  – Mój  naród  byl  uczony  zwazac  (na slowa)  naszych nauczycieli raczej niz na slowa waszych ludzi i na (wasze) prawa.

W – Pan  zyje  w  Ameryce  Panie  Rosenthal  i  naszym  obowiazkiem jest prze- strzeganie praw naszego Kraju. Wasza  religia  uczy  Was, ze mozecie skladac przysiege, taka  jak  wtedy  gdy jestescie przyjmowani do urzedu zwiazanego z polityka  i  jesli  przysiega  Wam  nie odpowiada mozecie po cichu zaprzeczac faktowi ze skladaliscie te przysiege.

Ja  mam teraz kopie zydowskiego dokumentu zwanego Kol Nidre i spraw-dzilem  jego autentycznosc. (Dokument Kol Nidre (wszystkie sluby) znaj- duje  sie  w ksiedze Talmudu Nedarim (Sluby) i jest odczytywany w syna- gogach kazdego roku w Dniu Pokuty.

To  pozwala  uznac  za nie wazne  i rozgrzeszone zapomniane i puste, bez efektu – wszystkie  przyszle  zobowiazania,  przysiegi  i przyrzeczenia. To pozwala Zydom klamac, oszukiwac i byc przewrotnym.

R – Nie  wszyscy  Zydzi praktykuja te sprawy z przysiegami. Jestem tego pe- wien.

W – Nie mniej czy to praktykuja czy nie, ale robia to z przyzwoleniem Rabina

R – W pewnym stopniu tak. Prawdopodobnie gdy to jest korzystne dla jakie- js osoby.

W – Czy to nie jest grzech?

R – Byc  moze  z Waszego punktu widzenia. Powiedzialem Panu – Pan i ja je- stesmy rózni. Jestesmy odmiennymi ludzmi. Nasze  wierzenia  sa calkowicie rózne.  My  bylismy  chowani  w  ten  sposób od stuleci tak, ze dla nas nie jest zadnym grzechem skladac przysiege i lamac ja. To jest nasze nauczanie.

(Ten punkt w róznicy charakterów byl wyrazony przez wielu innych zy- dowskich pisarzy i mezów stanu i jest dobrze udokumentowany w histo- rii i nauce. Nie  mniej, co  jest smieszne, chrzescijanie nadal wierza w zy- dowskie klamstwo, ze “wszyscy jestesmy jednakowi lub równi”.

W – Prawdopodobnie zachowalem najwazniejsze kwestie az do teraz

R – Sluchaj  White,  jesli  bedziesz  nadal przedluzal, to mój czas to pieniadz. Zrobilismy umowe a Pan przedluza ja poza granice rozsadku.

Pan  ma  to wszystko na tasmach i prosze pamietac, ze uzgodnilismy, ze Pan moze brac cokolwiek chce z tych nagran i Pana notatek, ale pod zad nym warunkiem nie wolno Panu ich reprodukowac.

One powinny byc zniszczone. Jesli zlamiesz ta umowe wytniemy Ci jaja.

W- Kto to “my”

R. Po  prostu badz madry i bedziesz wiedzial.  Pan nie chce miec klopotu i ja tez. Niech Pan stosuje sie do umowy  i  nic sie nikomu nie stanie!! A teraz daj mi reszte pieniedzy Dobrze?

W – Zamierzam trzymac sie naszej umowy co do litery  i  moze Pan miec moje slowo honoru, ze  te tasmy nie pójda dalej i pozostana w moim uzyciu w przy- gotowaniu  opowiesci. Nie ma tu miejsca  na  niezrozumienie. My zgodzilismy sie na to i ja dotrzymam slowa. Za minutke Pan otrzyma pieniadze.

R – Mam przyjaciól White i znam wielu ludzi  i  nie chce, aby oni czytali rze- czy zwiazane ze mna, których  ja  nie powiedzialem. Nie przeklinam tego co Pan lub ktokolwiek mysli, ale  ja  nie chce drukowanych klamstw – tylko py- tania i odpowiedzi z tego wywiadu.

