Krzyż ma być usunięty ze Żwirowiska! – Wyrzucenie Krzyża otwarciem bramy żydom – Krzysztof Cierpisz

OswiecimKlasztorKarmelitanekwdniuichc-32O Janie Pawle II powiedział Abp Marceli Lefebvre w jednym z wywiadów :        —   ” …proszę pamiętać to, że papież nie jest katolikiem …” .

Te straszne  słowa  apb. Lefebvre  odniósł do nauczania  i  zachowania  Karola Wojtyły,  który  przez  25  lat  wywierał  przeogromny  wpływ  na losy świata, a Polski w szczególności, a czego owoce coraz wyraźniej widać.

Istotnie – mierząc skutki pontyfikatu Jana Pawła II –  ten posoborowy antykatolicki papież Wojtyła, niewątpliwie należy do najgorszych  szkodników  Polski, a to  nawet na tle jej tysiącletniej wyjątkowo okrutnej historii. Losy zaś Kościoła Świętego – po tym pontyfikacie – nie są w niczym lepsze.

Musi  być  każdemu  niewątpliwe  to, że to nikt inny jak Wojtyła jest głównym sprawcą tej żydowskiej agresji w Polsce, której doświadczamy już codziennie i w coraz to nowych obszarach naszego życia. Skutki tego  wojtyłowego zaczynu  zła,  tj. notorycznej  deprecjacji  wszystkiego, co  tradycyjne  czy  polskie  z równoczesnym faworyzowaniem pierwszeństwa żydowskiego;  dało te właśnie owoce  —   upadek moralny i materialny Polaków.

To Wojtyła doprowadził do sytuacji,  gdzie Polska ponownie stoi na krawędzi rozbiorów,  ale  tym  razem psami rozszarpującymi Koronę nie będą mocarze chrześcijańscy związani jednakże sumieniem traktowania nas  –  mimo wszystko – jako ludzi.  Tym  razem  agresorem jest nikt inny, jak żydowski wampir, któremu Wojtyła odsłonił nasze polskie gardła i podbrzusza.

Żydzi upojeni jego fałszywymi naukami, uzbrojeni  w  niezliczone  modlitwy  i nauki rabinów  –  w  oparciu o wyraźne treści tych modlitw  – mają obowiązek mordować Polaków – bo takie jest ich nauczanie.  Akompaniament modlitewnych pochwał samego Yaweha,  daje  gwarancje  żydowi,  że mordując nieżyda sprawia radość Yawehowi i buduje u niego swe zasługi,  za które odbierze  nagrodę.  Jeżeli  jakiś nieżyd  ma prawo przeżyć, to tylko po to,  aby spełniać żydowi rolę osła, bo osioł jest od tego, aby dźwigał żyda.

Takie  są  nauki  rabinów i nie ma w tych słowach niczego wymyślonego.   A  te nakazy  –  z kolei  – nie są wzięte z powietrza, ani też nie są odzwierciedleniem jedynie  jakiś  peryferii żydowskiego okultyzmu.  Źródłem  powyżej  wymienionych nauk rabinów jest Talmud  i  Tora w tradycji przekazu mówionego, czyli jest to niezaprzeczalne główne źródło żydowskiej duchowości,  które dalej  reguluje  żydowskie zachowania socjalne. A niechby nikt nie się tu nie łudził czy zwodził – nauk rabinów odrzucić żydowi nie wolno. Rabini uczą wyraźnie:    

—   „… grzech  przeciw  Prawu  może  być  wybaczony, ale grzech przeciw nauczaniu rabinów – nigdy.”

W takim środowisku żydowskiej psychopatycznej mistyki i symboliki, otwiera nie żydom bramy do  Polski ma odbywać się przez Oświęcim – to jest ta brama –  a ma się to odbyć w spełnieniu dwóch warunków (już ostatnich):

– usunięciu Krzyża ze Żwirowiska

– usuniecie to ma się odbyć rękami Polaków.

Usunięcie Krzyża ma być aktem końcowym otwierania żydom  bramy  do  Polski, który to został rozpoczęty ćwierć wieku temu przez kryptożyda Jana Pawła II w dniu 13 kwietnia 1986 w synagodze rzymskiej.

Bardzo istotne jest podkreślenie  sprawstwa —  nie  mogą  dokonać tego żydzi, ale sami Polacy. Bo po wypędzeniu karmelitanek z Oświęcimia,  żydzi   powiedzieli:

 „to nie myśmy usnęli karmelitanki z klasztoru, ale to to zrobił papież – myśmy tylko prosili”.

Obecnie żydzi chcą czegoś podobnego z Krzyżem, a co jest w całkowitej harmonii z ich psychopatyczną mentalnością, oraz powtórzeniem zapisów wziętych ze Starego Testamentu – a co dla żydów jest dowodem na spełnianie  woli  Jaweha –  to Polacy mają wziąć  Krzyż  i  postawić go  w  innym  miejscu,  tak  aby Żwirowisko było koszerne.  Powiedzą wówczas,  że to sami Polacy usnęli Krzyż ze Żwirowiska.   Żydzi powiedzą również,  że  to Polacy ich zaprosili do Polski, bo podobnie właśnie jest w Starym Testamencie.

Okazja ku temu zbliża się wielkim krokami; 27 stycznia 2014 roku do Oświęcimia  przyjadą  członkowie  Knesetu,  jak  i  rząd  Izraela —  na tę okazję trzeba zabrać Krzyż ze Żwirowiska.

Wizyta ta (najazd ) ma charakter ucieczki z Izraela elit Izraelskich, bo zaplanowano, że Iran zaatakuje Izrael, a Izrael – jak zwykle –  będzie się tylko bronił, a broń jądrowa będzie w użyciu.

Prawdopodobnie będzie powołany w  Polsce wspólny  polsko-żydowski rząd  i parlament, puste i świetnie wyposażone polskie szpitale już czekają na przy- bycie izraelskich rannych.  Polska to raj dla żydów.

(-)Krzysztof Cierpisz -21-XII-2013

Za; http://gazetawarszawska.com/2013/12/21/krzyz-ma-byc-usuniety-ze-zwirowiska/ – 21/12/2013

+++

http://gazetawarszawska.com/2012/02/11/kalendarium-konfliktu-oswiecimskiego/

http://gazetawarszawska.com/2012/02/11/kalendarium-konfliktu-oswiecimskiego/

http://gazetawarszawska.com/2013/11/02/wynoszenie-rozbojnicze-wojtyly-wianem-holokausterow/

 http://gazetawarszawska.com/2012/09/23/mariaz-chamow-i-zydow-w-kosciele/

http://gazetawarszawska.com/2013/01/21/dzien-judaizmu-w-kosciele-zdrajca/

KSC 22/12/2013 at 15:15 #

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, Auschwitz, HISTORIA POLSKI, IZRAEL, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.