W. My  rozumiemy  sie  doskonale  co do tego Panie Rosenthal. A teraz jeszcze jedno pytanie:

R – Strzelaj. Ale pamietaj, ze potrzebuje wielkich pieniedzy.

W. Pan z pewnoscia wie z jakiegos szkolenia, albo Pan ma jakies osobiste od- czucia co do tego kiedy i  dlaczego zaczela sie historia, ze Zydzi sa narodem wybranym Boga?

R- My JESTESMY wybranym narodem Boga.

W – czy Pan na prawde w to wierzy?

R – Byc moze ja to wytlumacze, ale moze Jake da lepsza odpowiedz

W – Kto to jest Jake?

R. – Jake Javits  Pan wie mój wspóltowarzysz. To jest czlowiek dla którego ja pracuje  i  on  jest  bardzo  madrym towarzyszem. Bardzo madry. Jego odpo- wiedz moze lepiej posluzyc Panu dla opowiesci.

W – Ja chce Pana odpowiedzi.

R – ……. Pan i ja mamy innego Boga

W – Czy to jest odpowiedz na pytanie, ze Zydzi sa wybranym narodem Boga?

R. – Dla naszego Boga my jestesmy wybrani. Jestesmy tak uczeni od dziecin stwa.

W – To jest wymijajaca odpowiedz. Pan wie co ja mysle, gdy stawiam takie py- tanie i ja nie wierze w pana odpowiedz i w Pana wytlumaczenie.

R – W porzadku. Ja nie potepiam tego w co Wy wierzycie

W – Czy Wy wierzycie, ze Jezus Chrystus byl Zydem?

R – Do diabla!  Czy  my  znowu wracamy do tego  tematu? Juz  przez to prze- chodzilismy.

W – To  bylo  zanim wylaczylismy dyktafon. Nie wydaje mi sie, zesmy zapisali Pana odpowiedz na to pytanie.

R – Dobrze, moge odpowiedziec za  wszystkich  Zydów. Ja mysle ze Pan pyta co Zydzi na calym swiecie mysla?

W – Tak

R – Jake móglby odpowiedziec lepiej niz ja

W – Prosze Pana a nie chce zadnych odpowiedzi pana senatora Javitsa

R – White, Ja  wiem  czego Pan poszukuje. Ja wiedzialem od poczatku, ale to jest  w  porzadku. Wy  i my jestesmy tak odmienni. Wy jestescie z innej gliny. Wy  nie  jestescie z naszego rodzaju. Nie jest tajemnica, ze my nie powazamy Was i Waszego rodzaju (Genesis 3:15)

W – Odnosi sie Pan po prostu do naszego rodzaju jako do chrzescijan?

R – Nie do Was jako do nie-Zydów – wszyscy jestescie naszymi wrogami. Kie dy bylem malym chlopcem, po prostu dzieckiem, bylismy uczeni bardzo ma drze.

Wiele  stuleci  temu, kiedy  Zydzi  byli  przesladowani  prawie w kazdym kraju  i  wypedzani  z  tak  wielu  krajów – niektóre rzady, nie moge sobie przypomniec czy to byl rzad Francji czy Hiszpanii). W kazdym razie ten rzad zazadal, ze Zyd musi stac sie chrzescijaninem albo bedzie wypedzo ny z kraju.

W – Tak, ja przypominam sobie, ze czytalem to wiele razy

R – Czy to byla Francja czy Hiszpania?

W – Moze  oba  te  kraje, ale ja przypominam sobie zywo królowa Izabele hisz- panska – jak cierpliwa  ona byla w stosunku do Zydów – zawsze dajac im dob- rodziejstwo  wyjasnienia  watpliwosci,  dopóki  nie  przyszedl czas, ze jej oczy otworzyly sie calkowicie na podstepy Zydów. Ale prosze kontynuowac.

R – Tak czy owak, Zydzi mieli w tym czasie bardzo madrego przywódce rabi na, swiatowego  przywódce i jego rady byly przyjmowane na calym swiecie.

On powiedzial, ze Zydzi musza udawac, ze sa chrzescijanami i czekac na swój czas  i  czynic prawdziwe ofiary jesli to konieczne. My zawsze bylis- my gotowi poswiecic pare tysiecy Zydów w zamian za swiatowe przywó- dztwo.

(Taki byl plan Zydów, którzy wywolali II wojneswiatowa. Troche Zydów zostalo  poswieconych  tak,  zeby  propaganda  przesladowan mogla byc kontynuowana).

To  jest mala cena i nie ma nic zdroznego w tym. Bylem nauczany, ze my Zydzi  mamy  byc  prawnikami, tak  abysmy  mogli kontrolowac i dlawic sady  i  nawet  sedziów  jesli  oni nie byliby Zydami.

My  powinnismy  stawac sie  doktorami  i  nauczycielami  i  liderami  we wszystkich Kosciolach – i  ten cel byl prawie calkowicie urzeczywistnio- ny. Powiedzialem  to  poprzednio  i  powtórze to teraz, ze bedziemy mieli
kompletna, powtórze kompletna kontrole na calym swiecie, mozliwie je- szcze zanim ja umre.

Mamy wielkie sukcesy w trzymaniu nie-Zydów w zamieszaniu. My stwa- rzamy  zamieszanie. 

(Slowo  Babilon  po hebrajsku  znaczy Babel  i  oznacza zamieszanie. Zy- dzi sa mistrzami w robieniu zamieszania, poniewaz sa liderami systemu znanego jako “Tajemnica Babilonu”).

Pan nie jest glupi Panie White. Pan wie, ze Zydzi maja powodzenie dzieki swojej jednosci. My umieramy jeden za drugiego jesli potrzeba. My wspa nialomyslnie  finansujemy swoich, wiec jest zrozumiale, ze my rzadzimy nie tylko w tym kraju.

My  kierujemy  amerykanska  polityka  zagraniczna. Jestesmy nadrzed- nym rzadem swiata. Czy to wystarczy (Panu)?

W – Niech Pan kontynuuje. To co Pan mówi jest dla mnie bardzo interesujace . Prosze mówic.

R – My jestesmy najsilniejsza grupa ludzi na swiecie! Czy Pan w to wierzy?

W – Pan mówi z takim przekonaniem, ze ja…….  (przerwal)

R – My  mozemy  zniszczyc  ekonomie kazdego kraju bez ich swiadomosci co sie dzieje, jesli tego chcemy. Mysle, ze to jest to co Pan chcial uslyszec.

(Wiekszosc  Amerykanów  jest  calkowicie  nieswiadomych, ze  przez sys- tem Federalnych Rezerw ich pieniadze zostaly skradzione ioszczednosci
roztrwonione).

W – Mam nadzieje, ze Pan mówi mi prawde, Panie Rosenthal.

R – Tak, to jest prawda. My jestesmy sprytni – my jestesmy potezni i we wla sciwym  czasie  spowodujemy, ze Wasze  zony, Wy  nie-Zydzi, zostana zmie- szane  z Czarnymi i za 50 lat Wy  wszyscy bedziecie zmieszani. Czarni lubia p….. wasze biale kobiety i my sprowokujemy to uzywajac ich dla swoich ko- rzysci.

W – Ja pamietam jak Pan mówil, ze Czarni beda wykorzystani.

R – Tak, my wykorzystamy ich dla swoich korzysci.

(To glównie w zydowskich statkach handlowych i dzieki zydowskim tar gowiskom Czarni dostali sie do Ameryki)

W – I potem bedziecie próbowali zniszczyc ich, gdy juz ich wykorzystacie, jak przewiduje?

R – Jesli to konieczne. Tak! Pan i ja wiemy, ze oni sa ludzmi nizszego rodza- ju, glupia rasa, ale  moga byc uzyteczni za pomoca pieniedzy. Znaczy wiel- kich pieniedzy. Czarni zrobia wszystko za pieniadze.

Tak  wiec, gdy  przyjdzie  czas – i Pan byc moze dozyje, aby to widziec – my  bedziemy miec kompletna kontrole a Wy glupi chrzescijanie czeka- cie na Waszego Chrystusa, oszusta, który ma wrócic by Was zbawic.

W – Gorycz przemawia przez Pana

R – Wcale nie. Dlaczego mialbym byc zgorzknialy? Jestesmy na szczycie!!

W – I  kiedy  ta cala podla historia zostanie poznana, rezultatem bedzie obu- dzone spoleczenstwo – rozzloszczone spoleczenstwo, które zechce Was znisz czyc.

R – Jak?  Pytam jak?  Wy nie macie srodków dotarcia do spoleczenstwa. My je  mamy  wszystkie  pod  taka kontrola,  ze nikt nie moze dotrzec do narodu bez naszej woli.

(Kto mial kontrole nad mediami masowymi w czasie 20 stulecia? – Prze- wodniczacy  ABC,  panowie Leonard Goldenson, Prezydent CBS – James H. Rosenfield, Przewodniczacy RCS Dawid Sarnoff, Szef egzekutywy NBC – Fred Silverman,  Prezydent PBS – Lawrence Grossman,  Przewodnicza- cy Time – Artur Heiskell, Wydawca U.S. News and World Report – Mar- vin  Stone, szef  egzekutywy  Dow Jones – Warren H. Phillips,  Wydawca Newsweeka – Lester Bernstein,  Prezydent  TV Gide – Walter Annenberg, Prezydent  New York Times – rodzina  Sulzbergerów,  producent progra- mów TV – Norman Lear – oni I jeszcze wielu innych to wszystko Zydzi!!). My rzadzimy tym!!

Zarazilismy calkowicie Wasze Koscioly a teraz mamy pod kontrola szko lnictwo w Stanach Zjednoczonych. To jest rzeczywistosc, ze mamy calko wita kontrole nad zorganizowanym chrzescijanstwem. Prawie wszedzie,
calkowicie.

W – Znajduje tak wiele rzeczy odrazajacych w tym co Pan mówi i w sposobie w jakim Pan to mówi.

R – To jest to, co Pan chcial uslyszec  lub  Pan  nie zaplacil dosc pieniedzy za ten wywiad.

W – Tak  dlugo jak Pan jest prawdomówny w stosunku do mnie – ale Pan jesz- cze nie odpowiedzial na pytanie, które juz dawno zadalem, czy Wy wierzycie, ze Jezus Chrystus byl Zydem?

R – Jak powiedzialem, Jake móglby dac Panu naprawde inteligentna odpo- wiedz. Ja  wiem, ze  wiekszosc  moich  przyjaciól,  dzieci  i  ludzie  z którymi wzrastalem, w  rzeczywistosci  wszyscy nasi przyjaciele, ja powiedzialbym wszyscy oni, nie wierza, ze Chrystus byl Zydem.

On  byl  oszustem i miliony  ludzi  wszedzie  na  swiecie  teraz wierza, ze chrzescijanstwo zostalo oparte na nieprawdzie i swiadomie niepopraw- nym tlumaczeniu naszej Biblii.  Chrystus byl oszustem.

Nawet Narodowa Rada Kosciolów zgadza sie, ze Wasz lud uznaje tluma czenie  ksiegi (=biblii), które  nie  jest poprawne. To  jest oparte na klam- stwach.

(Ten  komentarz  z  trudem moze  byc uznany jako pochodzacy z prawdzi- wie chrzescijanskich zródel, poniewaz Narodowa Rada Kosciolów zostala zorganizowana przez Zydów i jej teologia pochodzi od nich).

W – Zgodzie  z  ostatnimi  badaniami,  Wasi przodkowie nie sa izraelitami ale Mongolami  i  Azjatami  ze  Wschodniej Europy  i  Zachodniej  Azji,  wiec Wasi przodkowie mieszkali tysiace mil od Ziemi Swietej.

Oni  nigdy  nie widzieli  Ziemi  Swietej – co udowadnia, ze Wasz naród nie byl narodem wybranym przez Boga.

R – Jak? A jakaz to czyni róznice?

W – Nas  uczono przez wiele lat wielkiego klamstwa, ze Zydzi sa narodem wy- branym przez Boga, to czyni róznice, bardzo powazna róznice.

R – Jaka powazna róznice?

W – Czy  to nie dowodzi, ze wiekszosc dzisiejszych Zydów pochodzi od Chaza- rów. Wasi przodkowie nigdy nie deptali ziem, po których stapal Chrystus, oni nigdy nie znali Jerozolimy i Palestyny, wiec jak mogli… (krzyczac)

R –  Jaka u diabla to czyni róznice dzisiaj?

W – Tak  wiele  rzeczy, które Pan mówi jest odrazajacych dla mnie i Pana aro- gancki sposób chwalenia sie, i ze Pan wyraznie byl czescia tego gigantycznego …… potwornego spisku przeciwko ludzkosci – i od czasu do czasu Pan próbu- je omijac sprawy mówiac ” jaka róznice to czyni” . Tak duzo z tego co Pan po- wiedzial poraza mnie w rzeczywistosci, ze brak mi slów …. (Pan R. przerywa)

R – Poniewaz  Pan jest nie-Zydem. Pan nie rozumie. Pan nigdy nie zrozumie! Dopóki  nie  bedzie  za pózno i moja nadzieja jest, osobiscie, ze naród amery- kanski nie… (tu pan R. przerwal).

W – Tak  duzo  Pan juz powiedzial, ze naród Panu nie uwierzy – oni nie uwie- rza w ten wywiad…   (Pan R. przerywa)

R – Oto  dlaczego  mamy kontrole (nad Wami) dzisiaj. Oto jedna z przyczyn. Wasz  naród  nie  wierzy, zeby  bylo mozliwe, aby jakis naród czy rasa mógl dokonac tego co mysmy zrobili w ciagu kilku stuleci.

Nie-Zydzi sa glupcy. MY jestesmy inteligentni. Ja zamierzam byc wazna osoba w,  i  wokól  Waszyngtonu  i  wkrótce  zamierzam  stac sie wybitna osobistoscia w Ameryce.

Zapewne  uslyszy  Pan  i  przeczyta o mnie w przyszlosci. Jestem mlody i mialem odwage powiedziec Panu wiecej niz jakikolwiek inny Zyd kiedy- kolwiek smialby Panu powiedziec, przynajmniej publicznie.

Ja nadstawilem moja szyje, White. Czesc z tego co powiedzialem jest cze- scia wewnetrznego, niewidzialnego swiata zydostwa.

W – Patrzac na Pana teraz, jak obserwuje Pana zmiane, widze Pana jako pod- lego bastarda – wszystkich Was tak widze…  (Pan R. przerywa).

R – Nikt mnie nie nazywa bastardem i odrzuc to!!

W – Wszyscy zaslugujecie na pogarde i jestescie nikczemni i obrzydliwi.

R – Lupne  Twoja  przekleta  przez  Boga  glowe, jesli nazwiesz mnie bastar- dem.

W – Nie próbowalbym tego jesli bylbym Panem. Ja takze mam przyjaciól, wie- lu z nich chcialo by miec szanse dostac sie do Pana, wiec lepiej trzymajmy sie formalnych zasad tak jak bylo postanowione na poczatku.

(Wtedy Pan Rosenthal powiedzial “Aj waj!” – amerykanski rozmówca te- go nie zrozumial, ale kazdy Polak zna te zydowskie slowa).

W – Wiele  razy  gdy  cos sie odnosilo do osoby bedacej Zydem ja slyszalem jak mówiono “ja rozumiem, ze on jest prezbiterianinem lub katolikiem”.

Wiec chcialem znac Pana opinie lub wytlumaczenie. Co Zydzi czuja wobec innego Zyda, który  przeszedl  na inna wiare? Czy ona lub on nie sa juz Zy- dami?

R – To  moze  byc  wytlumaczone, najlepiej  w  taki sposób – Ja nie wiem kim byli Pana ojciec i matka, znaczy jakiej byli narodowosci….

W – Mój ojciec byl Brytyjczykiem – Anglikiem a mama byla Niemka.

R – A wiec, jesliby Pan zdecydowal studiowac syjonizm czy Talmud i chcial- by Pan nawrócic sie i zaczal uczeszczac do synagogi, czy to by wymazaloby Pana angielskie czy niemieckie dziedzictwo?

W – Oczywiscie, ze nie – ale ja chcialem uslyszec to od wyksztalconego Zyda – co Pan by powiedzial – jest ona lub on nadal Zydem?

R – To jest glupie! (glupie pytanie). My jestesmy kim jestesmy. Nie wazne do czego sie przylaczymy, czy tez co adoptujemy, to nie zmienia tego kim jestes my. Ja jestem Zydem i nic nie moze mnie zmienic chocbym zmienil religie.

Taka glupota! (Ta koncepcja jest zweryfikowana w Pismach w postaci re torycznego  pytania  “Czy  Etiopczyk  moze  zmienic  skóre  albo  leopard swoje centki?

(Opuszczono troche nieistotnego tekstu, dotyczacego przypowiesci raczej nieznanej dla polskiego czytelnika)

W – Ale Zydzi lubuja sie w zwodniczym upodabnianiu.

R – My mamy talent do mieszania Waszych spraw.

W-  Wy jestescie mistrzami zwodniczosci i dzieki tym chytrym praktykom in- filtrujecie rzady na calym swiecie.

R – Czemu nie?  My  powinnismy  opanowac banki, uniwersytety, Koscioly  i rzady, jesli nie-Zydzi nie sa dosc inteligentni aby je prowadzic. Ja nie mógl- bym tak mówic kilka lat temu, ale teraz jest inaczej.

Nie  ma  sposobu, aby  unicestwic  nasza strategie w dzisiejszym swiecie, wiec  moge  mówic znacznie swobodniej. To  co ja odkrylem moze pomóc innym Zydom w wypowiedzeniu sie, jesli beda mieli dosc odwagi. Nie je- stesmy maloduszna rasa.

W – Pan i Pana naród jestescie bardzo pewni siebie, nie prawdaz?

R – My mozemy byc poróznieni w wielu sprawach, ale nic nigdy tak napraw de nie podzieli nas.

W – kto to MY?

R – Mój  naród,  Zydzi  jestesmy  jak  jeden, kiedy jest wielka potrzeba. Zaden przypadek nigdy nie moze nas podzielic.

(poprzez  wieki  Zydzi nauczyli sie, ze nie moga wierzyc innym narodom. Tak wiec wiezy rasowe sa ich najwazniejszymi wiezami).

W – Ja slyszalem, ze Zydzi walcza ze soba przy pomocy trucizny!

R – Ah!  To  jest  calkowicie  inna  sprawa. Oczywiscie, my  walczymy jeden z drugim, ale jak powiedzialem, gdy sa sprawy na prawde wazne my jestesmy jak jeden czlowiek.

Nasza mocna strona White jest podzial pracy i dwulicowosc. To jest nie- zawodna bron i my jestesmy zreczni – prawdopodobnie jestesmy perfek cjonistami  w  jej stosowaniu. Nie macie dosc inteligencji, aby z nami ws- pólzawodniczyc.

W – ale my mamy kulture, która  Wy Zydzi nigdy nie zrozumiecie i nam w niej nie dorównacie.

R – Zydzi  maja  zycie  rodzinne. Nasza kultura wymaga wysokiego standar- du wyksztalcenia. Ustalilismy standardy, tak, ze nasze dzieci osiagaja wyk- sztalcenie  wyzsze  niz rodzice. Nasz naród kontynuuje dramatyczny postep w edukacji. Sukcesy  naszych  dzieci nie zaleza w calosci od szkól, ale  od ro- dziny i my jestesmy ogromnie dumni z tych osiagniec.

Wy nie mozecie konkurowac! Wiecej niz 12.000 doktorów co roku opusz- cza medyczne uczelnie w Stanach Zjednoczonych i prawie 10.000 z nich to sa Zydzi.

Posród prawników procent Zydów jest jeszcze wiekszy. Zydzi sa tak ugru ntowani tutaj  w Stanach Zjednoczonych, ze kazdy rodzaj opozycji prze- ciwko  naszej kontroli bedzie tylko czasowy.

Pan wie, my smiejemy sie z historii 6 milionów (Zydów wymordowanych w czasie wojny), tak  samo  jak z opowiesci, ze Chrystus byl Zydem jak i z opowiesci o “wybranym narodzie przez Boga”.

To powinno pokazac narodowi, ze my mamy solidarnosc jak nikt inny w swiecie.  Zydzi  czuja  bliskosc  do  innych  Zydów, których  oni  nigdy nie
widzieli  lub  moze  nawet nigdy o nich nie slyszeli (wedlug powiedzonka “krew jest gestsza niz woda”).

W – Panie Rosenthal, mam nadzieje, ze Pan nie klamal mnie w zadnym z tych wywiadów, poniewaz, gdyby  Pan  to zrobil wzielibysmy odwet na Panu. Rozu- mie Pan.

R – To co powiedzialem jest prawda – Wszystko jest prawda. Nie potrzebuje klamac.

W – Stwierdzilem, ze  pasja  Zydów  jest chciwosc, zysk i zniszczenie chrzesci-jan-stwa. Czy sadze prawidlowo?

R – Ja nie moge mówic za wszystkich Zydów.

W – Ja mówie o znacznej wiekszosci Zydów. Czy mam slusznosc?

R – Byc  moze wiekszosc Zydów czuje w ten sposób, ale nie ma w tym niczego zlego!!

W – Mysle, zeby  Pan  kontynuowal  poniewaz zgorzknienie jest w Panu i mówi Pan takie rzeczy, w które nawet Pan nie wierzy. Niektóre rzeczy, które Pan po wiedzial sa prawie nie do uwierzenia.

R – Nie  obchodzi  mnie co Wy sobie myslicie. Dalem Panu uczciwe odpowie- dzi i opinie. A teraz koniec pytan. I prosze nie zapomniec o naszej umowie – jesli dowiem sie, ze  tasmy  zostaly uzyte, inne niz to co ustalilismy, Pan od- czuje surowe konsekwencje. Czy Pan zrozumial?

W – Tak! Zrozumialem. A teraz Panie Rosenthal tu jest reszta pieniedzy, któ- re uzgodnilismy jako zaplata za wywiad.

KONIEC WYWIADU

Drogi czytelniku – gdy juz dyktafon zostal wylaczony  Ja  oskarzylem Harolda Rosenthala o nie zastosowanie  sie do naszej umowy w odpowiedzi na pytanie jak Zydzi stali sie narodem wybranym przez Boga. On odpowiedzial:

“My jestesmy narodem wybranym przez Boga… Wiekszosc Zydów nie lu bi tego mówic, ale naszym Bogiem jest Lucyfer, wiec ja nie klamalem – i my jestesmy jego wybranymi dziecmi.  Lucyfer jest bardzo aktywny.

Bylem  oszolomiony!  Nie  mialem  wiecej  komentarzy. Obserwowalem  ze  ten arogancki, pyszny czlowiek  zmienia  sie  czasem jak kameleon, który zmienia swój kolor. Wiele  razy on okazywal nienawisc, tak, nawet jad. Koniec konców ja czulem sie nie czysty przebywajac kolo niego.

Ukryta tyrania zostala ujawniona.

Wiele z tego co H,W. Rosenthal powiedzial, ujawnilo rzeczywistosc, która my weterani znalismy od dawna, ale ta zydowska zdradzieckosc jest bardziej szo kujaca, gdy otrzymujemy ja w jednym pakunku.

Twierdzi sie, ze Harold Rosenthal zostal zabity poniewaz powiedzial za duzo.

Jest wiec zrozumiale, ze jesli to jest prawdziwe, jako ze on wypowiedzial takie szokujace stwierdzenia siedem lat temu, ze my traktujemy to jako realnosc.

Jako przyklad cytujemy przerazajaca eksploatacje Murzynów i wszechobecno sc Murzynów dzisiaj (w Ameryce).

Umniejszalismy znaczenie tego czym chelpil sie pan Rosenthal, to jest kontro la (zydowska) nad naszymi Kosciolami.

Bylo to niewiarygodne wówczas.

Jednak teraz, w  jesieni 1983 roku  stalo sie to rzeczywistoscia, (na przyklad) ze Sad Najwyzszy usankcjonowal akceptowane przez IRS panstwowe Koscio- ly.

Gdy  Rosenthal  przedstawil  to  stwierdzenie dotyczace (zydowskiej) kontroli Kosciola, uwazalismy, ze to  przesada, ale  obecnie przesladowania Kosciola i ksiezy tu w Ameryce przez panstwo stalo sie dzisiaj Faktem.

Jesli Wam  powiedza, ze szeryf  i  trzech deputowanych czekalo w ciemnosci o pólnocy, aby aresztowac pastora, niejakigo Everetta Silevana w Omaha w Neb rsce poniewaz zamierzal odnowic dzienna edukacyjna prace duszpasterska w Kosciele Baptystów w Louisville – nie uwierzylibyscie w to 6 lat temu.

Dzisiaj jednak, to jest po prostu jeden z dziwacznych epizodów w jednej, z tru dnych do uwierzenia, opowiesci w amerykanskiej historii.

Zorganizowane  zydostwo  jest  zdecydowane  i  realizacja ‘Koncowego Ucisku Chrzescijanstwa’ poprzez opodatkowanie i regulacje (prawne) jest juz dzisiaj FAKTEM.

Nieprzyjaciel nie nadchodzi, nieprzyjaciel jest tu.

Wojna zostala wydana chrzescijanstwu, Kosciolom, wolnosci religijnej, praw- dziwie amerykanskiemu sposobowi zycia (American Way) i bialej rasie.

Czy  inne  wartosci  warte  sa, zeby  o  nie zabiegac, zyc dla nich, walczyc o nie, umierac dla nich?

Jesli tak, to prosze wstac, pokazac sie, powiedziec to i byc slyszanym.

Czas jest walczyc o wolnosc i my mamy (jeszcze) swobode zrobic to.

Chrzescijanie maja byc sola ziemi i swiatlem swiata.

Sól i swiatlo sa symbolami wladzy. Jest  czas  dla chrzescijan egzekwowac bo- gobojna wladze – a jesli za pomoca rzadu naród jest spychany do zniszczenia, wówczas  rebelia  jest nie tylko prawem, ale obowiazkiem kazdego czlonka te- go narodu.

Goraca  krew, która  doprowadzila  nas  do Zgody jeszcze plynie w naszych zy- lach!  My  potrzebujemy prawdziwych Amerykanów dla obrony Ameryki prze- ciwko zydowskiej tyranii  i  sa  miliony  milujacych wolnosc, czerwono-krwist- ych Amerykanów, którzy tylko czekaja na slowo.

Sprzymierzmy sie wiec sami, razem, aby nie pozwolic tym obcym diablom zrujnowac nasz niegdys wielki naród.

Gdy amerykanski naród naprawde odkryje i zda sobie sprawe co niewypowiedzianie zly Zyd popelnil, ich gniew nie bedzie mial granic i rynsztoki beda pelne krwi

………………………………………………………

C.H.Weisman

(The Harold Wallace Rosenthal Interview 1976 by Charles A. Weisman, published June 1992) . http://iamthewitness.com/DarylBradfordSmith_Rosenthal.html

Tlum: ( Leszkowski ,2006)

Za;  : http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/rosenthal.htm

Za; Fragment książki pt: „Dyktatura Nietykalnych” Henryka Pająka; http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/poznaj-zyda/wywiad-z-h-w-rosethalem-z-1976-r-opublikowany-przez-c-h-weismana-w-1992-r-wywiad-z-h-w-rosethalem-z-1976-

Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA ŚWIATA, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ KATOLICKI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.